Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Klára (So, 30. 9. 2006 - 11:09)

Ivko,ve všem s tebou souhlasíš,máš pravdu,že každýlékař má svá kriteria a svoje nálady,pacienta by měl odmítat slušně a moná mu dát i nějakou naději.Doufám,že si s ouškama spokojena,prý je to bolestivý zákrok.Ty diskusní fora zmíraj asi všude tady na doktorce-vždy to někdo vyhraní,na lipoplastic,si už také nemají co říct o liposukcích,na žena cz,tam se vyžívají uchylové,na babinetu sem tam něco rochu funguje,dobré je omlazení,aje tam nejsou liposukce,hodně informací je na plasticka-chirurgie.info.K Renatědál to čti nezávisle.

Renata (Pá, 29. 9. 2006 - 18:09)

Kdyz tak nezavisle ctu tak chorobna mi pripadas ty Klaro asi trpis nejakym hypervdecnym syndromem k pani doktorce a mas potrebu ji hajit. Jako Zuza Linzera. Proc tady neresis sama sebe a pises detaily o necem u cehos ty nebyla a buh vi jak to ve skutecnosti bylo.

Ivka (Pá, 29. 9. 2006 - 17:09)

Kláro, držím palce, ať se dobře hojíš. Já jsem byla před měsícem na bocích, už docela dobrý, ale ještě občas nosím kompres, když se moc namáhám. Četla jsem různé diskuse, ale teď jsem se rozhodla teprve přispět.
Jen k tomu tvému příspěvku, já si myslím, že každý, kdo obejde víc doktorů a někde se dozví, že není kandidát a jinde ho vezmou, tak to bere trochu negativně. Já jsem to zažila sama, nebudu jmenovat, ale první doktor mě doslova odbyl (také jsem se nezdála kadidátem na lipku - když použiju tvůj výraz - a nelíbila se mu moje váha), další dvě konzultace proběhly úplně jinak. První doktor mi vůbec nic nevysvětlit, jen mě poslal pryč ať zhubnu. Přišlo mi to jako univerzální formule pro odmítnutí. Možná bys mě taky brala jako zhrzenou, kdybych někam psala. Kamarádka byla u toho doktora, co mě odmítl zase 100% spokojená. To je případ od případu a myslím si, že ne vždy je chyba v pacientech, ale roli hraje i to, jak se lékař momentálně zachová a na pacienta zapůsobí svým jednáním. A vždy se jedná o názor toho konkrétního lékaře, proto pacient může uspět jinde, kde posuzují trošku jinak (a nemyslím, že jen podle peněz). Je určitě prospěšné, že se lékaři toutu formou dovědí, jak ktreré věci pacienti chápu a podobně, je to pro ně nějaká zpětná vazba.
Osobně si u dr. Točíkové myslím, že když prezentuje zdrženlivý přístup k vnitřním stehnům (a má to i ve své diskusi na webu), tak dřív nebo později se to ven přes pacientky provalit muselo - psalo to víc holek v různých fórech, co jsem četla. Já chápu, že k tomu jsou u paní doktorky uvedené důvody - zejména zdravotní. Ale když to někdo pochopí, jako že se vnitřky vůbec nedělají, tak to je taky problém daného člověka, co tu diskusi čte a pochopí to po svém.
Tady jsem několikrát četla o dr. Linzerovi, že dělá odsávání postupně a na několikrát a co odsají v Havířově bych u něj měla na 5-6x a za těžký peníze. Znám kolegyni z práce, co u něj byla a znala tyhle informace, ale nepřistupovala k tomu jako že u ní to tak musí být a opravdu se to neodehrálo.Je to vždy individuální záležitost daného člověka. Já osobně beru všechny příspěvky kriticky a neřídím se jimi absolutně, protože v mnoha ohledech si rady a zkušenosti protiřečí. Takže to chce přebírat informace a eventuálně si to osobně zjistit sama za sebe. Podlě rad v tomhle fóru by se žádná pacientka nevydala asi nikam :o)))))
Měj se fajn.
Jinak mám obavy, zda ti sem někdo na tvé hojící se postupy zareaguje. Já nečtu pravielně, ale připadá mi to tady mrtvé a nebo se tu (spíš dříve)osočuje a zveřejňujou na druhé mobily a podobné údaje k možnému delaerství - připadá mi to trapné. Z toho důvodu jsem se do toho dosud nezapojovala.

Klára (Pá, 29. 9. 2006 - 15:09)

Byla jsem na převazu-v uterý liposukce kolena a stehna.Dnes mi dali prač proeklé polštářky a mám už jenom náplastě na rankách a na tom ty tejpy/nevím jak se to píše/už ted se bojím až se to bude strhávat-fuj.Mám trochu modřinu na lýtku pod stažením-to prý se stane,že to steče.Bolí mi to jenom na dotek,paní doktorka byla spokojena, za týden jdu na stehy a sundání těch tejpů.Co se týká toho,že jsme mluvily o diskusích.Když jsem tam šla poprvé,tak jsem měla informaci,že doktorka má zadarmo konzultace,že stehna vnitřní nedělá a že by o tom měly informovat setřičky po telefonu.Když jsem tam byla,tak mne překvalilo,že to tak není paní doktorce jsem to vytiskla a donesla k operaci.Nikoho nejmenovala to ktomu lékařskému tajemství,já jsem také nikoho nejmenovala,dotyčná se podle hesla trefená..........shodila sama.Šlo o to,že se dotyčná doktorce nezdála jako kandidátka na liposukci,proto ji doporučila z váhy 85kg zhubnout deset,konzultace vůbec neproběhla.Potom ona paní zhrzeně psala,že se doktorka ani nezvedla z místa a že ji doporučila zhubnout atd.........Takže jsme to probírali všeobecně.Také jsme mluvily o tom,že ty diskuse jsou přínosné i pro doktory,že si ne vždy uvědomí ,co jak pacient prožívá,někdy jsou ale inormace zavádějící a někdy nefér.Anonimita je už taková.Ted jsem se ani nepřiznala,že jsem něco psala a jaký rozruch ro způsobilo,ale moje babička vždy říkala,lež má krátké nohy.Takže si podme vyměnovat naše pacientsé zkušenosti,ale pravdivě,někdo lže až těm vlastnim lžim věří,ale to je také choroba.Klára.

Luisa (St, 27. 9. 2006 - 17:09)

Původně jsem to ani zmiňovat nechtěla, ale já jsem u paní doktorky Toč. spokojená s průběhem konzultace nebyla a proto jsem se pro ni nerozhodla. Pokud bych někam popsala slušnými slovy svou zkušenost, tak si myslím, že to není možné brát jako pomluvu, když se neužívají některá hanlivá slova a podobně, ale jako popis zkušenosti z osobního pohledu. Třeba v diskusi "kterému doktorovi se vyhnout" to už překračuje normální meze. Na některých fórech se třeba hovoří o plastickém chirurgovi Dr. Lucákovi výrazy jako že někoho zprasil apod...což už je horší...
Ale nechápu, proč doktoři probírají s pacientama diskusní fóra a ještě do toho vnášejí své dosavadní pacienty.
Sice není fér psát o doktorech jmenovitě, ale na druhou stranu jsou to diskuse pro výměnu zkušeností a bez toho to jednoduše nejde.
Je jasné, že u každého lékaře se najdou spokojení a nespokojení klienti. Nespokojení jsou některými lidmi bráni jako pomlouvači a naopak ti, co jsou spokojení, poslouchají narážky typu "dohazovač, bere provize" apod.
Já jsem odsátá, spokojená, ale popisovat tady u koho jsem byla a jak to probíhalo a u koho se mi nelíbilo, to nehodlám, když vidím ty narážky ze všech stran.

Maggie (St, 27. 9. 2006 - 14:09)

Ahoj holky. Jsem tu úplně nová. Chci na břicho, a to k Prochazkový do Jihlavy. Nebo k Linzerovi¨nebo Točíkový. Má někdo z vás s některými z nich NEGATIVNÍ zkušenost? A co ceny?

Mirka (St, 27. 9. 2006 - 13:09)

Kláro, dovolila jsem si zkopírovat tvý zážitky na naši webovku.

Měj se s držím palce.

Daniela (St, 27. 9. 2006 - 13:09)

Kláro, díky za podrobnej příspěvek. Napiš, jak se postupně hojíš a až budou vidět výsledky. Ahojky.

Katka (St, 27. 9. 2006 - 07:09)

.......Většinou ta co pomlouvá,nepíše celou pravdu,třeba,že váží 72kg a ve skutečnosti má 86kg a nechce si to připustit nechci jmenovat dotyčnou......

To myslis vazne, ze ti doktorka rika takovy veci?!?! Je videt, ze lekarske tajemstvi ji nic nerika...

Klára (Út, 26. 9. 2006 - 18:09)

Tak to mám za sebou.Píšu všem,dokud to nebolí a mám to ještě jako n nepřijemný zážitek v sobě. Tak byla jsem objednaná na 11hod,byla jsem tam trochu dřív.Přede mno byl chlap na víčkách.Setřička mne převlékla do tang,trička,vyfasova jsem modrou deku a polštářek_ty jsem si mohla vzít domu/Potom mi to chladily v ambulanci asi 2Omin,četla si časopis.Potom mě fotili,natřeli ve stoje na žluto a nakreslili,ještě jsem se mohla podívat do zrcadla,ale už jsem na to nesměla šahat.Napřed mě uložili na záda,napouštěly se stehna-nějakým vakem a zárověn doktorka napouštěla kolena.První ijekce byla štípavá,poom už jenom tupý pocit tlaku-dalo se to vydržet,určitě jsem netrpěla.Předtím prý dávali rohyphol,ale už se nevyrábí.Potom začala doktorka odsávat prvé koleno,ažala jemnou kanylou se tříkačkou,protože jsem se ještě rozhodla ten tuk z kolen použít na zvětšení rtů.Ty tříkačky s tukem dali na stranu a potom už to šlo do flašky přes hadici.Světležlutá kaše no fuj.Potom mi ztěch kolen vymasírovali ten napouštěcí roztok.Na kolenou mám po jedné asi 5mm dirku-tu nakonci zavřeli stehem.Potom se šlo ma stehna,cítila jsem jenom,že se něco dě.Potom jsem se obrátila na záda-Odsáli mi celkem slabý litr tuku-en byl v horní části flašky,dole byla načervenalá tekutina.Celou dobu hlálo radio IMPULZ,bavili jsme se o liposukci,různých blbostech,které jsou na netech,hodně jsme se nasmáli.Doktorka ví o těch stránkách i o tom,že se o ní píše,že neodsává sehna,ale je nad věcí,kdo si jí chce najít přijde.Pomluvy na různých stránkách jsou anonimní a lékař je jmenovaný a nemůže se hájit.Většinou ta co pomlouvá,nepíše celou pravdu,třeba,že váží 72kg a ve skutečnosti má 86kg a nechce si to připustit nechci jmenovat dotyčnou.Potom mě vymasírovali tekutinu,zašili dirky,dali vatové polštáře a stáhli pružnou náplastí.Na sthnách mám kalhoty s dírou a kolena mám jenom zalepená,špatně se mi ohýbají,to budu mit do pátku,potom mi odstraní,to co se promočí .Zatím to furt ještě nebolí sedím v křesle,zatím v suchu,dostala jsem podložku a tu deku a polštářek.Z toho mám velkou radost_jsem jako dítě.Platila jsem 7 za kolena a 8 za stehna a isíc korun sleva,že se to dělá najednou,kalhoty mám dvoje jedny černé,jedny béžové.To je asi všechno.Na noc mám prášky-Vltaren rapid 50 a STilnox na spaní.Jsem ráda,že jsem to stihla,když je ted to volno,sice trochu teplo,ale to je pohoda,máme pokoj na stinné straně.Domů jsem jela s přítelem autem,nic mi není.Jestli se mi chcete něco zeptat,tak se ptejte,než to zapomenu. Vycucnutá Klára.

Mirka (Út, 26. 9. 2006 - 06:09)

Kláro,
psala jsem ti to jen proto, že tam píší dvě děvčata, které byly u stejné doktorky - MUDr. Točíkové, k jaké jdeš ty.
Ať ti všechno dobře dopadne, držím ti palce !!!

Klára (Po, 25. 9. 2006 - 19:09)

Mirko,byla jsem na těch tvých stránkách,ale nějak tam nic není.Myslím,že jsem na konzultaci dostala dost informací a myslím,že je tam jiný postup než u vás a měla bych z toho zmatek.Tak dík.

Mirka (Ne, 24. 9. 2006 - 17:09)

Kláro, jestli chceš pokecat o liposukci s děvčaty, co už na ní byly, tak najeď na www.lipoplastic.info - ve foru "o čemkoliv" Tam ti určitě některá odpoví na všechno, co o tom potřebuješ vědět.

Pokud budeš chtít psát, tak se tam zaregistruj, bez registrace je to jen pro čtení.

HELA (Ne, 24. 9. 2006 - 16:09)

Kláro,držím ti palce,prostě se těš.Já jsem si to odbylala najaře,takže jsem v letě byla v poho.Byla jsem na rajtkách a kolenech,měsíc jsem nosila kalhoty-pořid si radši dvoje a kolena jsem měla jenom zalepený 14dní.Mám o dvě čísla menší kalhoty a nosím krátké sukně,díky za vynález liposukce.Jo byla jsem taky na Morvské u stejné doktorky,pozdrav je.

Klára (Ne, 24. 9. 2006 - 11:09)

V uterý jdu na liposukci vnitřních stehen a kolen k dok. Točíkové,zaínám sebát i když vím podrobnosti od kamarádky,na druhé straně se těším,že mne to pomůže,teším se na dálkové pochody,že nebudu mít prošoupané všechny kalhoty a td.

katka (Čt, 21. 9. 2006 - 15:09)

:-):-)

PUZZA (Čt, 21. 9. 2006 - 14:09)

:-(

Muž (Čt, 21. 9. 2006 - 13:09)

Ještě že se, děvčata, máte tak vzájemně rády. Která kráva vymyslela rčení, že ženská je povahy jemné a duše čisté. Vždyť vy samé víte, jak to s váma je, tak proč ty bulíky.

katka (Čt, 21. 9. 2006 - 13:09)

:-)

PUZZA (Čt, 21. 9. 2006 - 11:09)

JUZZO - ALIAS (NEBO ALLINZ ?) ZUZO !
JA JSEM NABETON VEDELA ZE SE CHYTNES.CHYBELAS MI TU.

Reklama

Přidat komentář