Reklama

Liposukce V.

Zuza (St, 4. 1. 2006 - 15:01)

Uz me i napadlo, jestli si nekdo nepopletl lunarni cyklus zeny s lunarnim cyklem na obloze...protoze ten na rozdil od toho v jake fazi se nachazi mesic - je pro liposukci dulezity. V dobe menzes je nevhodne jit na liposukci. Mozna jen nekdo spatne prelozil clanek:-)

Zuza (St, 4. 1. 2006 - 15:01)

Dr.Prochazkova je spis doktor a praktik nez pocitacovy expert:-) - lepe si porozumite osobne nez pres neosobni email (opravdu vim, ze tento zpusob komunikace ji naprosto neni vlastni) - nez odpovi Katka, tak ceny se v Jihlave drzi do 15 tis. a vse je vec dohody behem konzultace. Ta je zdarma - myslim, ze konzultace je moc dulezita - pochopit co vsechno je potreba, ale taky ziskat duveru v doktora...a taky pak mit moznost si nekde v klidu o tom popremyslet, nechat si to rozlezet v hlave a pak se rozhodnout. Casovy tlak neni moc dobry radce.

jája (St, 4. 1. 2006 - 13:01)

Ještě mě napadlo, objednat se na konzultaci v jeden den u obou, je to vesměs při cestě, to jen přemýšlím nahlas...proč to tolik řeším, dr. Procházková mi mailem vysvětlovala ceny, ale já jí nepochopila, spíš se nedobře vyjádřila, lépe řečeno neodpověděla přesně na kladenou otázku, nedělá do politiky? A někde se šustlo, že nedělá více oblastí najednou, což mi příjde hloupé. Nejhloupější je, co se mnou dělá psychika, chci do lipo jít, ale neustále nacházím otázky, na které chci znát odpověď, než budu někam cestovat 300 km. A koho se ptát, kolem mě jsou buď jen štíhlé, nebo naprosto odsuzující bytosti. Kam se rozhodnu jít uvidím, ale každopádně se vynasnažím se pochlubit novýma nožkama. To co mám nyní od kolen nahoru nohy nejsou, natož nožky.

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 13:01)

Mirko, ty máš málo práce?:-)))Než to naklepu, tak jsi přede mnou:-)))

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 13:01)

Holky z větší dálky se dohodly i bez konzultace. Taky to tak jde. Ale zas bys neměla ten první dojem. Já mám třeba zkušenost s Dr. Šimkem. Byl hrozný. Objednat se po telefonu a pak tam naklusat jen tak, tak asi zdrhnu. Ale někomu se třeba líbí a je spokojený. O tom to je, můžeme si vybrat. A ukazování špeků byl pro mě taky nervák. To je opravdu zvláštní, musela jsem být červená až za ušima. Ještě dnes by mi to bylo nepříjemné.

Mirka (St, 4. 1. 2006 - 13:01)

Jájo, když se domluvíš v Havířově, udělají ti v jeden den zákrok hned po konzultaci. Já to mám taky daleko (asi 100 km) a zmákli jsme to v jeden den.Ale pokud to máš někde mnohem blíž, tak to zkus tam.

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 13:01)

Katka se určitě ozve, mě se taky ozvala až na druhý den. Vydrž.Tady jde teď jen o to se rozhodnout. Spokojenost je tu na obou stranách. Jihlava je blíže, Havířov dál. V Havířově ti to udělá zaráz, v Jihlavě nevím, ale možná taky. Možná by bylo dobré udělat si výlet. Není nad vlastní zkušenost a první dojem:-)))

jája (St, 4. 1. 2006 - 13:01)

Díky Kamčo, říkala jsem si nejdřív do 30 pak do 25 tisíc, vyměnit peníze za špeky je fajn, ale z druhé strany nemít na koupi kalhot, které si pak budeš moci obléct, to je blbé. Ještě kdyby mi tak někdo řekl, jak je to u dr. Procházkové...Havířov je pro mne o dost dál než Jihlava, ale co, alespoň si udělám výlet, že? A hned dvakrát - ještě musím ukázat to co ukazovat nechci na konzultaci, no oni tam na špeky sice koukat zvyklí jsou, ale já nejsem zvyklá je ukazovat.

Mirka (St, 4. 1. 2006 - 12:01)

Jájo - Lada ti teď neodpoví, vypnuli jim proud.

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 12:01)

Čau Jájo, jsem tu teď první, možná:-)), ale k cenám u Foldyny ti říct něco můžu. Podle toho co píšeš jsou to 3 oblasti, takže první 10+ další 5+ další 5. Kompres 1500,-x 2. Druhá věc, vybíráš ze dvou dobrých doktorů. Za třetí, na Procházkovou ti možná odpoví Katka, byla u ní na vnější stehna a chystala se na vnitřní. Tak možná ti poradí, jak je to s cenou a s oblastmi.

jája (St, 4. 1. 2006 - 11:01)

Lado, četla jsem si vaše příspěvky s větší pozorností, poněvadž jste podstoupila oblasti, které bych také ráda dala pryč. Dokonce vaše váha a míry, tedy až na výšku ja mám 170 cm, odpovídají těm mým. Mohla by jste mi říct kolik Vás to celkem stálo? Na kolik Vás vyšel kompres, ráda bych dva? Předpokládám, že jste byla u Dr. Foldyny, nebo se mýlím? Omlouvám se za otázky ohledně ceny, ale vše co jsem chtěla vědět, již z chatu vím. Akorát ty ceny, ty mě zajímají již hlavně z toho důvodu, že jsem se k lipo rozhodla před dvěma měsíci, do toho vánoce, takže našetřit se moc nedalo a chci jít už v únoru, no nebo v březnu. Děkuji moc za odpověď a přeji rychlé hojení.

jája (St, 4. 1. 2006 - 11:01)

Dobrý den, nebo ahoj děvčata...Několik dní si pročítám Vaše příspěvky a to proto, že hodlám jít na lipo a opravdu nevím kam, buď Procházková nebo Foldyna. Jsem ze středních Čech...tak je mi fuk kam přesně, spíš jde o ceny. K narozkám dostanu finanční dárek, mám je v únoru a už je na čase se někde objednat ke konzultaci, ale KDE? PORADÍTE? Já bych totiž chtěla více oblastí. Váčky pod zadkem, vnitřní stehna a jak říkáte madla, tak ty taky. Ráda bych najednou, myslím si, že to co se rozsahu půjde, jojo nechám si poradit u odborníka...umíte některá z Vás říct co by mě to mohlo stát? Kolik si mám k té sumičce dospořit, boháč rozhodně nejsem, takže u mě je hold důležitá ta cena.

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 11:01)

Já taky s dietami moc zkušeností nemám. A nějaké přepočítávání mi nic neříká. Dokonce bych řekla, že jím jak bernardýn Bohouš:-)))Na rotoped si věším svetr, jenom teď mi ho z obyváku manžel vzal do kuchyně a každé ráno na lačno šlape.A na kole jsem jela (po několika letech) naposledy tak 4 km a zadek mě bolel ještě dva dny.Ještěže alespoň lyžuji.

Mirka (St, 4. 1. 2006 - 11:01)

Čauky všem!To je dnes fofr.Lado, to, co se ti zdá v zrcadle určitě není jen kompresem. Ten tě zpevní, ale zase tě nestáhne o tolik cm. To jsi fakt štíhlejší, a počkej, každý týden to bude lepší a lepší.Rotoped jsem provozovala jen u televize, s tím čtením to zkusím, ale bojím se, že až mi bude kapat pot z hlavy, tak se na čtení nebudu umět soustředit.Obdivuju, že na tvarování postavy jdeš tak odborně(trénink.schema, jídelníček). U nás odborník není a posilovnu zavřeli. A jídelníček řeším špatně tak, že když přiberu např. 2 kg, tak nejím tak dlouho, dokud nejsou pryč a tak pořád dokola. Vím že je to hrozný, ale dělám to tak celý život.Při břichu jsem dva dny před lipkou zjistila, že mám přesně ten den dostat menstruaci. Volala jsem sestřičce a domluvily jsme se, že to sice není nejlepší, ale že to v nejhorším s tamponem vyřešíme. Naštěstí se mi o dva dny zpozdila.Evi - ty otoky jsou hrozně dlouho, taky jsem tady pořád bečela a teď mám plochý břicho. Fakt neboj - břicho na rozdíl od jiných oblastí je běh na dlouhou trať. Ale pozor - mlaďošky do třicítky to mají daleko dřív zhojené a pěkné, než my, co nám klepe čtyřicítka na futra a nebo ju máme za sebou.Kamčo, tvůj úplněk potvrzuje pravidlo. Taky jsem se dívala, bylas přesně dva dny před ním a břicho máš super. Ale já třeba při úplňku špatně spávám a nějaký vliv to má, jestli na liposukce nebo hojení - to nevím. Ale jistota je jistota, co kdyby náhodou .....A s tím měřením. Já se neměřím vůbec, protože když čtu tvoje míry, tak bych musela mít depku - hi,hi,hi.Čauky.

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 11:01)

Čau Martino. Já bych jela za teplem pod palmy, až bych brečela. Už přes Vánoce jsem lanařila manžela alespoň na týden v Egyptě, ale on na rychlé akce není. Tak si musím počkat do července.Ptala ses na paže. Pokud si dobře vzpomínám, tak se tu na ně ptávala Slim (Simona?) z Prahy. Ale nevzpomenu si, jestli na ně nakonec byla. Bude to někde na začátku. A ... jí poradila tuším mail na Bandinu, že byla na paže její dcera. Ale to hodně pátrám v paměti, objevuje se to tu málo. Tak nezbývá než hledat:-)))

Lada (St, 4. 1. 2006 - 10:01)

Nám v 10:30 vypínají elektřinu kvůli nějaké opravě, tak já se loučím. Čauky odpolko.

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Tak už jsem si to našla. Úplněk v dubnu byl v neděli 24. a já byla v pátek 22., takže dva dny před. Před a po úplňku už teď žádné změny nepozoruju, ale to bude tím, že pokud mi někdo neřekne, že úplňek je, tak to ani nevím. Tak holky přemýšlejte, já jsem taky pověrčivá:-)) Jak vidím černou kočku, jsem schopna začít couvat:-))) O úplňku jsem před tím nevěděla a asi to na mě nemělo žádný vliv:-))) Nebo to mohlo být ještě lepší???:-DD

Zuza (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Neblaznete s nejakym uplnkem:-)))), je to "chytry" psychologicky tah jednoho pracoviste - jinak zadny vyznam to nema. Je to nesmysl.

Lada (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Kamčo, jak jsi psala včera, velikost 36, to je sen. Ty se máš :-))).

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Mirečko, napíšu ti na mail. Neměřit, neměřit..

Reklama

Přidat komentář