Reklama

Liposukce II.

Derrick (Po, 24. 8. 2009 - 01:08)

Co Foldyna, už zaplatil tu odsávačku?

Pepina100 (St, 19. 8. 2009 - 09:08)

Ahojky,narazila jsem náhodou na tuto diskusi a chci se zeptat zda jsi byla na liposukci u MUDr. Šimka v Olomouci? Děkuji za odpověď na mailíka : bibi100"email.cz

Markéta (So, 13. 6. 2009 - 12:06)

Já mám zkušenost s doktorem Zálešákem akorák když mé dceři dělal uši-teda odstávali jí,tak jí opravil chrupavku a super,bylo jí sedm let a dělal to v lokále a super,malá neplakala,a jizva žádná!!!! uši bezvadný,ale liposukci nevím....

martina (Čt, 12. 3. 2009 - 07:03)

Chtěla bych se zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s Mudr.Sirotkem,Kladno ohledně liposukce.Děkuji

vladis (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

jana (Čt, 21. 6. 2012 - 23:06)

Já jdu na tumescenční lip....Ja byla tady v Praze. Dělali mě břicho, boky a stehna. Lokální super za tři hodiny jsem doma a mám radost.

renka (St, 21. 2. 2007 - 13:02)

Janino prosím ťa môžeš mi odpísať potrebovala by som stebou niečo prebrať tiež idem na to čo ty ak by si bola taká milá prosím ťa odpíš ahoj

Klára (Út, 31. 10. 2006 - 10:10)

Holky,nemáte některá reference na dr.Zálešáka z Olomoucké Fakultní nemocnice? Chci k němu na liposukci vnější stehen a břicha.Prosím napiště.

katka (Po, 30. 10. 2006 - 17:10)

tak to se ti nedivim, ale je fakt, ze o takovych komplikacich, co se tyka simka, neslysim poprve.
ja jsem o nem taky kdysi uvazovala, ale nakonec jsem tam nejela ani na konzultaci, zaplat panbuh.....

Návštěvník (Po, 30. 10. 2006 - 16:10)

Na splatky do delaji vsude, brala jsem si normalni uver u Home Creditu, je to na zdravotnicke vykony, nevim, jestli sazba je jina, nez na ostatni, ale uz mam doplaceno - dala jsem si 18 mesicu a ted si beru uver zase, pro zmenu na zuby. Vetsina veci se da vyridit pres internet.U nas chcipl pes, tady na malem meste bych si nevyridila vubec nic.

Návštěvník (Po, 30. 10. 2006 - 16:10)

Jejda, ja na nej mam takovou zlost jeste ted, zprasil mi liposku, mesice jsem marodila, mela jsem vysoke horecky, tak me to zase tak nastvalo.

katka (Po, 30. 10. 2006 - 15:10)

prosim te, podivej se na datum toho prispevku o simkovi, jsi trochu mimo, ne?!

Návštěvník (Po, 30. 10. 2006 - 15:10)

AAA, koukam ze Simek nema ksefty, tak honi reklamu, ale je to pruhledny, recem, jak po tydnu je nekdo stihly a omlazeny...to jsou zase KECY!!!

Tamara (Po, 30. 10. 2006 - 14:10)

Žaneto, mně zajímá to samý...
Kde to dělají na splátky?

Zaneta (Čt, 26. 10. 2006 - 00:10)

Ahoj, chtela bych se zeptat, koho mi muzete doporucit v pze (i kdyz chapu, ze se nema jmenovat:), ale fakt mi na tom zalezi a taky jak je to cenove. Jednalo by se mi o stehna, boky..laka me MUDr. Linzer, ma dobry reference. Nevite, jak je to se splatkama? (jsem chuda studentka:/) nechci lezt do neceho levnyho a nekvalitniho, tak by me zajimalo, koho znate. Zuza se tady zminovala o "tvarovani" u nekoho, prej nej ;) diky diky diky moc. Zaneta
PS: jo a kdybych sla ted, myslite, ze to do poloviny prosince se nejak ustali? potrebovala bych to prave kvuli tyhle dobe, mela bych mit jednu dulezitou akci..dik!

Lenka (So, 23. 4. 2005 - 23:04)

XXXmane, přejdi na Liposuci III.

XXXman (Pá, 22. 4. 2005 - 21:04)

Tak vás zdravím a dovoluji se připojit do diskuse jsem týden po lipce u dr. Šimka a jsem muž středního věku moje partnerka šla k němu a když už jsem s ní šel , tak jsem se hned objednal / zkusit se má všechno/ , šla na vnitřní a vnější stehna a kolena a já břicho a boky . Každý 25tis. myslím dobrá cena , teď jsem četl , že u někoho chtěla p. dr. z Jihlavy 60tis. za tyto 3 oblasti a to , že udělá natřikrát. Tam to bylo za 3hod hotový razdva a teda uplně bezbolestný (zubař je horší) nejhorší je na celým zákroku ty dny předtím , jaký to asi bude představa zapíchnutý kanyly v těle, no probudí se každý v tu noc před tím zákrokem a přemýšlí, že se na to ne vysr........., ale pohoda výsledný výcuc u ní 1,5l a já 2,1litrů podivné krémové hmoty. Už teď mám břicho jak za mlada a žádný boky jenom ta plocha je zduřená po tom zákroku ,asi to bude trvat než to splaskne, ale už teď mám kalhoty o dvě čísla menší a moje ta je nadšená , že má nohy jak laňka. Ani ten kompres není zas tak hroznej, jak jegrovky před padesáti lety. Už jsme byli dvakrát na kontrole a vypadá to bezvadně i když samochvála smrdí. Asi nás teď napadnou některé placené dopisovatelky či fanclub dr. Liznera či jiné ordinace, ale u dr. Šimka mate zajištěný, že jak nabrousí kanylu a máte tam co sát , tak vám to udělá najednou, to u druhých už je jasná komerce taky vám to udělá , ale nadvakrát a tedy o 100% dražší. Tak se mějte.....

verca (St, 2. 3. 2005 - 13:03)

Kamco, no ale mas nejaky jiny napad? Tady je tech prispevku vazne hodne, bylo by vhodno se nekam presunout, a do toho spolku zmanipulovaneho se mi nechce, tam to je jednooky mezi slepymi kralem!

Kamča (St, 2. 3. 2005 - 12:03)

Verco vykašli se na ně.Pár z nich znám a vím co si myslí,když myslí.Bohužel nechtějí přijít o přízeň a výhody z doporučení.

verca (St, 2. 3. 2005 - 11:03)

Holky s tim novym tematkem to asi bude problem, ja to bud zalozit neumim, anebo jsou tady vyvijeny tlaky z jine strany aby to zalozeno nebylo, protoze se mi to pokazde na druhy den z nezarazenych nekam do neznama rozplyne :-) a tady je tech prispevku tolik, ze se to nacita neskutecne dlouho:(

Reklama

Přidat komentář