Reklama

Liposukce II.

Dana (Čt, 24. 2. 2005 - 00:02)

taky jsem to slyšela po prvé, a musela se pracně dobývat přes internet k infomracím. Chtěla jsem omladit ksichntík, roky jsou už přece tu, a zdám se sama sobě si povadlá. Jsem si myslela, že mně podřízne za uchem, vytáhne nahoooooru, sešije, a budu mít zas dvacet :-)))))Ne, řekl. Na to je ještě velmi brzy ( hm, ütek mu kšeft za 30000) a nabídnul mně zákrok za 4500 Kč s prý ještě lepším výsledkem - tedy u mého případu. dělá se to na 6 sezení, musí to dělat doktor, a je to dodávaní kolagenu i obnova buněk až z úplně spodní vrstvy kůže, tedy podkoží, kdy ty staré se sundají (něco jako pieling), a nové se vybudují, podá se jim pomocná ruka. Zmizí drobné vrásky, pleť se vyjasní a zrůžoví jako za mlada:-), zmizí veškeré nerovnosti a barevné nejednotosti,a pro mne velice příjemná věc, konečně se zbavím rozšířených pórů, které mně ničí život od mých 14ti let. Prej budou navždy pryč! Tož to nevím! Ani si to přestavit neumím! Vypne se prý také částečně ( a podstatně) celá kotura obličeje, takže vypadá o hodně mladší, čistější, jasnější - adlaší superlativy. Když mne to vykládal, tak jsem si říkala - aha, AHA bude nějaký nový trhák na prachy, a chce mně přesvědčit. Jenže AHA! Aha jsou 7x levnější, než co jsem původně chtěla já, čím v mých očích vyrostl, jako odborník. Kdyby mně tlačil do něčeho, co je výhodnější pro něho a ne pro mně, asi bych tam už nešla. Slibuji, že podám podrobnou zprávu o průběhu, výsledku a všem. Potom prž ale musím chodit ještě l x za měsíc na ošetření, a při mé nesmělé otázce, kolik to bude stát říkal - 300 Kč. Tolik dávám kosmetičce za masáž a masku!Dělá se to i na rukou, pokud tam jsou skvrny, nebo vrásky, všude, nejen na obličeji. Sama jsem zvědava, ale tak moc, že už se nemůžu dočkat! A abych dovršila své životní dílo - před smrtí se vylepšit ( bad joke...),nechám si namakeupovat celý obličejík. Už jsem to měla před devíti lety, vydrželo m ně to sedm let. Je to bomba! Ale teď si nenechám jen konturu rtů, ale celou výplň. Jsem't už starší osoba :-(((((((((a pak hurá do páry, sauny, mořem, do pelíšku a z pelíšku se stále rozzářeným a barevným obličejem! Jinak vypadám jak vyoraná myš, a ještě k tomu albín,.

Nina (St, 23. 2. 2005 - 21:02)

Mileno,tak to jste me moc nepotesila. Doktor tvrdil,ze to je to nejmensi.Tedy ten tuk.Nos je po 4 mesicich,a ja uz ted na praskach.Damy,peclive vybirejte,a na vsechno se ptejte. Platite si to!

Sylva (St, 23. 2. 2005 - 20:02)

Danuš, napiš něco o těch AHA kyselinách, jaké mají účinky a co to je za zákrok?Kam půjdeš na per.makeup? Jaký jsou ceny, taky se na něj chystám.Dík za odpovědi.

Milena (St, 23. 2. 2005 - 20:02)

Pájo,abdominoplastika je odstranění přebytečné kůže na břiše a řeší se jí zpravidla stavy, kdy kůže už ztratila svoji elasticitu, je povadlá příliš rychlým hubnutím nebo těhotenstvím. Odstraňuje se celá dolní třetina kožní stěny břicha s jejím následným vypnutím . Výsledky zákroků jsou dobré, co se týče vzhledu, ale za cenu jizev, nezbytných k redukci přebytečné kůže.provádí se v celkové anestezii, popř. epidurálně /anestetická injekce do páteře/.Pokud se domníváš, že tato navrhovaná volba pro tebe není vhodná, prokonzultuj vše ještě s více odborníky, pro snadnější rozhodování,Já vždycky radím: Čím víc názorů na danou věc, tím lépe. Máte tak šanci udělat si ucelený obrázek o možnostech a řešeních, která vám budou nabízena.Ačkoliv máme u nás spoustu špičkových plastických chirurgů, mnohy jejich volba zavání komercí zvláště u zákroků nehrazených zdravotními pojišťovnami.

Milena (St, 23. 2. 2005 - 20:02)

Nino, co se týče tvého nosu, no nevím, popisujete nepřirozenost výsledného tvaru, což lze zhodnotit až po dvou měsících po zákroku. Úprava nosu kolegeovými výplněmi se sice provádí, nejsem si ovšem jistá, zda výsledek splní vaše očekávání.Jednoznačně doporučuji konzultaci nezávisle max. u dalších dvou estetických chirurgů, pro vaši orientaci a lepší rozhodování.

mravní hlídka : (St, 23. 2. 2005 - 19:02)

Na co si tu proboha hrajete? Proč tu děláte z lidí blbce? Každému normálnímu čtenáři je jasné, že tu zničeho nic začal jeden člověk agitovat nenápadně/nápadně pro Foldynu. Sám si tu píše a odpovídá. Všechna ta jména je jeden člověk!Nenechte se napálit, je to průhledný reklamní tah.

Milena (St, 23. 2. 2005 - 19:02)

Ahoj holky a kluci.Nějak se mi nedaří se sem dostat.Moc dlouho se otevírají stránky.Já jsem byla dnes na horách lyžovat a i tak trochu na snowboardu a z těch pádů si připadám jak po své první liposukci. Což teprve zítra, až se objeví modřiny, to bude nářez. Byl tu dotaz od JanyK. Myslím, že už někdo odpovídal přede mnou a zcela výstižně. Vzhledem k její nesouměrné postavě je právě liposukce ideálním řešením. Vyrovnají se tak jednotlivé partie a tělo bude vypadat ladněji a křehčeji. Pokud je žena silnější právě v těchto partiích, působí tak celkově objeměji, i když má úzká ramena či pas.Odsaje se tuk v obou stehenních lokalitách, v oblasí boků, případně bederní část, ale to záleží na individuálním posouzení operatéra, který navrhne co možná nejšetrnější způsob s předpokládaným maximálním efektem.Takže Janě tuto metodu doporučuji.

Dana (St, 23. 2. 2005 - 19:02)

ještě Marcelce - byla jsem na klinice MUDr. Lucáka v Ostravě - na Tyršově ulici. Blízko spořitelny, a hotelu Imperial. Znám ho dlouhá léta, pracovala u něj moje kamarádka jako sestřička ( už je v důchodě, bohužel). Stránky www nemá v provozu. Je jasné, že jsem předtím propátrala všechno a všechny, sbírala refence, posuzovala ceny. Těžko můžu teď posuzovat úroveň, nemám s čím, byla jsem poprvé. Ale tady se pořád řeší, že tumescence a narozkoza nejdou dohromdy. Jdou. Já jsem měla narkozu na bříško - víčka mně dělali v místním znecitlivění ( hrůza, pro mne). Roztok do mne taky nalili, ale necítila jsem nic. Až po probuzeí z narkozy. děsná zima, ještě děsnější žízeň, a vzápětí bolesti. Sestřička mně píchla injekci na spaní a proti bolesti, do rána to bylo fajn. Pak mne kamarádka zavezla domů, a za pár hodin jsem začala trpět. Měla jsem si opatřit aspoň ibuprofen, ale doma jsem neměla nic a byla jsem sama. Takže - celkové hodnocení - jsem spokojená, a doufám, že budu ještě více. Za ten týden to šlo rapidně!!! k lepšímu, jak pocitově, tak pohledem na mé tělo :-).O Dr. Foldynovi jsem také slyšela, já jsem ale volila také kvůli vzdálenosti od domova. Jo a ceny:Dal ně slevu, takže celkem to bylo 26100. Bříško asi 12000, víčka 5 a 6 tis., návleky dva kusy ä 700,- a 1400 za den hospitalizace. Plus mínus - musela bych se podívat. Odsáli mně 900 ml tuku ( jsem hubená, měla jsem jen to břiško, takže asi už nebylo co kde brát), ale moc jsem spokjena - dneska jsem poprvé se viděla celá, že mně vzal i v pase a na bocích, to vidím podle modřin, nejen to břicho, takže to pěkně vytvaroval. Mám tři malé jizvičky, jednu u pupíku, a dvě těsně nad přirozením. Zatím zalepené asi půl cm náplastěmi. Ještě budu týde doma - ale to hlavně kvůli těm očím, protože se ještě nemohu malovat, a bez namalování očí vypadám jak před smrtí! :-)Jo, pak se chystám na AHA kyseliny a prërmanentní make up.Rodinný rozpočet bude zruinován, ale já spokojená!

Dana (St, 23. 2. 2005 - 19:02)

Musím napsat další vývoj, který je u mne. Nedávno jsem psala, jak jsem zoufalá, bolavá, a nešťastná. 16. února jsem byla jednak na liposukci bříška, a také na operaci dolních i horních víček. Teoreticky jsem měla nastudováno vše, praxe mne zaskočila. Měla jsem otřesné bolesti, nateklá jsem byla, a neskpokojená! Nadávala jsem si, že toza to nestálo, tolik peněz, boelsti, a efekt nula!Teď je to týden, a začínám být šťastná!Bolesti mizely hodinu od hodiny, taky otoky splaskáváají, a konečně vidím první výsledky! Žádná bomba zatím, ale vidím už prokreslení postavy, a úbytek hlavně té šílené pneumatiky! Dokonce se přistihuji, jak se pořád na sebe koukám do zrcadla, a nevěřím. To, co mně tak štvalo a rozčilovalo tolik let je prostě pryč! Už se nemůžu dočkat, až to splakne celé,a já se konečně napasuju do riflí... teď mám takový báječný pocit, že to mám že to mám za sebou, a stálo to zato! Proto všem, první dny vůbec neberte vážně! Bolí to, to je pravda. Efekt vidět není, ale nejhorší jsou prví čtyři dny! Pak už to jde rapidně k lepšímu! Už mne nebolí téměř nic, dneska jsem se poprvné osprchovala - nádherný pocit! pořádně vykakala - to taky patří k pocitu blaženosti, namazala tělíčko krémem, navlékla ten návlek, obložila oči čajem a ledem, a bylo mně neskonale blaženě( Poprvé od operace!Takže - nebojte se! Dá se to přežít, když jsem to přežila já - dost citlivá osoba! A nejvíc díky Mileně, když jsem si četla její příspěvky, pomohlo mně to.

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 17:02)

No právě. Ráda bych, když už by to tak mělo být, podstoupila ten zákrok ještě teď. Musím končit. Pa, zítra.

Sylva (St, 23. 2. 2005 - 16:02)

Jo a na té konzultaci se pan doktor podívá a podle situace zvolí nejvhodnější postup.To je jasné, je to individuální, jestliže má někdo víc problémových oblastí, pak rozhodne,kterou by on začal. Dělá i 3 oblasti najednou, což je myslím maximum. Ale má to svoje výhody. Koupíte si univerzální prádlo a máte to při jednom. Mně nejvíc vadilo právě nošení toho prádla. Je to dost těsný - to musí být, aby kůže přirostla, ale někdy je to otravný. Jenže bez toho to nejde. Proto je na lipku nejvhodnější doba od podzimu do jara, kdy není teplo...vůbec si nedovedu představit to nosit v létě v tom vedru ještě v tomhle se pařit.

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 16:02)

Ano, děkuji. Určitě to je pro mně dost podnětné. Asi mi nezbyde nic jiného, než se tedy co nejdříve objednat ke konzultaci, nadnést panu doktorovi můj problém a dozvědět se, co mi navrhne. Ale aspoň už mám z této místnosti nějaké info k dobru. Zajímaly by mně ale ještě jiné kontakty v sm kraji, nejlépe ostravsko+karvinsko. Pokud někdo něco znáte, přivítám nové informace.

Sylva (St, 23. 2. 2005 - 16:02)

já jsem byla na stehnech a bocích.Jsou to ale dohromady 3 partie.Vnější stehna, vnitřní stehna a boky.1. partie 10 000 kč a každá další 5 000 kč, dohromady 20 tisíc.V Praze stojí jedna partie od 27 000 nahoru, tak mi to řekli, když jsem se tehdy informovala.Konzultace je zdarma, platí se jen to kompresní prádlo 1 500 - 2000 kč.Super atmosféra, sestřičky, prostředí a příjemné jednání.

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 16:02)

Včera tady bylo tak živo a dnes skoro nic. Ani na L III to nějak nejede.

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 15:02)

A jak to je u dr. Foldyny s cenama?A co se počítá jako jedna partie?Na konzultaci opravdu poradí? Doporučí jaký postup zvolit?

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 15:02)

Už jsem to znovu-objevila: URL: http://web.quick.cz/dr.foldynaEMAIL: dr.foldyna"atlas.cz

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 15:02)

Ahoj Sylvo, jsi hodná za kontakt. Nemáš, prosím Tě, ještě na něj i webovku? Stojí u něho něco konzultace? Je na ní osobně? Pamatuji si, že už jsi ho tady chválila. Díky, že ses ozvala. Nezlob se za tolik otázek, ale mohla by jsi k tomu ještě třeba říct něco více?

Sylva (St, 23. 2. 2005 - 15:02)

Pro všechny, co mají zájem o liposukci v Havířově:Jednodenní chirurgická klinikaDr. FoldynyNa Nábřeží 8b/1488Havířov-Městotel. 596 081 748mobil 608 825 044Je výbornej, vloni jsem tam byla a jsem spokojená, hlavně s cenama.

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 14:02)

Už jen s nákupem oblečení mám problém. Jak říkám, chtěla bych to jen nějak doupravit: ubrat břicho, v pase na stranách a trochu i ta stehna, snad nad koleny ve vnitřních stehnech taky ubrat. Tomu se asi říká ty jezdecké kalhoty, né? Já nevím. Nebyla jsem ještě nikde na konzultaci. Jsem z Ostravy. Slyšela jsem dobré reference na dr. Foldynu z Havířova. Taky něco o lékaři z Třince, nemohu si teď vzpomenout na jméno. Možná mi to tady někdo připomene.

marcel+a (St, 23. 2. 2005 - 14:02)

Ahoj Pájo. Taky si nepřipadám tlustá. Myslím si, že tlustí lidé vypadají jinak. Jsem jen poněkud více oplácaná. 175 cm, 79-85 kg - dle ročního období a nálady, jak se říká. Pro někoho už to sice je obezita, záleží na úhlu pohledu. Jsem celkem vysoká, velká prsa, velký zadek, v pase se to ještě pořád zeštíhluje, ale pod pupkem břicho, to už je děsné. A ta celulitida.

Reklama

Přidat komentář