Reklama

Liposukce II.

verca (Út, 1. 3. 2005 - 17:03)

Martino - ty zarucene "nejlepsi" info mas v Lip. III - urac se tam prekliknout, kdyz te to tady nenaplnuje:)

Martina (Út, 1. 3. 2005 - 17:03)

Jelito a psychopat seš tu akorát ty verco, a za vše si můžeš akorát sama. Rozpoutala si tu nesmyslnou nenávist proti někomu, kdo se tu už dlouho snaží nezištně předat nějaké zkušenosti. Ty nejen, že žádné nemáš, ani nemáš co říct, ale ještě máš mindráky a řešíš to tady. Jdi k doktoru nebo na tu svou novou diskuzi o Zuzaně a už neotravuj vzduch. Ja nechci číst informace o někom, ale o nečem - a to je liposukce. Jaká je Zuza mě opravdu nezajímá a předpokládám, že ani většinu z těch co sem chodí. Jen tebe. Co mě zajímá jsou nejen její, ale i ostatních zkušenosti.Když toho nenecháš, nedozvíme se nejspíš nic, protože to tu otráví úplně každého.

verca (Út, 1. 3. 2005 - 17:03)

No koukam ze jeden psychopat odesel, ale jeho nescetne fanynky (zrejme tehoz psych. profilu) tady tu uroven udrzuji na nizkem stupni i nadale.Nejde o to KDO sem pise,ale o to CO se tu pise, a pokud se tady pisou blaboly, je vhodne na to upozornit, ale takovym jelitum je zbytecne odpovidat. ostatne kazdy at si napise co ma na srdci :-) Od toho je toto forum verejne, a zadna Zuza ani nikdo jiny s tim nic nenadela a budete su muset holt devcatka s timto faktem smirit :-) Uz jen z toho vaseho vzteku mam chut tady zustat co nejdele:) afekty a vykricniky totiz zboznuji!!!!! :)))))

Šárka (Út, 1. 3. 2005 - 15:03)

Martino a Julčo, na adresu Verči jste to řekly naprosto přesně, líp bych to ani nevyjádřila...nechci se opakovat, ale Verča si tu očividně léčí komplexy a bolesti svého nitra a v dobrém jí doporučuji, aby se ve svém vlastním zájmu přemístila na diskuzi "Psychické problémy"

Martina (Út, 1. 3. 2005 - 14:03)

Moje rady tu jsou v dřívějších diskuzích, už to mám za sebou delší dobu, a teď spíš jen čtu co mě tu zajímá. Co jsem mohla, už jsem řekla, vadí mi ale takové nesmyslné a nenávistné plkání, to se mi číst nechce. S tím si jdi na jiné téma, snad se ti podaří založit to vlastní téma (jak ubohá snaha napodobit Zuzanu) - a tam se třeba zadav zlostí. Ale už jdi.

Martina (Út, 1. 3. 2005 - 14:03)

Tebe se taky nikdo na nic neptal verco,na co si tu hraješ? Jseš směšná slepice, co se tu zoufale snaží vyléčit si svůj mindrák ze Zuzany. Asi ti nedošlo, že jsi k smíchu a čím víc se snažís křičet, že Zuza je hloupá, tím hloupeji vedle ní vypadáš ty. Ona si tě nevšíma a ty tu kvokáš a kvokáš. To je tak ubohý, že už bys to měla zabalit. Takhle diskuze stojí už tak za starou belu, ještě že to běží vedle. Tam je diskuze, každý řekne svůj nazor - ale na problém kolem liposukce a ne na něčí minráky. Holky píšou své názory a zkušenosti. I jiné než áZuza a nikdo s tím nemá problém. A jsme svéprávní a přestaň nás urážet všechny tím, že jsme ovce (jako ty) a uděláme jen co se zde píše. Nakonec i Zuza zdůraznila, že každý se má držet rad svého lékaře a svými pocity. když to není dobrý, prádlo nesundávat. Takže!!!Blbko, zabal to už jdi někam. Kážeš tu bludy a na to není nikdo zvědavej. Nechápu že seš takovej chudáček a ze závisti se tu tak znemožňuješ.

verca (Út, 1. 3. 2005 - 12:03)

Julco :) To sis jako myslela ze napises "Sbohem" a ja uz ani netuknu nebo co? Takhle naivni muzes byt asi jen ty, nestranna pozorovatelka:) Ja jsem nepsala nic jineho nez ty a to to, aby devcata spise naslouchaly radam sveho plastika a ne to co pise Zuza, protoze ta rika vyslovne ze v CR se radi zenskym proto 14 dni,protoze kdyz ceske zene (asi takove krave jako je Zuza a ji podobne) rekne lekar 14 dnu, tak ona si to predeli dvema a ma z toho dnu 7. Varovala jsem pred timto "sloganem", ktery hlasa ze to je i po 10 dnech pohoda, ze je to naprosta pitomost. Zuza to navic srovnava s dirkou po kanyla, ktera je opravdu 0,5cm velka a ktera se zhoji tak do tydne,ale pod kuzi je nadelana mnohem vetsi paseka nez prostor o 5 milimetrech. Vy devcata co poslouchate Zuzu bud vubec nepremyslite, anebo jste z toho komorniho tria, co se s ni schazi a jste naockovane (Martina je tady taky zname cislo, sama dobrou radu neprida,ale kvaka stejne jako "ablablova" :)

Julca (Út, 1. 3. 2005 - 12:03)

Už delší dobu "pozoruju" tohle forum a zjistila jsem, že ta Verča je úplná kráva, která je proti Zuze zaujatá a pořád ji napadá. Neznám osobně nikoho z téhle diskuze, proto je můj názor nestranný. CO je moc,to je příliš. Sama jsem absolvovala lipku úplně u jiného doktora než píše Zuza a kompres jsem nosila 14 dní, říkal, že to stačí (vzhledem k mému stavu kůže apod.). Samozřejmě je to individuální, sama si ho ještě dávám na noc, aby byl výsledek ještě lepší než je. A ruku na srdce, to bych na tom musela být hodně špatně, abych se řídila radama typu jedna ženská povídala. Přece vždycky dám na radu svého doktora, který mě zná nejlépe. A myslím si, že Zuza to myslí s těma holkama co nejlíp, aby jim poradila a tak. Takže Verčo, běž pomlouvat a drbat někam jinam, tady to nikoho nezajímá. Sbohem!

en (Út, 1. 3. 2005 - 12:03)

verco, ty bys mela nosit kompres porad - ale na hlave!

verca (Út, 1. 3. 2005 - 11:03)

Ta nestranna Liposukce je porad v Nezarazenych. Dle mych informaci, se to pry automaticky po nekolika dnech presouva do prislusnme sekce, staci vydrzet...

verca (Út, 1. 3. 2005 - 11:03)

Martino-tebe se nikdo na nic neptal.2tydny noseni pradla je dle meho minimum, a kdy nekdo (KDOKOLIV) napise ze to sundal po 10 dnech a byla pohoda, docela to lidi laka si to take po 10 dnech sundat. Ale je to strasna pitomost. A kdyz pak maji nerovnosti, zacnou sypat popel lekari na hlavu jak jim to odsal blbe,ale ze nedbali ray chirurga a jeho doporuceni, to uz nepriznaji,myslim ze to je problem nekterych zde na foru. Zuza blafuje a dela si z liposukce sazkovou kancelar, ale podle mne je to docela rozsahly zakrok do tela a neni radno hazardovat.... A pokud moje reakce na jeji blaboly vypadaji jako averze, tak v tom pripade souhlasim, vuci blbcum averzi rozhodne trpim :-)Hani - Co je s tim novym forem?

Martina (Po, 28. 2. 2005 - 22:02)

Proč je to nefér od Zuzany?Tady je to jak u bláznů, to je přece rada doktorů, mám stejné zkušenosti, tak ještě přikládám další odkazyhttp://www.liposukce.info/ ,http://www.ok.cz/vrbicky/liposukce.htm

Hana (Po, 28. 2. 2005 - 21:02)

Ale je od té zuzany hrozne nefer ty holky, co tady hledaj opravdu dobry informace, takhle blafovat. Je fakt, ze vsude radi CO NEJDYL. 2 tzdny je podle me malo.

Martina (Po, 28. 2. 2005 - 21:02)

Pro neveřící Tomášehttp://www.volny.cz/liposukce/pages/zakrok.html

Martina (Po, 28. 2. 2005 - 21:02)

Zuza nepsala, že máte nosit prádlo jen týden, ale že byla u 3 různých doktorů a všichni doporučovali nosit prádlo 14 dní. A že v Německu doporučují prádlo nosit minimálně týden. A každý se může řídit svým vlastním pocitem a nosit prádlo jak dlouho chce. Verco, už je ta tvoje averze docela trapná a urážky zbytečný. Všechny jsme snad svéprávné a dáme především na rady příslušného chirurga. Tohle neni bible, ale jen diskuze.

verca (Po, 28. 2. 2005 - 17:02)

Hani objevilo se to forum nekde? Nejak tomu nerozumim... Jinak vazene damy, Zuza zase kaze na Lip. III ze kompres staci nosit 7 dnu, prosim Vas, az to nektera budete cist, neverte tomu, je to neskutecna hloupost a muzete si tyim jen uskodit. Me osobne rikala lekarka ze to mam mit nejmin 3 tydny nejlepe mesic i kdyz se doporucuje 2 tydny minimum,ale s tim briskem to pry je slozitejsi... Ja nechapu co ta Zuza z toho ma ze takhle lidi mystifikuje-radim NEVERIT NI SLOVO!

Hana (Po, 28. 2. 2005 - 13:02)

já se pokusím to opravit

verca (Po, 28. 2. 2005 - 12:02)

Dovoluji si upozornit, ze jsem zalozila opravdu neco na ten zpusob jak jsem psala, akorat nevim z jakeho duvodu se ta nase prvotina octla v sekci "Nezarazene" ... Asi je potreba zadat operatora ci spravne toho servru o prerazeni a to zas nevim kde se dela, tak pokud nemate mile damy/panove nic proti, bude to v Nezarazenych. Nazev je jak jsem napsala LIPOSUKCE - nestranne a nezavazne nazory ci tak nejak

Hana (Po, 28. 2. 2005 - 12:02)

no vidíš, i tak to může být myšleno...konečně úroveň.

verca (Po, 28. 2. 2005 - 12:02)

Hani - myslis "VEROhodne" informace jako neco se mnou? :-)No tak ja se pokusim neco zalozit,ale nezarucuji ze to dopadne, protoze se tady v tom sama dobre neorientuji. Zkusim trosku tapat a ptat se, a snad se povede, ihned pote dam vsem vedet. Ale kdyz to dokazal takovy primitiv, tak snad to zvladnu i s hlavama mych kamaradek nebo spis kamaradu ? :-)

Reklama

Přidat komentář