Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Návštěvník (Pá, 17. 11. 2006 - 16:11)

petro,rikal ze v roztoku ktery se tam napousti je adrenalin na zatahovani cev a proti krvaceni,takze jeden panak neceho to neovlivni.ale davat si ho stejne nebudu...a taky rikal ze pokud je to napustene tim roztokem,tak ani pri stoji nelze poznat kde jeste ubrat,protoze je tam ten roztok.

Petra (Po, 13. 11. 2006 - 20:11)

Lindo, to nejsou myty o vstavani, ja osobne mam liposukci a behem napousteni i odsavani jsem vstavala nekolikrat, na WC a taky aby se doktorka podivala jake to je a jestli neni treba nekde jeste ubrat. Nevim proc bych omdlevala, nic mi nebylo.Stale mi pomhala doktorky asistent. Taky pri oblekani jsem stala na vlastnich nohach.Taky proc ne, asi za 15 minut po tom celem jsem odesla do auta a jela domu. Panaka bych si nedavala, roztahuje cevy a presne tohle operater nepotrebuje, spis stazene, aby to nekrvacelo. Opravdu je to doktor?

linda (Po, 13. 11. 2006 - 17:11)

Ahoj,jdu na liposukci do Zlína k dr. hrabatému v lednu.mám to blízko.jsem z hradiště.byla jsem uz na konzultaci,vnitř.stehna +kolena. tesim se.konecne se toho zbavym,otravuje me to zivot pekne dlouho,i kdyz sem vazila 52 na 172 tak sem tam ty faldy na vnoitr.stehnech furt mela.na konzultaci rikal ze vezme 400ml tuku asi...a vyvracel mi nejkay mity ze pri lokalni anestezii nektere pacientky vstavaji aby operater videl kde jeste ubrat.rikal ze je to blbost,ze by nekdo mohl omdlit a ze dys je to napustene roztokem,clovek vypada stejne kdyz lezi i kdyz stoji.a jeste rikal ze predtim si muzu dat i panaka na uklidneni-pry to mysli vazne.no nevim:))) uz se tam tesim.pak poreferuju.cenu operace za ty 2 oblasti stanovil 12tis, konzultace stala 400. pusobilo to tam na me dobře.tak zatim pa.,

Dana (Čt, 9. 11. 2006 - 22:11)

Ha ha - a liposukce za poloviční cenu k tomu!
3% - no, to je síla! Hele, budu ti nahánět klienty, a áš mně 1,5%, jo? :-)

pa.pe (Čt, 9. 11. 2006 - 21:11)

běž se spláchnout a nezacláněj !

pe.pa (Čt, 9. 11. 2006 - 20:11)

KONTAKTNÍ ČOČKY - pro VÁS 3 % SLEVA a pro mě 3 % PROVIZE,když koupíte na www.cocky-kontaktni.cz a zadáte 544jxkk0 - roztok 360 ml a pár nějakých měsíčních čoček ZDARMA, Poštovné 0 Kč

Sára (Čt, 9. 11. 2006 - 14:11)

Kláro napiš prosím něco o tom,jak ti dali ten odsátý tuk do rtů - moc mě to zajímá !!!!!!!!

Mirka (St, 8. 11. 2006 - 16:11)

Po břichu mě pozvali na kontrolu za týden, dokonce mi tam i zúžovali kompres. Přes břicho a v pase jsem měla pěkný úbytek. Po vnitřkách a držákách jsem na kontrolu ani nejela, protože bylo všechno O.K., nebylo třeba nic opravovat ani dolaďovat.
Ale oproti tomu s břichem - tam mi zůstalo několik ostrůvků špíčků, ty jsem si v rámci záruční opravy - nechala spravit za šest měsíců. Břicho pracuje nejdéle, teprve za půl roku se dá říct, že je hotové. Po opravě jsem byla spokojená, tak už jsem tam nejela.
V každým případě jsi v kontaktu s doktorem pořád, tak dlouho, než jsi úplně spokojená.

Barbora (St, 8. 11. 2006 - 16:11)

Mirko, díky za radu. Já bych určitě nejela domů dvě hodiny po lipošce, ani bych neřídila, to zas tak akční nejsem.
Ale jak je to s kontrolama? Za jak dlouho a kolikrát se tam na tu kontrolu musí?
Dík a pěknej den.

Mirka (St, 8. 11. 2006 - 15:11)

Barboro, já bydlím 140 km od Havířova. Domů to mám autem tak 2 hodiny, ale sama bych asi neřídila.
Jestli jsi na opačným konci republiky, tak bych asi volila někoho blíž. Ale psaly sem i holky, co jely do Havířova z Prahy nebo z Hradce Králové. A ta jedna dokonce autobusem, ale to už bylo na horor.
Dýl než dvě hodiny cesty bych po liposukci nejela. Pokud vím, tak Foldýnovic nechávají na klinice přespat do druhého dne. A dokonce se mi zdá, že snad za to ani nechtěli zaplatit. Ale to už bych fakt kecala, spíš si to zkus zjistit.

Barbora (St, 8. 11. 2006 - 14:11)

Holky, všechny, co jste byly u Foldyny, jste z okolí Havířova? Co byste mi poradily, když bydlím na druhým konci republiky? Nějaký hotel , nebo hospitalizaci? Díky za každou radu.

Barbora (St, 8. 11. 2006 - 14:11)

Danuš, a ty jsi z okolí Havířova?

Dana (St, 8. 11. 2006 - 14:11)

Já se musím připojit, protože dobrá práce se MÁ chválit,a špatná kritizovat!
Já jsem byla na posledním zákroku u MUDr. Foldyny v březnu letošního roku. Každé ráno obdivně koukám na tělo - pas, bříško, křídla - já jsem v padesáti začala divně přibírat, jen v pase a břichu. Za rok jsem přibrala skoro 15 cm, a čím dál hůř! Ostatní tělo zůstalo stejné - tedy štíhlé. Cvičení, masáže, různé masti - nic nepomáhalo, břicho se klenulo čím dál víc. Doslova . asi jak v osmém měsíci.
Teď mám v pase 72 cm, krásně vytvarované boky, bříško ploché - pořád tomu nemůžu uvěřit.
Jsem moc šťastna, že jsem díky těmto stránkám objevila Havířov, a díky holkám, co už tam byly - a já je mohla viět - jsem se rozhodla tam jít.
Jéžišmarjá, já nejen, že vůbec nelituju!, jen jsem měla jít dříve, a neprotrpět tři roky, kdy jsem byla jako silo, z něhož koukaly dvě hubené ruce a dvě hubené nohy.
Doktore Foldyno, ještě jednou D

Eliska (St, 8. 11. 2006 - 07:11)

souhlas s mirkou,foldyna nema chybu,byla jsem tam v cervnu na vnitnich a zadnich stehnech a vysledky jsou fantasticke

Mirka (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

To jsem to zblbla, Katka není sestřenice, ale neteř. Katko promiň.

Mirka (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Ahoj Petro, nebudeš tomu věřit, ale Katka je moje sestřenice. Nicméně jak píše, ona by určitě neměnila doktorku Procházkovou, protože tam byla spokojená a taky to má do Jihlavy blíž. Já jsem ten protiklad, co byl několikrát u doktora Foldyny a taky bych neměnila. A to zdaleka nejenom proto, že to mám blíž. Ale byla jsem tam velmi spokojená. Také moje dcera.
Poprvé jsem byla před 6 lety na lipo vnějších stehen v Silesia Medical v Ostravě Porubě. Narkóza + 15 tisíc. Pět let na to (loni v dubnu) jsem potřebovala břicho. Chtěla jsem tam zase jít, ale tady na netu jsem se dozvěděla o doktoru Foldynovi. Jeho výsledky, ceny, vzdálenost a to, že dělá bez narkózy rozhodly.
Poprvé mi dělal břicho - horní + spodní + pas. Platila jsem 20 tis. + 1 tis. kompres.
V Havířově je to tak, že za první oblast platíš 10 a za každou další do půl roku 5. Tak jsem neodolala a do šesti měsíců jsem šla ještě na vnitřní stehna a držáky (madla) a platila jsem za tyto dvě oblasti dohromady 10. No nevem to za ty prachy.
Myslím (a doufám), že už mám odlipkováno a jsem šťastná, že jsem na to šla. Jsem vysoká 175, vážím 69, celkově působím štíhle, ale zub času mě od pasu dolů už poznamenal. Foldyna to napravil. Můžu říct, že liposukce tě zkrášlí nejen na těle, ale i na duchu. Ztratíš mindrák a zvedne se ti sebevědomí.

Ještě k různým doktorům. Dá se říct, že na dr. Procházkovou jsem taky slyšela samou chválu. Vlastně jediný, na koho jsem slyšela, že se to totálně nezadařilo byl dr. Lucák někde z Ostravska. Výsledek jsem viděla na vlastní oči - hrůza. Dr. Foldyna to potom opravoval.
Doporučuji, než se rozhodneš, zkus konzultace alespoň u dvou nebo tří doktorů (skoro všude jsou bezplatné). Potom se rozhodni. Důležité jsou výsledky toho doktora, to znamená kvalita jeho práce, reference atd., na druhém místě asi cena a v neposlední řadě i vzdálenost.
Vím o hodně holkách z Prahy, co jely do Havířova, ale to já bych teda asi nejela.
Tak se dobře rozhodni.

Petra (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

Katko, děkuju.
Mohla bys mi něco o tom říct? Kdys tam byla, kolik Ti toho odsávali a kolik jsi platila?

katka (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

petro, to neni stastne polozena otazka, protoze pochybuju, ze se tu najde nekdo, kdo byl u obou doktoru a byl by tak schopnej objektivne oba posoudit...
...ja mam zkusenost s dr. Prochazkovou a to moc dobrou, k dr. Foldynovi bych nesla...nekdo jinej byl zas spokojenej u Foldyny a jinam by nesel....zkus precist co nejvic diskuzi a udelej si vlastni usudek

Petra (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

Holky, myslíte, že je lepší procházková, nebo Foldyna? Díky za každou radu.

Martinka (Út, 7. 11. 2006 - 10:11)

Držáky jsou tukové boule zezadu pod pasem (lezou z bokovek i z bikin).

Reklama

Přidat komentář