Reklama

Liposukce V.

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 16:07)

janulko, nevim, jestlis cetla i ostatni diskuze, ale je jasny jak facka, ze toto Zuza (ta prava) nepsala!!!

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 16:07)

Jaňulko - to je teda fakt divný, od Linzera to ještě nikdy nikoho nebolelo. A byl to fakt on, nevydával se za něho někdo?

Jaňulka (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Milá Zuzo, tak to máš smůlu, protože jsem zrovna u tohoto doktora byla.

Jaňulka (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Já vím, také jsem neodolala, ale příště už bych nešla ani náhodou. Já mám ještě tu nevýhodu, že ten tuk mám prorostlý s tkání, jako je to u mužů. O to je to bolestivější a hůř se vysává.

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Jaňulko, to břicho tě bolí proto, žes nebyla u pana doktora Linzera v Praze nebo u paní doktorky Procházkové v Jihlavě. Oni totiž jediní v této republice dělají tumesenční liposukci podle Sattlerovy metody. A jsou prostě nejlepší. Jestli víte o někom, kdo chce na liposukci, dejte mi vědět, já vám tam dohodím termíny. Samozřejmě za to neberu žádnou provizi - jen mám dobrý pocit, že někomu pomůžu :o))Lindo - jedině k těm dvěma, ostatní jsou břídilové a určitě by tě to od nich bolelo jako Jaňulku.

Linda (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Všechny většinou píšou, že je břicho bolelo a že je nejhorší. Ale když už člověk vidí tu proměnu, tak je těžký odolat :o))

Jaňulka (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Je mi 38 roků a rozhodla jsem se spontánně i na základě předchozích debat o liposukcích (bezbolestných), tak jsem chtěla napsat i opačnou reakci mého organizmu.

Linda (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

Jaňulko, můžu se zeptat kolik je ti let? Mě břicho taky děsně láká, ale říkám si, že bych měla počkat po dětech.

Jaňulka (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

Milé dámy, včera tomu byl týden,co jsem podstoupila liposukci horního a spodního bříška. A pocity? Jedním slovem příšerné a bolestivé jako čert.

Reklama

Přidat komentář