Reklama

Liposukce II.

verca (Út, 22. 2. 2005 - 19:02)

Mileno dekuji za podrobne povidani a prijemne pocteni o liposukci, po dlouhe dobe opet mensi sumarizace. Marcelove pritelkyni to urcite mnohe objasni.A Zuzo mimochodem to ze bys mohla byt mou matkou z tebe jeste nedela cloveka,ktery ma patent na rozum. Zejmena po tech vypadech o odsatem mozku, lebetomii a schizofrenii.

verca (Út, 22. 2. 2005 - 18:02)

Zuzo proboha uz se tolik nepodlizavej marcelovi a vsem na ktere jsi vyjela a casem zjistila ze jsou to celkem inteligentni lide, a zacni se chovat jak ti k tvemu veku nalezi. Nechci pouzivat invektivy,ale obcas uz mam nutkani po nich sahnout. Bravurne zde Milena i marcel diplomaticky odpovidaji na vtirave a mnohdy rejpave reakce od Zuzany. Zuzo prevlekas kabat nejen v jednom z temat, ale dokonce v rozmezi par prispevku v ramci jednoho dne. Toto tema jsi sice zalozila ty, ale to jeste neznamena ze ti patri. Protoze zde se DISKUTUJE a ne MONOLOGUJE. od toho tento chat a cela doktorka JE! pokud mas tu tendenci a chut byt dominou, najdi si na to spravce nejakyho servru, ktery ti tam nejaky takovy chat povesi a budes si tam ukajet sve chtice, povysovat se, nadavat lidem a otirat si o ne boty, nebo neotirat a pak se vnucovat a lichotit na prislusnych mistech. Sama vidis, kam jsi to s timto chatem dotahla, do opravdu uplne "dokonalosti". Znemoznila jsi jak sebe, tak nekolik lekaru, znechutila snad vetsinu citatelu, a jeste i v poslednim tazeni stekas neco o xaverovu a hecujes lidi pres maily. Myslis ze to nevim ze pozakulisni drby funguji na tvuj popud bajecne? Toto uz opravdu presahuje meze slusneho chovani, jak muze nekdo takoveho idiota poslouchat a jeste s nim i kamaradit! Ale vrana k vrane seda... Je fakt ze ja tady moc neradim,nemam ani moc co, jedine s cim se muzu podelit je ze jsem poslouchala jednu hodne pitomou nanu, coz svedci o tom, ze si za to muzu sama,ale jinak velice rada si proctu obcas diskuzni problemy , ovsem problemy JINYCH lidi, protoze ty tve blaboly uz davno nudi, je to porad dokola, a dokola, a ja bych rada obcas precist i neco noveho,...Milena sem vnesla cistejsi vzduch, tak snad se nam to tady procisti a bude uz konecne klidek. Asi jako kdyz tady zuza ted chvili nebyla. Precetla jsem si to a zjistuji ze nebyt ji, je tady prijemna atmosfera, lidi by si radili, nestydeli by se ve stinu VELKE ZUZY a nebyli by treba tak zticha. Takze Zuzo, laskave se prober z toho snu a vazne sem uz nepis,vem to tak ze to je tady sama slepicarna (jak jsi nezapomnela pripomenout)a ze ty jako budes garde na mailu a vsichni budou spokojeni, ty snad taky, protoze se na mailu jiste budes citit take celkem dulezita, i kdyz uz ne tak zviditelnena. Pro vsechny navrhuji zalozit tema *** LIPOSUKCE *** s tim, aby tam uz zadny idiot jako zuza se nepasoval do role Fuhrera. Hloupi lide na vedoucim postu dovedou veci vetsinou pouze ke zkaze...

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 18:02)

To Marcel: me je uplne jedno po cem touzite nebo ne:-)))), bylo to jen doporuceni o tom, ze tu psala cela rada lidi, co maji zkusenosti a temer vse uz tu bylo alespon jednou probirano. Preji stastny vyber i kdyz vase chovani je velmi velmi neslusne. Vubec se nezname, nemam s vami zadny osobni problem, ale uz tu musim snaset nejake urazky a hodnoceni. Kazdy si tu muze zalozit sve tema, tohle jsem zalozila shodou okolnosti ja, kdyz mate problem s mou osobou, zalozte si sve :-), nase cesty se tak nemusi krizit:-))))))))

Milena (Út, 22. 2. 2005 - 18:02)

K dotazu Marcela, který tu čeká na odpověď:Metodou tumescenční liposukce se odstraňují polštářkovitě uložené shluky tukových buněk v místech, kde se vám je nepodařilo vyhnat cvičením či dietou. Většinou se provádí odsátí vnitřních stran stehen a vnějších tzv. jezdeckých kalhot. Jestliže je celulitida v těchto místech, pak po zákroku zpravidla mizí. Záměrně uvádím termín zpravidla, může se totiž stát, že je i po zákroku stále viditelná. Opravdu záleží na rozsahu celulitidy a jejím stupni. Pokud se nachází na přední straně stehen, tak už je to problematičtější, jelikož je tam hodně vaziva, odsátí bývá komplikovanější a výsledek nejistý.V tomto případě bych volila jinou metodu jejího odstranění např. vakuové podtlakové masáže,elektromasáže atd. Možná by nebylo k zahození začít právě některou z těchto neoperačních metod, znovu opakuji skutečně záleží na individuálním stavu každého klienta pro správné doporučení léčby.Liposukce, jak se mnohdy mylně mnoho lidí domnívá neřeší problém nadváhy. Nedoporučuje se ani pri celkové lehlé nadváze, kdy je tuk rovnoměrně rozložen v podkoží celkého těla. Odsáté partie pak vypadají oproti těm ostatním mnohem plošší, zákaznice jsou nespokojené, protože očekávaly lepší výsledek, ačkoli na to byly předem upozorněny. Nejlepšího efektu je dosahováno touto metodou u lidí s celkem normální váhou a s nerovnoměrným uložením tuku max. na dvou či třech místech. Bývá to zejména břicho, stehna a boky. Jsou to nejčastěji odsávané lokality. Jestliže je někdo celkově podsaditější postavy, má tuk uložen kromě toho i v oblasti paží, zad, ramen, lýtek, kolen, pak se to samozřejmě dá postupně odsát, což se hodně prodraží /hlavně v Praze/, ale nikdy není dosaženo kýženého efektu.Tito jedinci nikdy nebývají úplně s výsledkem spokojeni. Zde je na místě jiná varianta snížení hmotnosti.Ake to už sem nepatří.Co se týče pooperačních bolestí.Musím říci, že mně udivují nářky některých žen, které mají nesnesitelnébolesti. Patří k tomu malému procentu citlivějších, které zákrok o něco hůře nesou. Opravdu většina žen odchází po zákroku sama domů, klidně i bez doprovodu a následující den se vracejí do pracovního procesu. Záleží na druhu práce, většinou není problém u sedavého zaměstnání. Tady jde jen o odtok tumescenční tekutiny, zhruba 24 hodin. Když se excize /dírky/ dobře utěsní nejlépe menstruačními vložkami, které tekutinu vsakují, pak je to bez problému. Prodělala jsem sama 3 zákroky, takže hovořím i ze své vlastní zkušenosti. Bolest připomíná spíše naraženinu, spíše tupá, neměla by být palčivá ani píchavá. Jestliže se po zákroku vyskytnou tyto ojedinělé, silné bolesti, zpravdila spojené s teplotou, pak okamžitě kontaktujte příslušného lékaře a domluvte se na dalším postupu.Nevím, jestli jsem odpověděla na všechno, ale aspoň takto ve zkratce.Mějte se fajn.

marcel (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Nějak mě zlobí PC a nevzal mi předchozí mejl, ve kterém jsem mimo to uvedl, že si velice dobře pamatuji, jak jste byla nepříjemná na p. Milenu a jí podobné, kdy jste trvdila, že právě jen cena rozhoduje a je na prvním místě. opět jste změnila názor.

marcel (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Přiznám se, p. Zuzo, že od Vás jsem příliš po odpovědi netoužil.Žádné předchozí příspěvky v předchozích místnostech nemám v úmyslu číst. To by v tom případě neexistoval chat, ale jen místnost s informacemi pro čtení a hotovo. A věřte mi, že poté, co jsem se prokousal touto místností od začátku, již podobný nesmysl nemíním opakovat. Jsem právě tady a teď a snad jsou lidé, kteří také hodlají o tom hovořit a teď nebo v průběhu a ne si íst staré věci. jinak děkuji.

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Tem chytrym doporucuji najit si co nejlepsiho lekare (bez ohledu na cenu) a jinak at si kazdy dela co chce, tady to vyznelo, jako by nekdo nekomu nepral levne liposukce:-), vzdyt si proboha lidi delejte se svym telem co je vam libo - hlavne o tom napiste zpravu, aby bylo dost informaci.

bandina (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Je mě z vás smutno,řekla bych na blití,ale tohle zní slušněji. Připadá mě strašně ubohý,jak se pořád do Zuzany navážíte.Dano,mám za sebou už 3 lipky ,ale bolesti jsem nikdy tak dlouho neměla.A to mě odsáli, vždy mnohem vetší množství,než tobě.Tak ti nevím...Jestli to nebude právě ta kvalita úměrná ceně.

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Marcely, zacatek nebyl prave dokonaly:-)- ale tento chat predchazi jeste mnohem starsi prispevky - nejlepe cit od zacatku, t.j. tema Liposukce, Lipobabinec a az pak Liposukce II. najdete tu celou radu vecnych "vypovedi" a asi i spoustu odpovedi na otazky.Urcite je lepsi se tim prokousat ( i kdyz nektery diskuze jsou hovadiny, mezi tim je dost uzitecnyho.Mozna pak prijdete i na to proc ten muj zebricek hodnot dava cenu az temer na konec:-), neni v tom nic zleho, ani neslusneho:-), naopak je to podlozeno osobni zkusenosti:-). O nicem jinem, nez o tom co jsem sama vyzkousela nepisu, to bych si nedovolila.

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Mileno, naopak, sama jsem vyzyvala ke zverejneni jmena. Vzdyt o to tu jde, informace!!!! Informace napul, je o nicem. Plno lidi tu ceka na dobre i spatne zpravy - jak se to tu tahne napric celou diskuzi, vyber lekare je problem. Poznat se to neda jen z konzultace, ani pouze z ceniku, ani pouze z referenci - proste je to soubor vsech informaci, z kterych si kazdy pro sebe udela nejaky zaver. Urcite je to pro nekoho pomoc.Sama jsem si musela udelat takovy zebricek hodnot, ktere jsou a ktere pro me nejsou az tak duletize pro vyber - na prvni misto bych postavila reference na lekare (cim vice zkusenosti tady i jinde, tim lepe),2. misto je praxe, pocet vykonu zkusenosti, nastroje(kanyly), vybaveni, pristroje, moznost zastaveni sani kdykoliv (na palec)- zpusob provedeni vykonu (cros)- pocet direk... 3.misto je konzultace - to co vidim na vlastni oci a to jak na me lekar zapusobil a co mi dokazal k veci sdelit a ukazat (fotogalerie) 4. misto az je cena a az posledni by me zajimalo kde se to cele kona - tedy misto vykonu, prostredi.Chapu, ze cena je pro nekoho smerodatna a taky na druhou stranu vim, ze casto nejsme tak bohati, abychom si mohli kupovat levne veci. Vyjimky jiste existuji.Preji kazdemu, aby vybral dobre, na jmene nezalezi. Ja mam sve zkusenosti, obecne jiz zname a sve chyby si nosim na svem tele - vybirejte peclive, at nemusite litovat. O nic jineho nejde. Ja svuj vyber mam jiz vyresen, myslela jsem, ze by to nekoho mohlo zajimat - to neznamena, ze nekoho nutim. :-) Snad to takhle zni pro nekoho srozumitelneji:-)

marcel (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Ano, minuli jsme se v éteru. Je to příjemné překvapení si tady hezky a věcně popovídat. Co tedy tumescence a celulitida? Mé přítelkyni je 34 let, vysoká je 175 cm a váží 83 kg. Není tlustá, jak by mohlo hned někoho napadnout a ani si nepředstavuje, že by liposukcí zhubla. Váhu hodně dotváří i velká prsa. Zhubnout by chtěla, ale liposukcí chce jen docílit správného tvarování. Bříško, kapsy pod pasem na stranách, stehn. Náhodou jsem objevil tuto diskuzi a doporučím jí, aby se zítra sama zúčastnila.

Vanda (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Mileno prosim,napiste ,jaka je to klinika. Neni se za co stydet,pokud mate spokojene klientky. Myslim,ze to zajima vice zen.Hledam slusneho doktora za rozumne ceny,dlouho se tady nenapsalo nic konkretniho.

jitka (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Jen pro ty, co se ještě dobre neorientuji v cenach:bezna cena jedne partie okolo 10 000´-i min. Nekde kazda dalsi je o polovinu levnejsi, mnozstevni slevy by mely byt samozrejmosti. Kdyz jsem se ptala v Olomouci, tak za 3 partie 21 000,-. To uz je super cena.mam to celkem dobre zmapovane, mam o cenach prehled. Prazaci at davaji skoro 30 000 ZA JEDNU PARTII, klidne, ale chytrej clovek si vyhleda a najde daleko levnejsiho doktora.Souhlasim s Marcelem a Milenou, ze nizkou cenou a velkym poctem liposukci se stava lekar bohatym nejem financne, ale i co do zkusenosti aniz by si uctoval nekrestanske palky.

marcel (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Tady je ale teď klid!Zdravím Vás a rád si počkám.

Marjánka (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Milá Dano, píšeš že ležáš na zádech ...takže jsi po liposukci břicha ?? Já jsem o víkendu 3 měsíce po liposukci břicha a jen lituju že jsem tak dlouho otálela. U mně osobně šlo všechnoskvělel...po týdnu jsem byla bez otoku...tedy tím myslím všechna tekutina byla pryč....ráno bříško perfektní...večer trochu zmuchlané a oteklé ..ale nebylo divu po celém dni ....po 14ti dnech jsem odložila kompres...nicméně zhruba ještě měsíc nosila stahovaíc kalhotky ....myslím že to tomu bříšku pomáhá ....a hned jsem začala trochu posilovat břišní svaly. no a od té doby už se to jen vylepšovala a teď po třech měsících jsem opravdu velmi spokojená

Milena (Út, 22. 2. 2005 - 17:02)

Pájo, nezlobte se pracuji v Brně, ale kliniku jmenovat nehodlám, jelikož v mém zájmu není prosazovat někoho konkrétního, jak se jevilo Zuzaně a z čehož mě i nařkla. Opravdu by to vyznělo přinejmenším prapodivně, odporovala bych si tomu, co jsem tu několikrát opakovala. Naše pracoviště nepotřebuje reklamu vedenou formou diskuse na tomto portálu, máme svoji dlouhou tradici, svoje ceny výkonů a o našem úspěchu hovoří výsledky a stovky spokojených klientekMým cílem bylo spíše varovat případné zájemce o liposukci, aby se nenechaly nalákat vysokou cenou, která by se automaticky rovnala vysoké kvalitě.Velmi často se setkávám se ženami, které tyto zákroky podstoupily právě za ony nehorázné peníze, několikanásobně převyšující běžný průměr cen výkonů, v domění, že se jim dostává toho úplně nejlepšího. Tento postoj jim nezazlívám, mnohdy se opravdu nevyplatí kupovat laciné věci, ale právě proto jsem tu, abych vyvrátila tento názor, který zde bohužel jednoznačně neplatí. Je velmi smutné, že by se dalo skoro říct, v poslední době to může právě naopak. Marcel uvádí dobrý příklad p. doktora z Havířova, který se chová skutečně jako správný obchodník a současně manager. Jelikož sídlí v pohraničí, kde je obrovská nezaměstnanost, je ochoten nabídnout své služby co možná nejširšímu okruhu klientek s nižšími příjmy. Z tohoto důvodu je o něj velký zájem a právě pro velký počet provedených liposukcí se z něj stává odborník na svém místě. Zdokonaluje se. Tady mně právě zarazila úvaha Zuzany, která pořád tvrdí, že dobrý lékař nasadí vysoké ceny. Pan doktor drží ceny hodně nízko, jistě ví, proč to dělá, jinak by tam nejezdily ženy z celé republiky. My máme ceny trochu vyšší než on, ale přesto k němu jezdí i od nás z Brna.Takže asi tolik. Přeji všem, co se už rozhodly, aby jim to vyšlo a těm, které jsou ve fázi rozhodování, aby neplýtvaly penězi. Je to mnohdy zbytečné.

marcel (Út, 22. 2. 2005 - 16:02)

Dobrý den, vážené dámy, paní Mileno, Dano a ostatní.Velmi se omlouvám, že jsem Vám tady tak vpadl a ještě jsem si dovolil mít poznámky k jisté osobě. Nechal jsem se unést tím spádem událostí.Ale k věci. Tak jako p. Danu i mě zajímají jisté odpovědi na otázky, které bych rád předložil.Má přítelkyně uvažuje již delší dobu o liposukci, hlavně tím chce odstranit celulitidu ze stehen. Odstraní se to tumescenční metodou a je to trvalé a co ty bolesti?

Kate (Út, 22. 2. 2005 - 16:02)

Ahoj Dano,taky mě to tady zklamalo...Já jsem měsíc a půl po a musím říct,že i teď mě to na omak trochu bolí.A první 3 týdny to teda aspoň mě bolelo dost.Vydrž,bude líp!!

Dana (Út, 22. 2. 2005 - 16:02)

tak jsem zcela a úplně konsternována!Protože právě prožívám postliposukční období - zcela čerstvé ( týden), a první, doufala jsem, že se tady pobavím se stejně "postiženými", vyměníme si názory, nebo i rady, jak zmírnit bolest, nebo co očekávat první týden, třetí atd, a když to pročítám, liposukce se ztratila do někam?!Už jsem se párkrát zoufale a pokorě ptala na některé věci, ale můj nepatrný příspěvek zhučel někam mezi diskuze dvou nebo tří nějak se neshodujících osob. Antipatie nějaká či co. Vždycky se tu natěšeně jednou za den juknu, jestli mně někdo odpoví nebo zareaguje, a pak zklamaně odcházím skučet s návlekem a plogenzymem do postele - na záda, a nemůžu e dočkat!, až to bude za mnou. Prýt o trvá 4 týdny? Ale stejně mně nikdo neodpoví, je mně to líto. Musím pátrat asi po jiném vebu či diskuzi. Ahoj

marcel (Út, 22. 2. 2005 - 16:02)

Teď jsem došel k dnešnímu dni zhruba na dobu kolem 13.30h. Je to hrůza. Bojím se, že se dnes už nepřekoušu přes ty příspěvy. To se nedá. Tj síla. Mělo by se to tady jmenovat: JÁ ZUZA PRVNÍ A JEDINÁ! Proboha dámo, vzpamatujte se. Má to tady být chat - otázka a odpovědi a názory na příslušné téma. Tím tématem ale nemáte být vy, s prominutím. Ale vypadá to tady tak. Tak pardón, jdu pokračovat ve čtení těch blábolů. Dost mi toho chybí za ten dnešek, než dojdu tady. To ještě nevím, jaké jsou ohlasy na mé příspěvky. Už ale nebudu chtít hovořit o p. Zuzaně. Snad ještě poznámku: tvrdí se tady od začátku, že tady rozdává rady p. Z., já ale četl jen jedinou, pak už to byly jen soukromé výpady proti ostatním slušným lidem.

Reklama

Přidat komentář