Reklama

Liposukce V.

Josef (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

antioxcan je podvod, jsou to zloději

vladis (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

Ája (So, 18. 10. 2008 - 19:10)

Ahoj všichni, ráda bych se zeptala, jestli někdo máte zkušenosti s Dr. Ivo Menšíkem (pracuje na klinice Laurea v Brně). Chtěla bych si nechat odsát vnitřní a vnější stehna, v celkové anestezii (v lokální se bojím). Děkuju moc za odpověď.

jipka99 (So, 2. 8. 2008 - 11:08)

no kamkoliv je ne do SANUSU v Hradci Králové, zkušenosti jsou s tímto zařízením tristní aneb co se v SANUSU dělá, to se ve Fakultní nemocnici předělává, jen pro otrlé jedince...

Jindra (Ne, 30. 3. 2008 - 01:03)

Kdybyste resily, kde ve Valtournenche spat, zkuste www.zimni-alpy.cz

Vaja (Pá, 24. 11. 2006 - 17:11)

Dik Barco,na penzich nezalezi,kdyz jde o zdravi!!!!!!!Jen,at se to povede a me se tuk neusadi o neco niz nebo vys nad odsatym mistem!Z toho mam snad strach nejvic!

Bára (Pá, 24. 11. 2006 - 10:11)

Vajo-záleží taky na tom, odkud jsi a kolik jsi do toho schopná a ochotná dát...
Když tak pročítám okolní diskuze, tak mi to vychází takhle: Praha - Linzer, nebo Točíková, a jinak Foldyna, nebo Procházková.

Vaja (Čt, 23. 11. 2006 - 22:11)

Ahoj,kam mam teda zajit na liposukci?????,aby bylo vse,jak ma byt!!!!!!!

Vaja (Čt, 23. 11. 2006 - 22:11)

Ahoj,kam mam teda zajit na liposukci?????,aby bylo vse,jak ma byt!!!!!!!

agata (Pá, 13. 10. 2006 - 16:10)

pro misu - dr.foldyna - www.foldyna.com. byla jsem tam asi pred tydnem tak jeste nemuzu skoro nic rict. Ale holky jake jste pouzivaly kremy nebo cokoliv aby to bylo co nejdriv tak jak to ma byt. ja vim, ze to tady nekde urcite je,ale nestiham to cist.tak prosim o radu..

Jiřinka (St, 8. 2. 2006 - 21:02)

Ahoj Láďo:)

Jiřinka (So, 4. 2. 2006 - 18:02)

Ahoj Láďo:)

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Jájo, Lado, Mišo, Dano, Martino, Lejlo, Evo, Marketo a další na které si hned nevzpomenu.SEM NEPIŠTE !!Přesouváme se na "Liposukci VI. pro rok 2006" a kterou zatím najdete v sekci NEZAŘAZENÝCH.Nebojte, necháme zařadit - hi,hi.

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Dano, nic se nedeje :) jen sem se ptala, jestli je taky nekdo, kdo ma zkusenosti s nekterym doktorem v Praze... do Havirova je to pro me dost z ruky. A taky jsem se ptala, jestli je mozne delat vice oblasti najednou... (vnitrni a vnejsi stehna a zadecek). diky moc :o)

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

diky za kontakt!!

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Miso, promiň, vážně jsi m ně nějak v té smršti unikla... na co jsi se ptala? teď sedím u PC, tak určitě odpovím, budu-li vědět!

Jája (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Lado, jdu 22.2., dřív to nejde jsem dost pracovně vytížená, taky jezdím dost na hory, takže by mi přišlo líto nejet, ačkoliv letos to vypadá, že pojedu ještě v dubnu jak tak na to koukám...ale, hrozně se těším. Ještě teda musím něco dovyřídit a uklidnit toho svého, protože mi bude šoférovat. Je mi ho líto, protože už vidím kbelíky co nu kupuji na nervy až na mě bude čekat, až mě budou cucat.KONTAKT NA DR.FOLDYNU:Vše jsem našla na netu, telefon i adresu - www.foldyna.com

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Čau, jen v rychlosti, protože už fičím pro děcka. Protože už se opět zdárně blížíme k dvoutisícovce, poznáváme, že to tu opět blbne s načítáním. Založila jsem liposukci VI. pro 2006, pod nadpisem Prima parta, protože to doufám jsme! Jsme zatím v nezařazených, ale to se upraví:-))http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=11260

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Ahoj holky!Lado, dekuji za odpoved. Vypada to, ze krome tebe a Zuzy si meho dotazu nikdo nevsiml :( mohl by mi prosim dat nekdo kontakt na Dr. Foldynu (telefon nebo www)? napiste mi to prosim na mail, at nedojde zase k nejake hadce, ze je tu nekdo propagovan :) diky moc a zdar krasnemu telu.

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

kontrast

Reklama

Přidat komentář