Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Pavla (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

Ahoj holky. Mám 64kg a 171cm. Byla jsem na tři neinvazivní liposukce břicha a dá se říct,že ten bochánek tuku je tam stále. Nejsem moc spokojená. Nevím jestli mám do toho vrážet další peníze a nebo jít raději na klasickou liposukci ??? Má někdo takovou zkušenost.
Pavla

KKrbcova@seznam (Ne, 16. 5. 2010 - 18:05)

Zdravim vsechny...8.7.2006...Dobrý den, reaguji na Váš příspěvek o liposukci kotníků. Chtěla bych se zeptat, jak jste s výsledkem spokojena po delší době a kolik liposukce asi stála. Děkuji Katka

Iva (Út, 7. 7. 2009 - 10:07)

Břicho se samozřejmě dělá, koukni na omlazení.cz, tam jsou i fotky.
Třeba máš jen malý bříško a lipošku nepotřebuješ.

Alexandra (Út, 7. 7. 2009 - 10:07)

Ahoj holky, chtěla jsem před rokem jít na liposukci břicha, ale vysmáli se mi, že prý mi břicho neudělají, že mám jen menší tukový polštař pod pupíkem a že to nemá cenu, že bříško má tendenci se rulovat a je škoda jej ničit liposukcí..co si o tom myslíte?? vy co máte děláné břicho, jste spokojené??

Verry berry (Ne, 10. 5. 2009 - 23:05)

Hodně je toho na omlazeni.cz

Pačuli (Ne, 10. 5. 2009 - 10:05)

Dobrý den, dlouho jsem zvažovala, zda to řešit takovým způsobem, ale po všech zkušenost, kterými jsem si již prošla je toto poslední možnost.
Potřebuji sehnat další poškozené klientky či klienty MUDr. Foldyny, ať mé tvrzení proti němu má větší váhu a zejména, ať už se žádná z nás nedostane do podobné situace, jako například jako já ve 20 letech [sad] Budu ráda, kdy mě kontaktujete na icq: 207 919 199 (napíšu vám tam email, tady mi ho nepovolí napsat). Ráda pošlu své fotky zvrzané liposukce a případně si domluvím termín schůzky, abych s Vámi (nebo s dalšími, o kterých s jistotou víte, že prošly neúspěšně rukama tohoto doktora, probrala, jak mám v úmyslu postupovat a jaká je šance na úspěch u soudu.
Předem děkuji za odpověď a za pomoc. Nyní vám popíšu svůj příběh:
V lednu 2006 jsem byla na tumescenční liposukci na klinice MUDr. Foldyny. Chtěla jsem odsát menší nerovnost a tuk na vnitřní straně stehen. Odsávali mi najednou boky (na které mě doktor přemluvil 3 minuty před operací, že výsledek s tím bude perfektní), vnitřní, vnější stehna a kolena (částečně i horní zadní stehna). Na bocích mi bylo odsáto mnohem více tuku než mělo být, takže tam mám prohlubně, celá plocha je ohraničena a jsou v ní velké nerovnosti. Stehna vypadají jako bych měla kůži ,,vyhryzanou", na vnějších stehnech jsou drobnější nerovnosti a na zadních stehnech výrazná celulitida (předtím tam v takové míře nebyla) a o zmnožení strií ani nemluvím...
V září 2006 mi doktor navrhnul reoperaci s tím, že se vše spraví a bude v pořádku. Zaplatila jsem další peníze, protože, aby vše spravil, musel mi udělat všechny výše uvedené oblasti + další oblast a to střední část stehen. Výsledek byl ještě horší, proto jsme se s přítelem rozhodli situaci zkonzultovat a doktor nám řekl, že výsledek lze objektivně posoudit až za jeden rok od operace. Navíc mi dali kratší kompresivní návleky než měly být pro oblasti, které mi byly odsáty, zase mi bylo řečeno, že vše je v pořádku. Kompres jsem tedy nosila 2,5 měsíce vkuse po první i druhé operaci, oblasti jsem poctivě válečkovala (poté při sportovních aktivitách, na noc, námaze celý další měsíc).
Po roce jsem tedy šla za panem doktorem znovu s tím, že jsem s výsledkem hodně nespokojená a co s tím budeme dělat. Pan doktor byl výsledkem zaskočen a navrhl ihned co nejbližší termín reoperace (doslova mi řekl, že ,,takhle od nás nemůžete odejít") s tím, že bude muset udělat celou plochu předních stehen, ,,aby to nějak zkorigoval". Termín byl se mnou objednán pod jistým nátlakem, protože vnitřně jsem se k další operaci necítila a už vůbec nemám k doktorovi důvěru. Termín se ze strany kliniky zrušil, proto jsem se objednala na další konzultaci - sehnala jsem si veškerou dokumentaci, fotografie před i po operacích.
Před návštěvou kliniky jsem navštívila jinou kliniku estetické chirurgie s prosbou, jestli můžou zhodnotit objektivně výsledek (neuváděla jsem nikde jméno operatéra, i když je to velmi zajímalo). Pan doktor na této klinice byl výsledkem zděšen a konstatoval chybu operatéra a řekl, že takový výsledek zatím neviděl ani u pacientky nad 60 let. Dále mi sdělil, že reoperace metodou typu odstátí přední plochy stehen je naprosto nevhodná a výsledek bude katastrofální.
S těmito vědomostmi jsem šla tentokráte již s přítelem a veškerou dokumentací znovu na konzultaci ke svému lékaři, který byl hned od počátku velmi arogantní. Foldyna se s námi nehodlal vůbec bavit, stále trval na reoperaci (samozřejmě za další peníze) s tím, že vzniklé nerovnosti a přesáté! oblasti se opraví na jeho klinice, s čímž nesouhlasím a navíc, jak jsem se dozvěděla později náprava není možná, jinak nřekl, že náš vztah skončil a támhle jsou dveře, zpochybnil rovněž, že jsem vůbec nenosila kompres (,,všechno vyvrátím, nic jste nenosila, najdu si svědků, kolik chci, že to jeho chyba není, nevrátí nám ani korunu, další operace jinde nezaplatí, najde si právníka a budeme se nadále bavit jen u soudu"). Celé jednání dopadlo tak, že doktor z ordinace utekl. V ten den jsme zůstali v jednání pouze s jeho ženou (manažerka společnosti), která přiznala, že v období, kdy se mé operace dělaly toho měli na klinice hodně, nevěnovali se mi, jak by měli a výsledek je opravdu strašný a byla ochotna přistoupit na to, že vrátí peníze ještě v ten den za provedené operace a zkusí operaci nahlásit jako nepovedený výkon u své pojišťovny. Domluvili jsme se, že do konce týdne zavoláme a budeme situaci řešit.
V pátek 23. 11. jsem se objednala k MUDr. Lucákovi, kterému jsem zpočátku rovněž neuvedla adresu pracoviště, kde mi prováděli liposukce, ačkoliv je to také velmi zajímalo. Pan doktor mě vyšetřil a sepsal posudek, kterým jsem byla naprosto zděšená, protože mi dal jasně najevo, že tento stav je trvalý a nerovnosti jsou neodstranitelné, navíc k mému věku 22let je to jasná újma.
Týž den můj přítel zkontaktoval mojí kliniku, kde chtěl domluvit schůzku a bylo mu řečeno manažerkou společnosti (je to vlastně manželka operatéra), že již tento den nemá čas a že se někdy ozve.
Tak, od té doby jsem na Foldynu podala žalobu, ale z důvodu špatného výběru právníka (dobu neúměrně prodlužoval atd.) jsem nakonec žalobu stáhla a nyní zvažuji znovu se pustit do boje, ale tentokráte to již chci udělat pořádně a potřebuji vaší pomoc.
Podnět k tomuto kroku jsem dostala (asi řízením osudu) včera, kdy jsem Foldynu potkala 50 km od jeho i mého domova stát v lese na křižovatce u jeho Jeepu. Zradila ho navigace a nás (já, přítel a pes) napadlo se podívat na jezírko, které se nachází právě v této lokalitě. Ani mě nepoznal, já ho ihned. Nevěděl vůbec, kdo jsem a když jsem se mu připoměla, dostal tik do koutku úst a nevěděl samou rozržitostí, co má dělat (hlavně, že o mě bude trvdit, že jsem nenosila návleky, nechodila na kontroly, přibrala od jedné návštěvy ke druhé 7 kg..., a přitom ani neví, jak vypadám). Včera mi jasně řekl, že se se mnou bude bavit jen přes právníky a tato náhoda mě v celé situaci znovu nakopla nabrat dech a doufám, že existuje spravedlnost.
Pokud bude probíhat soud, tzn., pokud se vše podaří, budu ráda, když mě (nebo nás) příjdete podpořit.

Jasoň (Ne, 5. 4. 2009 - 00:04)

Tak co, byla jste někdo v Havířově, nebo v Pardubicích?

abc (Čt, 30. 8. 2007 - 11:08)

kdepak je Zůza - ta stará čůza ?

Boubelka (Ne, 29. 4. 2007 - 11:04)

Teď jsem koukala na internetovou televizi www.ambrosia-tv.com
Jsou tam reportáže a videa z různých operací v oddíle PLASTIKY. To jak tam dělají liposukci Evě Horzinkové z Velkého Bratra je až neuvěřitelně snadné. Všude se píše jaká je liposukce hrůza, ale tady to je absolutní pohoda. Ta Horzinková tam těsně po liposukci normálně poskakuje a přý se ještě na chvíli zastaví v práci. Prostě super !!!

Kaja (Út, 24. 4. 2007 - 17:04)

Já nevím,proč se tu fur hádáte.Když chce někdo nakupovat u Vietnamců,tak at nakupuje,je to levné,značky jsou fafešné,ale nosit se to dá.Tak proč platit 2xtolik v kameňáku.......

Saša (Út, 24. 4. 2007 - 07:04)

Jo jo, Pepa další zakomplexovaná která nemůže ztrávit,že že z Havířova odchází ženy štíhlé a spokojené za poloviční peníz.Závist je hold sviňa.

Jana (Po, 23. 4. 2007 - 20:04)

Áááá, přijela Pepa z depa, tak zase odjeď:-)
Huso. Není nad to pomlouvat někoho, kdo se nemůže bránit. A sama si změř svůj obvod, uritě jsi hnusná, obezní, zamindrákovaná, závistivá husa:-)

Pepa (Po, 23. 4. 2007 - 19:04)

A jakpak se má paní Foldynová?Petřebuje zmenšit spodky!!!!.A kde jsou Kamča,Katka,Mirečka,Mirka a spol.Mají nové nicky?

Irena (Po, 23. 4. 2007 - 17:04)

Uz jsem se divala,slatanina pomluv.

Alice (Po, 23. 4. 2007 - 12:04)

Cau holky,
vcera jsem byla na lipce u pana doktora Linzera a predtim jsem byla i v Havirove a jelikoz se tu tihle doktori hodne diskutujou, tak jsem se rozhodla sem napsat a trochu porovnat, protoze ted uz mam zkusenosti s obouma. Napsala jsem takovy hodne dlouhy prispevek na "Liposukce Linzer,Tocikova nebo medikom VIP"- ted si nejsem jista jestli jsem ten nazev diskuse napsala uplne spravne, ale takhle nejak se to jmenuje.

Petra (Ne, 22. 4. 2007 - 23:04)

Celý zákrok tumescentní liposukce je dobře vidět na stránkách novéinternetové televize Ambrosia-tv.com ... posílám přesnou adresu: http://www.ambrosia-tv.com/cz/s21/Hlavni-stranka/c92-PLASTIKY/n197-Liposukce-Horzinkova , Dělali jí to prý na klinice Medicom VIP

Jurista (St, 4. 4. 2007 - 15:04)

Soudit se můžeš i s ,,odborníkem"...

Nika (So, 16. 12. 2006 - 19:12)

Připadá mi to s těma liposukcema jako na trhu.Když chceš značku-jdi do kameného obchodu,když chceš levně,jdi na tržiště-dá se to nosit,ale značka to není.Když jdeš k atestovanému odborníkovi-zaplatíš víc,když jdeš k pochybnému odborníkovi zaplatíš méně,ale zase se můžeš soudit.

ja (Čt, 23. 11. 2006 - 21:11)

Byl nekdo u dr. Linharta v Brne?-laurea...ja tam byla na hyzdich a bokach-celkem mi odsal asi jen 0,7litru tuku-coz se vubec neprojevilo na vzhledu...mate nekdo podobnou zkusnost?..jo a rekl mi at jdu na pokladnu s tim ze mi odsal jen boky-abych to mela levnejsi za coz sem byla rada ale prece jen bych radeji ty penize dala kdyby byl nejakej vysledek-navic se mi zda ze zadek mam zase stejne velkej a roste mi vic tuk nad zadkem na zadech-vite co myslim to co leze po bokach z bokovek:-).....chtela bych jit si odsat ted tohle ale bojim se zda to nejsou vyhozeny penize...delal mi to pred 2roky v lokalni anestezii

Návštěvník (Čt, 23. 11. 2006 - 18:11)

chci se zetat, ted sem nekde cetla ze pred liposukcí se nemá drzet dieta nebo hubnout,ze pak doktor odsaje mene tuku.ze se ma pockat s hubnutim az po ní.co si o tom myslíte?

Reklama

Přidat komentář