Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Sára (Po, 9. 10. 2006 - 14:10)

Čau Verčo ale Foldyna bere za prvni oblst 10 a ne 15 litrů.Ke konci dubna u neho byla moje švagrova na břicho a taky tolik platila.A za další oblasti po pě´ti-to sedí.

Návštěvník (Po, 9. 10. 2006 - 12:10)

Ahoj Saro,
nemam v tom chaos, za prvni oblast si rekl 15.000, za dalsi po peti. Aha, tak to byla hadicka, kazdopadne ty vpichy jsem citila a to znatelne. Jen v napustenych oblastech uz min, kdyz to jeste pripousteli. Je fajn slyset, ze jsi spokojena, doufam, ze budu taky. Ani nechvalim, ani nenadavam, jen pisu, jak jsem to prozila. Vim, ze na efekt si musim pockat, mozna i dele nez 2 mesice. Jo a jeste pro ostatni, divala jsem se jeste jednou na ten Ultrashape a zda se, ze to zlevnili.
Verca

Sára (Po, 9. 10. 2006 - 11:10)

Verčo nemás v tom chaos? Za 30 litrů byas musela mít5 oblastí a ty pišeš o 4.Asi ti dělali kolena,vnitřní sthna,vně´jší stehna,podprdelníky a držaky.Ta tekutina se nenapoustí injekcema,ale hadičkou,na konci je jehlička.A pochybuju že šulil anestetikum v tekutine do mě napustili 6 litru a bolel mě jen prvni pichanec.Taky jsem z Prahy byla jsem v Haviřově v květnu jela jsem domů autem a byla jsem protečena az na sedadlo.Dělali mě stejné oblasti jako tově a jsem moc spokojená.Než budeš chvalit nbo nadavat počkej 2 měsice.V srpnu jse se citila v plavkach krasně.

IM_cookie=true (Po, 9. 10. 2006 - 10:10)

Precetla jsem si to po sobe a zjistila, ze krom chyb jsem to napsala trochu zmatecne. Ten kompres mam nosit 3-4 tydny, ale prvni tyden nesundavat vubec. Jeste bych pridala, ze uzivam Wobenzym (3x10 tablet denne po dobu tydne). Je dobry na splaskavani otoku. Ostatni leky na podporu hojeni Vam napise lekar, tohle si budete muset koupit samy, pokud budete chtit urychlit hojeni. A taky doporucuju nozky nahoru, abyste neotekly :-)
Pak jeste k dr. Prochazkove. Taky jsem ji psala, nevim,jaka je, ale vice oblasti najednou taky nedela. Jeste, ze jsem to mela vsechno najednou, znovu uz bych vazne nechtela... Jeste jsem psala do Linea (nebo tak nejak) v Brne, tak vice oblasti delaji a neni to moc drahe. Jen nevim, jestli to bylo v lokalni anestezi. Ja se rozhodla pro tumescentni, protoze celkova anesteze je docela velka zatez pro telo (i kdyz je mi "jen" 29, ale prece jen..) Taky mate prehled, co se deje, muzou se delat lepe korekce, protoze lekar si vas muze postavit a lip vidi, co je treba upravit. Rekonvalescence je kraci a oblek se taky nosi kratsi dobu. Ale ze by to bylo bezbolestne, jak se vsude inzeruje, to tedy ne.
A jeste posledni zkusenost. Nove je v CR, v Praze, jediny pristroj - Ultrashape, kterym se dela lipo neinvazivne. (dejte si do vyhledavace Ultrashape a ono vam to najde) Je to neco jako ultrazvuk. Byla jsem tam na konzultaci (500 kc a nic moc se nedozvite..). Je to drahe, (u me by to bylo 22.000,- jen za vnejsi stehna), a pry aby to melo efekt, muselo by se to opakovat 2x az 3x. Ubytek je 5mm do hloubky, 2 - 3 cm na obvod. Pry... Je to nove a maji malo zkusenosti. Pokud to chcete vazne bezbolestne a mate na to, tak to zkuste, ale byt vami, pockam par mesicu, az budou mit nejake vysledky.

Verca (czery"seznam.cz)

Návštěvník (Po, 9. 10. 2006 - 10:10)

Milé dámy,
asi pul roku jsem mapovala chaty, jako je tenhle, nez jsem se rozhodla jit na lipo. Pridam svoji cerstvou zkusenost, byla jsem v patek 6.10. Temer ve vsech diskusich byl vychvalovany dr. Foldyna z Havirova (nevim, jestli to byla reklama nebo fakt dobre zkusenosti). Jsem z Prahy, ale rekla jsem si, ze jestli je tak dobry, tak to za to stoji. Na konzultaci jsem byla jeste v Medicomu VIP, ale tam mi nechteli udelat vice oblasti najednou a jen vnejsi stehna by stala asi 23.000. U dr. Foldyny jsem mela boky (na ty me premluvil az tam, ty jsem puvodne nechtela), vnitrni a vnejsi stehna a kolena za 30.000 + 1´500 kompres. oblek.
Nejdriv probehly formality, dotazy na zdrav. stav, mereni tlaku, zakresleni oblasti a pak uz hura na sal. Nevim, jestli mam snizeny prah bolestivosti, ale napousteni me tedy bolelo dosti. Nevidela jsem, co delaji, ale myslim, ze do me napichali snad 40 nebo 50 injekci s tim roztokem, bohuzel jsem temer vse citila.. Vpichy, tlak, stipani. Trvalo to asi 40 minut, nevim presne. Napadlo me, jestli to nebolelo treba proto, ze museli osidit mnozstvi anestetika v tom roztoku, aby mi mohli udelat tolik lokalit najednou. Nevim, ale jina moznost me nenapada. Napustili do me 4 litry. Pak pauza, znovu mereni tlaku, injekce do zadku (antibiotika) a pak uz odsavani. Bylo to neprijemne, obcas to dost zabolele - to kdyz doktor zajel asi moc hluboko a nebo odsaval v oblastech, kde uz bylo malo roztoku, takze ryl do ziveho. Trvalo to myslim pres hodinu. Pak si me postavil, jeste zakreslil par oblasti, ktere jeste zkorigoval /to uz bylo jen asi 5 minut). Potom me obalili savym materialem a nacpali do kalhot. Jeste 2 hodiny jsem si tam polezela (mela jsem cas, nez mi jel vlak zpatky). Pred odjezdem jeste vymemily saci podlozky, dali instrukce a jela jsem. Cestou to nastesti neproteklo, az doma. Bolelo to, chodila jsem jako golem, ale da se to vydrzet. Ted je to 3. den, porad nemuzu normalne chodit, sedam si velice opatrne, ale pomalinku se to lepsi. V kompresu mam chodit tyden, nesundavat, sprchovat se v nem. Vsude jsem se docetla, ze po dni se ma sundat, vyprat, tak jsem to udelala a dobry. Myslim, ze to nevadi, nijak mi to nestacilo natect. Takze tak. Ozvu se tak za 14 dni, to uz by mohly otoky a modriny trochu splasknout. Kdybyste chtely neco vedet, napiste na czery"seznam.cz.
Hodne stesti a odvahy, snad to stoji za to :-)

Gaba (Ne, 8. 10. 2006 - 13:10)

A co proto,aby byla stránka na urovni děláš ty Edith,ta před tebou se už ani nepodepíše.Někdo je před liposukcí,někdo po ni.Přikláním se k tomu,že kdyby byly pacientky dostatěčně informovány lákaři,tyto stránky by nemusely být,ale často o ta ženská ani nikomu neřekne,že jde na liposukci a nemá to kým sdílet a tady si můe ulevit.A podle čeho si mám udělat obrázek.Podle interieru,diplomů,ceny,?

edith (Pá, 6. 10. 2006 - 20:10)

Naprosto souhlasím, tady si vylejvaj srdce především jen navzájem se osočující jedinci a relevantnost informací je dost pofidérní.
Objednej se tam a udělej si obrázek sama, podle tohodle fóra se rozhodně nerozhoduj!!!!

Návštěvník (Pá, 6. 10. 2006 - 20:10)

nejlepsi je zajit na konzultaci a uvidis sama co a jak.
myslis si, ze ti tady nekdo neco napise - bud bude pak cist, jak nekoho pomlouva a poskozuje a nebo ze dela reklamu a propaguje. tahle diskuse uz je davno o nicem a nikdo normalni sem nepise.

Návštěvník (Pá, 6. 10. 2006 - 19:10)

nikdo?Ani nikdo neví jak jsou tam kvalitní doktoři?

Elza (Pá, 6. 10. 2006 - 18:10)

Zuzu - cihas ?

Návštěvník (Pá, 6. 10. 2006 - 17:10)

Docetla jsem se,ze delají liposukce levné a ze tam chodí hodne slavných lidí.Je to na adrese www.medicomvip.cz
Nebyla jste nekterá na lipce tady?Nebo víte neco o této nemocnici?

Klára (Pá, 6. 10. 2006 - 15:10)

Tak jsem odlepena,odstehována,mám radost.Mám jen pruh modřiny -dožluta ned kolenem,kolen jsou trochu citlivá a je na nich vrásčitá kůže-to mám vyštípat.Další kontrolu mám za měsíc,kdy mne bodou fofit a už o bude ono.Také jsem četla o té Zankové,tuk je lehčí než voda a na tom obrázku bylo více krve než tuku.To já jsem měla sediment žlutého tuku a pod tím asi 200ml oranžové tekutiny-napouštěcí roztok trošku obarvený krví.Cítila jsem to,ale nebolelo a po operaci mne to bolelo na dotyk,brala jsem ten Voltaren.Tak pro ty ,co se chystají,nechodte tam,kde to bolí a odsávají krev.

Návštěvník (Čt, 5. 10. 2006 - 17:10)

Máte nekdo reference na dr. hrbatého z Laurea v Brně?

Dana (Út, 3. 10. 2006 - 16:10)

marjá panno, dlouho jsem tu nebyla, a teď čtu své bláboly! MIRKO!! no fakt, jsem domatená!
U Dr. Lucáka mně velmi pomučili, spravil mne dr. Foldyna s týmem!
To jsem tomu dala...

Linda (Út, 3. 10. 2006 - 13:10)

Mám blízko kliniku AOL Zlínské laser centrum. Chtěla bych jít na liposukci,ale marne hledám nejaké reference na netu..byl tam někdo z Vás?

Milka (Po, 2. 10. 2006 - 16:10)

Máte někdo zkušenost s brněnskou klinikou Laurea ?

Klára (Po, 2. 10. 2006 - 12:10)

Mirko,jsem ráda,že se vám to na vašich stránkách zase pěkně rozjíždí,Mirečku zdravím a beru ji jako spolutrpitelku.Já jsem zapelená a stažeená,takž nic nevidím a tak doufám,že v pátek už uvidím nějaký ejekt.přeji hodně nových příspěvků a žádné mazané.

Mirka (Ne, 1. 10. 2006 - 16:10)

Kláro, s tím lipoplastic se pleteš. Tento týden byly na lipce Beruška a Mirečka. Mirečka už to tam vylíčila, Beruška o tom bude psát zítra.
Čauky.

Mirka (Ne, 1. 10. 2006 - 16:10)

Danuš, jestli jsi ta Dana co předpokládám, tak tě moc zdravím po dlouhé době.
Ve svém příspěvku ses ale sekla.
Děkuješ dr. Lucákovi, ale Lucák ti při první lipce břicho doprčil. A opravil ti ho dr. Foldyna. Takže tomu děkuješ né ?

A jestli to nejsi ty, ale jiná Dana, tak soráč.

Dana (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Po osátí tuku i když přiberete, tak rovnoměrně. Tey třeb i o odsátého břicha, ale souměrně se zbytkem těla.
Sto lidí, to chutí, ale neexistuje tady člověk, který byl u všch doktorů!, takže nemá srovnání objektivní. Můžeme si psát SVÉ zážitky, a přitom - zase jsme každý jiný! A jeden člověk může stejný zákrok někdy pociťovat jako neúměrnou bolest, jindy jako lehké šimrání.
Na čem všem záleží!
kromě známých a probíraných faktů ( šikovnost a praxe lékaře, příjemné vystupování a prostředí také - bohužel - psychický stav pacienta, ale i lékaře, skvrny na slunci, menstruace,únava lékaře, špatná nálada, nepřiměřený strach, nebo naopak podcenění zákroku, kdy druhý en chce dotyčná již na aerobik, nebo rovnou na nudapláž .. je to souhrn okolností, takže všem přeju, aby ta souhra okolností byla jen v tom dobrém spektru!
Já měla jednou děsnou smůlu a dvakrát obrovské štěstí. ( na dvou rzých pracovištích).
Teď jsem super spokojená! Mé předtím vyboulené, čnící a hnusné břucho jak balon je pryč, mám zase zpátky své ploché, krásně vytvarované bříško, vytvarovaný pas, a sebevědomí - a rozšířený šatník, a pryč je zoufaltsví a bezmocnost v kabinkách, ky co jsem na ebe vzala, zkazilo to tyčící a nepřëdstavitelně ničící můj optimismus břicho!
Te?už vybírám jen pole barev, střihu, co mně sedí a taky už trochu beru ohled na svůj věk. Klidně bych mohla v bokovkách nebo kraťasech, s holým bříškem - ale syn by mně asi zapřel, že jsem jeho matka.
Ale cítím se fajn, je mně fajn, mám krásný pocit, a panu doktorovi Lucákovi, jeho ženě i sestřičce velmi děkuji!
Jen mám strach, aby je to nepřestalo bavit, rotože když jsem tam byla pře dvěma rokama já, byl to bëzvadně sehraný tým a já jsem se nasmála jak v kině na komedii - ale fakt dobré komedii! Smáli jsme se skoro pořád! Průpovídky od sálového týmu - nepřekonatelné - a já jsem perlila, protože jsem furt čekala bolest, a ono nakonec byl konec, a já chtěla ještě! Jenže už fakt není co kde odsát, jsemť osoba po tatínkovi, vysoká, hubená, jen to břuchando mně narostlo!
Do 30 jsem měla pase 65, a za pár let - nevím proč, cvičila, plavala jsem pořád stejně - v pase 92! A uznejte, mít pase 92 a přes boky 93 - to už jsem vypadala jak tuleň!
Teď mám 72 - a jsem SUPER SPOKOJENÁ!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář