Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Lenka (St, 25. 10. 2006 - 09:10)

Ahoj, nemate nahodou nekdo zkusenost s tumiscencni liposukci stehen? Vazne o tom uvazuji, ale nejdrive bych se rada poradila s nekym, kdo uz to ma za sebou. Diky

nikitka (Út, 24. 10. 2006 - 14:10)

To prave o to mi jde, uz jsem to taky slysela, ale nevite v cem sjou riskantni a drasticky? Ma to vubec nekdo v CR udelany?

Tonička (Út, 24. 10. 2006 - 10:10)

Slyšela jsem, že ty lýtka jsou dost riskantní a drastický, tak nevím.

Nikita (Ne, 22. 10. 2006 - 21:10)

Ahoj všechny, moc bych vás chtěla poprosit o radu. Už dlouhou dobu si moc přeju jít na liposukci lýtek, nemáte s tím někdo zkušenosti? Jinak jsem hodně štíhlá 177/56, ale lýtka mi dělají problémy a nemůžu je nijak shodit a mám z toho komplexy. Zároveň mám ale děsný strach z tý operace..

Juju (Po, 16. 10. 2006 - 18:10)

http://www.fnkv.cz/kliniky/klinika_plasticke_chirurgie/html/cenik-vykonu.php

Návštěvník (Pá, 13. 10. 2006 - 23:10)

nezerte

agata (Pá, 13. 10. 2006 - 16:10)

ahoj holky, uz jsem tady psala, ale zadna odpoved. prosim vas kdo byl na lipce bricha jak kremy jste pouzivaly nebo cokoliv co pomaha. ja mam tyden po lipce a citim se jak kdyby me prejel buldozer...ja vim, ze to tady nekde je, ale nestiham to cist..tak prosim o radu dekuji

Alice (Pá, 13. 10. 2006 - 15:10)

Ahoj, máte někdo zkušenosti s ultrazvukovou nebo vibrační liposukcí? Je to opravdu méně bolestivé a zkracuje to dobu nošení návleků, jak se někde píše? Taky prý i povrch má být rovnoměrnější...Na internetu jsou i dost protichůdné názory, tak nevím co s z toho mám vzít...Moc by mi pomohly zkušenosti někoho kdo už tuto operaci podstoupil. Liposukci tumescenční už jsem vyzkoušela, ale jelikož bych si chtěla nechat upravit tváře, přijde mi ta ultrazvuková liposukce vzhledem k době nošení prádla atd. lepší...Taky bych si chtěla nechat upravit nos, tak by se ten obličej mohl vzít při jednom...Ještě bych byla vděčná za nějaké informace o doktoru Zárubovi, pokud vás některou operoval...Předem moc děkuji za odpovědi.

katka (Pá, 13. 10. 2006 - 08:10)

a predstav si, ze jo! ja se buckem cpu (tlacenkou ne, ta mi nechutna) a nepribiram :-)

Návštěvník (Čt, 12. 10. 2006 - 22:10)

hmmm..ze by se clovek mohl cpat buckem a tlacenkou a nepribrat?

alca (Čt, 12. 10. 2006 - 20:10)

juknete sem http://www.onlineservices.cz/nokia/fotosoutez/cz/detail.php?foto=11019&hodnotit=true

meggie (Čt, 12. 10. 2006 - 16:10)

Reference na Dr. Hrbatého - nevím, zda dělá liposukce, ale já u něho byla na modelaci prsou a jsem MAX. SPOKOJENÁ - jak s výsledkem, tak s ochotou a přístupem. Na lipce jsem byla v laurei minulý týden u DR. Linharta, ale zatím nemohu podat reference, protože nevím, jaký bude výsledek. přístup byl prima, ale přišlo mi to nějaký všechno jednoduchý a rychlý - žádné cavyky. trochu jsem z toho byla překvapena, ale nechci soudit, dokud nebudu umět vyhodnotit výsledek. Má odsátý pas zezadu - takové ty madla, ale jenom trošku, protože jsem celkově dost hubená a ty madla byly taky malé - jen nešly zhodit a lezli mi z bokovek (buď mi lezli madla nebo padaly kalhoty:-(). takže Hrbatý urřitě, Linhart ještě nevím.

f (St, 11. 10. 2006 - 13:10)

http://www.fastsize.com/testimonials/cat1/richard/article.php

a (St, 11. 10. 2006 - 08:10)

po masu se tloustne? to je ale novinka, ja myslela ze po cukrech, mouce, tucich a ono po mase:o)
mila "f" - a z ceho usuzujes, ze na charitu uz neprispivame?
kdyz uz si potrebujes ulevit od svych mindraku - tak ne tak hloupe!

Sár (St, 11. 10. 2006 - 08:10)

Pro f : hlavně že seš v pohodě ..

f (St, 11. 10. 2006 - 00:10)

Nezerte maso a nebudete tlusti. Kdybyste radej ty penize vlozili na charitu, vy ,,lidi,,

IM_cookie=true (Po, 9. 10. 2006 - 15:10)

Saro, ja vim, kolik jsem platila, tak mimo jsem nebyla :-) A na jeho strankach ma napsano, ze prvni oblast je 10 - 15 tisic.
Ovsem je taky mozne, ze mi odsal neco bez meho vedomi a nerekl mi o tom ;-) Mam ty nohy tak dodelane, ze bych to ani nepoznala... :-)

IM_cookie=true (Po, 9. 10. 2006 - 15:10)

Saro, ja vim, kolik jsem platila, tak mimo jsem nebyla :-) A na jeho strankach ma napsano, ze prvni oblast je 10 - 15 tisic.
Ovsem je taky mozne, ze mi odsal neco bez meho vedomi a nerekl mi o tom ;-) Mam ty nohy tak dodelane, ze bych to ani nepoznala... :-)

Návštěvník (Po, 9. 10. 2006 - 15:10)

Saro, ja vim, kolik jsem platila, tak mimo jsem nebyla :-) A na jeho strankach ma napsano, ze prvni oblast je 10 - 15 tisic.
Ovsem je taky mozne, ze mi odsal neco bez meho vedomi a nerekl mi o tom ;-) Mam ty nohy tak dodelane, ze bych to ani nepoznala... :-)

Návštěvník (Po, 9. 10. 2006 - 14:10)

Napište mi podrobnosti,chtěla bych jít na liposukci břicha, ale nevím, co to obnáší. A
hlavně mám strach. Děkuji.
Marie

Reklama

Přidat komentář