Reklama

Liposukce II.

Pája (Po, 28. 2. 2005 - 12:02)

Paní Mileno, moc Vám děkuji za kontakty a za odpověď. Přemýšlela jsem nad tím, špatně jsem to napsala. Ten lístek, na který mně paní doktorka psala ceny jsem odevzdávala na recepci na další konzultaci. Protože jsem ještě kojila,tak jsme se domluvily, že přijdu na ještě jednu konzultaci až přestanu kojit. Cena zákroku byla orietačně 26 000kč + dva dny v nemocnici + prádlo + léky.....Jednala profesionálně, do ničeho mně nenutila a hlavně mně několikrát zdůraňila, aby mě nenapadlo kvůli tomu přestat kojit. Jen jsem se jí zapoměla zeptat co to břicho udělá při dalším těhotenství. Vím jen, že nejméně rok po zákroku nesmím otěhotnět.

Hana (Po, 28. 2. 2005 - 12:02)

já se přimlovám za založení nového s tímto originálním názvem, to sedí, tak to Verco založ.Jsem úplně zmatená tady z těch informací /hlavně ta liposukce II, kde jedna pořád někoho urážela a myslela si, že je nejchytřejší a nedala prostor druhým/.Jsem před lipkou a potřebuji opravdu věrohodné informace.

verca (Po, 28. 2. 2005 - 12:02)

Jsem rada, ze se to tady sklidnilo, a uroven se pozvedla trosku vys, procistilo se to, a uz se tady alespon nebijeme nazorove s jednou dominantni osobou ktera si zalozila opet dalsi liposukci na sve dalsi vlastni tlachy. Co nas je po ni, at si zije jak umi. Jen menapadlo ze se mi to taky nacita docela dlouze, co takhle zalozit neco novejsiho a cerstvejsiho? Nenapada me nic jineho nez Liposukce 1,2,3,4,5,... anebo "Liposukce-nezaujate a nestranne". Co tomu rikate mile osazenstvo?

Milena (Ne, 27. 2. 2005 - 21:02)

Pájo,cena abdominoplastiky je přehnaná, dá se domluvit i na daleko nižší ceně a samozřejmě mžnost splátek. V průměru je cena 18-25 tisíc....dle pracoviště.

Milena (Ne, 27. 2. 2005 - 21:02)

Zdravím všechny na sklonku víkendu. Užívala jsem si hor a zítra po týdnu dovolené zase do rachoty.Aby jste mě neukamenovali, tak vám předkládám několik tipů, kde se dělají liposukce u nás v Brně, ale kvůli reklamě a propagaci fakt neprozradím, které z pracovišť mě živí /he he, ještě rok-hurááááá a pak důchod a užívat si, cestovat....paráda, už se těším/Takže :MUDr. Irena UrbánkováESTHEAAtriova 16Brnotel. 549271616MUDr.P.HolušaMUDr.Z.HerzanBody estetická chirurgieÚdolní 8aBrnotel.549213660mobil 6045250035MUDr. Zdena Stratilová MEDICA AESTHETICAViniční 235Brno - Židenicetel.533306292-3Klinika plastické chirurgieBerkova 34BRNOtel.541582111a nakonecMUDr. Polák Liborklinika SANOFYTOM.Horákové 28Brnotel.607115715Dávat někomu konkrétní typ se v tomhle oboru nevyplatí, sami vidíte podle příspěvků doslova zlost lidí, kteří dali na "něčí" typ a zrovna to nesplnilo jejich konkrétní představy.Jenže nikdy není ten výsledek totožný, záleží na mnoha okolnostech hlavně na množství uloženého tuku, stupni celulitidy a jiných.Zjistěte si cenu nejlépe osobní návštěvou, na většině pracovištích vám ji neurčí, aniž by vás viděli. Ceník je vždy pouze orientační, většinou jsou dle velikosti odsávané lokality ceny smluvní.Přeji všem dobrou volbu a pište vaše postřehy, připomínky a o všechny zkušenosti se pak podělte s ostatními. Nejlepší reklamou jsou právě vaše poznatky.rno

Andrea (Ne, 27. 2. 2005 - 11:02)

Možná, že bych šla taky do Ostravy nebo do Havířova, co vím.....zatím se mi jeví jako nejvýhodnější, co se mých představ týče.

marcel+a (Pá, 25. 2. 2005 - 15:02)

PÁJO A KÁJO:je mi líto, o Brně já osobně nic nevím. Snad se ozve p. Milena a dodá nějaké kontakty. Na druhé straně, poté co se tady odehrálo, se jí fakt nedivím, že nechce uvést lékaře, u kt. pracuje.

marcel+a (Pá, 25. 2. 2005 - 15:02)

PÁJO A KÁJO:je mi líto, o Brně já osobně nic nevím. Snad se ozve p. Milena a dodá nějaké kontakty. Na druhé straně, poté co se tady odehrálo, se jí fakt nedivím, že nechce uvést lékaře, u kt. pracuje.

marcel+a (Pá, 25. 2. 2005 - 15:02)

ANDREJKO,já si z toho všeho udělala závěr ten, že - což je fakt - každá jsme holt jiná. Ale to se tady taky už říkalo. Tu bolest snáší každá jinak, máme každá jinou elasticidu kůže, proto asi každá jinak dlouhou dobu nosí návleky. Je to různé. Co se týče výběru lékaře, o tom už tady toho bylo také vic než dost. Někdo tvrdí, že jen drahá cena určuje kvalitu, někdo se zase dívá na dostupnost dle bydliště, někdo se opírá o konkrétní zkušenosti jiných žen. To je těžko. Káždá si v tom musíme nějak vybrat a zvolit dle toho, co se nám líbí víc.Ale nebudu hrát chytrou, protože jsem ve fázi vybírání a ještě jsem nikdy žádnou liposukci nepodstoupila - sama v tom mám guláš. Pro mně konkrétně bude mezi prvními určujícími kritérii právě dostupnost podle bydliště. Chci si v mém regiounu (Ov) zařídit co nejvíc možných konzultací a porovnat a nějak intuitivně si vybrat.Co jiného chceš dělat holka?

marcel+a (Pá, 25. 2. 2005 - 14:02)

Ahoj DANUŠ! Ty jsi skvělá! Tu "mateřskou školku" Ti přeji. Jsem Ti moc vděčná, že se tady rozepisuješ o svých zážitcích a podáváš info i o jiných lékařích. Jen aby se Ti to nevymstilo jako mně, že někoho propaguješ skrytou reklamou.Přiznám se, že jsem v noci špatně spala, protože jsem tady nešťastná z toho nařčení, že někomu dělám reklamu.Pochopila jsem ale snad správně, že se tady chce hovořit o konkrétních lékařích. Ovšem pak, jak jsem zjistila, může dojít k výčitkám.TOBĚ A VŠEM OSTATNÍM:1./ Vážně nikoho nepropaguji záměrně, myslím, že ti doktoři to ani nepotřebují.2./ Zajímám se o liposukci už nějakou dobu.3./ O tomto chatu jsem nevěděla až do pondělka tohoto týdne (21.2.).4./ Přivedla mně na něj náhoda: omlouvám se předem, že zase budu zmiňovat onoho lékaře z Havířova, ale věc je prostá. Nejsem PC expert, doma net nemám, jen v práci. Ztratila jsem na něj kontakt. Tudíž jsem v Seznamu zadala do vyhledávače jeho jméno a místo působení a mezi jinými mně to právě přivedlo i sem. 5./ Vůbec ho neznám, nikdy jsem ještě u něj nebyla. Ani u nikoho jiného. 6./ Dotklo se mně ale, mám takové soc. cítění nebo jak to nazvat, že tady došlo k jeho hanění kvůli nízkým cenám a bylo doslova řečeno, že je to kvůli toho určitě špatný lékař. Proto jsme tady vlastně s přítelem na jeho obranu hovořili o tíživé situaci v našem regionu. Snad mi to zas nebude nikdo vyčítat a konečně to bude pochopeno.7./ Jsem moc ráda za nové kontakty, o které jsem požádala.8./ Říkám, že nejsem expert přes PC, už jsem pochopila, že musím hledat kromě Seznamu i na dalších servrech jiné kontakty. Mně to právě vůbec nesedělo, že toho onoho dr. nemohu najít, zapomněla jsem, že je jinde, právě že ani jiné z kraje jsem nemohla dohledat.9./ Tímto se i veřejně omlouvám právě tomuto lékaři, pokud jsem ho právě mými dotazy a zmínkami o něm "dostala tzv. do řečí" u jiných žen. 10./ Až budu mít chvilku, dohledám ještě jiné lékaře z kraje, uveřejním tady také na ně kontakty. Snad už se pro normálně smýšlející lidi tímto udělá přítrž mylným domněnkám.11. Celou dobu tady vystupoval můj přítel Marcel a já Marcela, je zde vždy ve jméně uveden i můj osobní mejl.Děkuji za pozornost.

Dana (Čt, 24. 2. 2005 - 22:02)

Při první konzultaci jsem dostala papír, kde všecičko vypsal.Nejdřív moje představy, pak jeho návrhy. Jak už jsem psala, vymluvil mně závažnější ( a dražší) zákokroky, prohlídl mně, změřil tuk, elasticidu kůže, poptal se po zdraví :-)))), a určili jsme postup práce na mém těle. Věecho mně vysvětlil, ukázal fotoalbum, a upozornil, že odsaje jen tuk, ale povolené svalstvo musím dohnat cvičením. Už jsem to břicho za sebou táhla¨, a měla k němu neptřátelský vztah. Mrcha-nereagovala na cvičení, ale na přísun každé kalorie okamžitě!I pa se rozpesal o cenách:břicho liposukce 12.900 ) po sleve 1000 Kč - kolegyně dostala slevu 6000, ale ta šla na steha vnitřní, vnější, prdélku i boky). Horní a dolní víčky 10900, l den hospoitalizace 800, pár elastických kalhot 1500, celkem 26100. Jestli jem nedávno psala nějaké ceny, bylo to z hlavy, toto teď opisuju z toho papíru. Musela jsem si ale přinést předoperační vyšetření ! během dvou dnů mně ho vyhotovila moje lékařka, co k ní chodím, šla jsem jen na rentgen plic, odběr krve a moči, a EKG. Co mne rozladilo - že vstupní pohovor byl s ním, okperoval mne jiý doktror, a na kontrole byla zas jiná doktorka. Nevím, jesli jsou tak sehraný tým, že všechno všichni vědí, ale můj názor je ten, že by u mě měl být pořád jeden doktor, aby věděl.Ale asi jsem divná já. Je to docela veliká klinika, a mají asi rozděleny úkoly. Zítra se dozvím, kdy mně začnou dělat ty kyseliny, trvá to - ale co, opíšu, co mně napsal při prvním setkání:Stran obličeje - face lifting není v žádnémpřípadě indikován. Doporučuji ovocné kyseliny, které srovnají barvu pleti obličeje a krku ( cena 4500 za celou 6ti týdení kůru) a pak doporučuji chodit pravidelně na laser. gel. masky - cena za sezení 300 Kč. ( prý asi cca 1x za měsíc)Jak skončí tato fáze, hned prchám na permanentní make up, už mám konečně najitou DOBROU firmu!!!, to taky byl úděs!, a pak se půjdu zeptat do mateřské školky, jestli mne vezmou do prvního, nebo až druhého oddělení! :-)))Píšu dlouho, co? A to se musím držet, protože bych vám ještě chtěla říct, co bych dneska už udělala jinak. A čeho bych se vyvarovala, a naopak, co bych úplně pominula. Hodně toho ale tady bylo napsáno. Mně jen zarazil ten Měšťák. Párkrát jsem ho viděla v telce, a připadal mne už velmi suverení a takový namyšlený, jako že jediný ON... nevím. Na Foldynu jsem slyšela velmi hezké reference od jiných pacientek - pro mne byl ale daleko od bydliště - nemám auto. Před deseti lety jsem byla u dr. Rašky na Hornické poliklinice, a už bych tam nešla. Dělal mně taky víčka, jenom horní, a liposukci podbradku - dopadlo to oboje ne podle mých představ, dokonce jsem měla takovej mindrák z toho podbradku, který se mu evidentně nepoved, že jsem se zařekla, že už do svého tílka nedám zasahovat nikoho - když mne tak Bůh uplácal, tak s tím dožiju. No a hle! Věda leze kupředu, a já jsem zase vlezla na okperační stůl! :-))))

Dana (Čt, 24. 2. 2005 - 22:02)

Takže jsem vytáhla vizitku MUDr. Lucáka Otakara, na které se píše: Klinika plastické chirurgie Ostrava s.r.o., Kliika Tyršova 9, Moravská Ostrava, tel. 596 123 854, informace kdykoliv 602 719 983, www.plastickachirurgie.com ( ale to jsem koukala, tam se omlouvá, že stránky jsou v rekonstrukci.Je to prý klinika s nejdešlí pracxí u nás - dlouiholeté zkušenosti v oboru plastické a kosmetické chirug¨rgie, zavedená chirurgická praxe, stovky úspěšných referenčních operací, dokonalá před a pooperační péče, vysoce diskrétní a individuální přístup ke klientovi, luxusní interiér kliniky v centru Ostravy, solidní ceny s možností bezúročných splátek. Pak tam je pár fotek, tak akorát. žÁDNÉ PŘEMRŠTĚNÉ EFEKTY, KTERÉ ZAVÁNÍ NEPRAVDĚPODBNOSTÍ, ALE DOCELA FAJN ZMĚNY. pŘIROZENÉ. dOLE PÍŠE:Provádíme všechny operace: rtů, nosu, vrásek - léčba chirurgická i injekční, odstávající ušní boltce, vlasové tranplantace, ženské i mužské prsy, odsávání tuků - liosukce, odstranění nadbtků ruků a kůže břicha, léčba nežádoucího pocení.Tolik tedy leták, který jsem tam v čekárně uzmula. Pak je tam fax: 596124872, satelitní ambulanci mají v Ostravě-hRABŮVCE, Polikliika Dr. Martínka 7, tel. 595703281, v Havířově Dům zdraví, Karvinská 5 tel. 596123854, mobil 604953031, a v Opavě Zdravotní středisko Katka, Partyzánská 4, Opava 5, tel. 553 624 412 - ústředna. Uf.

Martina (Čt, 24. 2. 2005 - 21:02)

Když ti to tak vyhovuje Andreo, tak to tak udělej:-) a pak napiš, jak jsi byla spokojená, stejně nechceš slyšet názor, že takhle ne:-), jestli si nepochopila nic z těch příspěvků, tak už je zbytečné něco k tomu psát. Hledej, kdo ti to za těch podmínek udělá a hlavně modli se za výsledek - je to tvoje tělo a budeš to tak nosit uz nadosmrti.

Kaja (Čt, 24. 2. 2005 - 20:02)

Mate zkusenosti s klinikou Bodyeste z Brna? Konkretne s panem doktorem Holusou nebo Herzanem?

Andrea (Čt, 24. 2. 2005 - 19:02)

Tak vam teda povim, ze jste me dali poradne zabrat.Prokousavam se lipusukcnima tematama skoro cely tyden. Stala jsem se totiz obeti chripkove epidemie a kratim si tak cas na nemocenske.Reknu vam, ze ze to teda byl narez!!!!Kompletne jsem procetla vsechny prispevky na tech lipo,lipo I, II, III, babinec a mam z toho vseho v hlave totalni liposukcni gulas.Chapu, ze jste psali prispevky, jak sel cas, jak sel vyvoj dopredu, nekteri jste psali svoje skoro intimní problémy spojene s liposukci atd. Jsou zde reseny soukrome problemy mezi pistaelkami, nekdy je citit nevrazivost az jedovatost....ale to uz tak nejak po ostrjsich vymenach nazoru byva.No ale k memu problemu:Chystam se na lipku - boky, stehna, hýždě, břicho.Hrozne me mrzi, ze o teto problematice koluji tak rozdilne nazory a to skoro ve vsem.Uvedu priklad:- jedni tvrdite, ze zasadne odsavat jen jednu partii, ze hrozi riziko predavkovani- druzi tvrdi, ze muzou byt 2,3,4 naraz a v pohode, ma to svy vyhody /doba hojeni, kompres/- jedni tvrdite, ze kompres nosit 4-6 tydnu- druzi tvrdi, ze staci jen 1-2 tydny- jedni tvrdite, ze mate nesnesitelne bolesti- druzi tvrdi, ze to neni mozne-jedni tvrdite, ze 5 tisic za partii je optimalni- druzi tvrdite, ze je optimalni 27 tisic.Tak kdo teda ma pravdu?????Predpokladam, ze jsou to vase osobni zkusenosti, tudiz i nazory lekaru.No, vidim, ze bych asi nikam nedosla, tak jsem si udelala sama takovou mozaiku, a vybrala, co mi z toho zkrtaka vyhovuje nejlip.1.odsati vsech 4 partii naraz - je fakt, usetrim dobu hojeni, koupim jedno univerzalni pradlo....2.vyberu lekare co uctuje 5 tisic za partii.....dvacítka za vsechny je superbomba3.pradlo budud nosit tyden, maximalne dva.Tak presne takhle se mi o libi, co na to rikate????? Zhodniťe, okomentujte, opravte.Ale ja to stejne tak necham.A jdu se pustit do hledani toho spravnyho dokturka. Drzte mi palce.Vysledek posleze sdelim.

marcel+a (Čt, 24. 2. 2005 - 11:02)

DANUŠ, jsi moc hodná, že jsi mi tak pěkně rozepsala zážitky. Chci tě poprosit o tel.č. na dr. Lucáka v Ov, jsem lenivá ho hledat. A jsem v práci. Bohužel nemám net doma, abych tady soustavně byla. Jinak mně je 34 let. S tou pletí už to také není nic moc. Rozpočet ruinuji jen sama sobě, ale letos tomu dám taky zabrat.

marcel+a (Čt, 24. 2. 2005 - 11:02)

Ahoj,mravní hlídce vyřizuji, že špatně četl, nikoho neagituji, dr. Foldyna byl pro mně v minulém čase jediný dr, o kterém jsem věděla. Proto jsem se ptala veřejně na jiné kontakty v sm kraji.Tímto velice děkuji DANĚ, protože ostravský kontakt mi lépe vyhovuje prozatím adresou. Zařídím si konzultaci a ráda se podělím o zážitky, aby jste i vy ostatní měly nové info.

Pája (Čt, 24. 2. 2005 - 10:02)

Paní Mileno, ještě mám jeden dotaz co si myslíte o té ceně plastiky? Tolik jsem nepočítala, tak nad tím hodně přemýšlím. Na 100% s tím břichem chci něco udělat, ale mám ročního chlapečka a jezdit s ním po konzultacích není sranda. Proto se snažím najít nějaké lidi s konkrétní zkušeností, kteří jsou ochotní poradit. Zajímá mě právě Brno, protože bydlím cca 30 km od Brna. Teď, když už tady není Zuza opravdu neprozradíte , kde pracujete? Aspoň se mravní hlídka uklidní, že to tady napíše sám sobě jeden člověk, který kope za pana doktora Foldynu. Opravdu moc prosím o radu. Když se tady ptám na Brno, tak vůbec nikdo neodpoví.

Sylva (Čt, 24. 2. 2005 - 08:02)

No Danuš, to musí být bomba...hned bych na to taky šla, určitě ti to bude dělat někdo v Ostravě, že jo. Já jsem taky z Moravy, to bych měla blízko.Kolik je ti let? Mně je 40, myslíš, že bych už taky na to mohla?A co si necháš vytetovat? Linky a rty?

Alice (Čt, 24. 2. 2005 - 06:02)

Děvčata to jsem ráda,že nejenom já jsem měla ukrutné bolesti při lipce břicha.A pak že na mě něco zvrzali,že mě to bolelo jak psala Zuza.Tady se ukazuje ta její aktivita.Jinak Dano,Mileno je to fakt super,že tady konečně píše někdo jako vy,nic není smyšlené a hlavně poradíte.Škoda,že tomu nebylo tak,když jsem se rozhodovala já.

Reklama

Přidat komentář