Reklama

Liposukce V.

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

Ahoj Dano, no to jsem teda v šoku. Jsem vůbec nevěděla, že je něco takovýho možný.

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

já jsem ještě pořád z toho rozklepaná!Mám doktorku sice v oblíbených, a lze lehce vystopovat, kudyma brouzdám, zaheslované to nemám, ale tolik drzosti?Teď se budu na každého koukat podezíravě - a hledat v něm padoucha... TO JSEM JÁ, DANA!!!!!!!!!Žádná Katuška! Ani Katušku neznám!sakra , sakra, sakra

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

Ahoj Katuško,k dr. Foldynovi by měla být objednaná na 1.2. Lejla (ale ta se tu teď dlouho neukázala). A pak Evina je na 12.1., ale myslím, že ta jezdí jinam.

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

Já jsem tady nebyla pár dní, a teď jdu pátrat! které hovado!!! se mně nacpalo do počítače! Katuška tam je, to nejsu já! Že mám ztdracený některý věci, hlavně adresy, to už jsem překousla, ale toto!Jsem si toho všimla až teď, teda!Chtěla jsem poprosit o tu adresu na to video, nepodařilo se mně to otevřít, a teď tu jdu znova, a vidím se, jak píšu pod někým jiným.Teď přemýšlím, jaké to může mít následky, kdo teda o tom ví, a kdo mně tu chodí, když tu nejsem? JE TODLE MOŽNÝ?

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

co to je?

Katuška (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

o bože, než jsem to přelouskla!Jsem zestárla o dvě hodiny! :-)Kamčo, nes... mně! .-), když má někdo v pase 93 cm, a pak mu ubude 12 cm, tak furt jsem ještě na trati dáleko za tebou! No početla jsem si, početla....Mirečko, Kamuničko, víte co? My asi máme štěstí, že tady chodí převážná část klientek z Havířova. Asi. Jinak si neumím vysvětlit, proč se nikdo nezastane Zuzy, nikdo se nepřidá, jako by 90% lidí chodilo jen do Havířova? Čím to je? Nebo že píšeme my spokojené, a nějakou divnou náhodou jsme se tady sešly? Fakt tomu nerozumím!Mirko, konečně jsem se dočetla, co jsem potřebovala! A to jsem to z tebe páčila, a ty to proflákneš jen tak mimochodem!:-)Já mám tvar úplně perfektní! Ale ty jakoby důlečky či zatvrdlinky - přesně takové, jak jsi měla v Shoping parku! A oblečení?Už se chystám asi měsíc že sednu k šicímu stroji a budu zabírat. Ale pořád si říkám, že to ještě pracuje. VŠECHNO mám velký, a hlavně - nesedí mně to! Moje kostýmky, které jsem si také v nějakém divném záchvatu dala přeed lipkou ušít, prostě už nejsou a mně. Ze sukní se mně dělaj bokovky :-), a vylézaj mně punčocháče, když mám kratší halenku. Z profilu jsem jak deska - no paráda! A zcela jasná další členka klubu - ještš více a ještě radostněji!Určitě zajedu do Havírova koncem ledna a poradí se, co by se dalo v té mé inkriminované oblasti vylepšit s tím, že bych si klidně zaplatila ještě 5000 za podprsenkovniky - a trošku dohladit del vzoru MIRKA bříško. Ano dámy, je zde nové slovo, podpresnkovníky!Nacházejí se na zádech, v místech, kde končí spodní hrana podprsenky na bocích. Nacházejí se tam dvě taková speciální místa - tedy ehm, na každé straně jedno.Já jsem si toho všimla nejdřív u ženských v páře, a o svých nějakých takových jsem neměla ani potuchy, ještě jsem si libovala, že mám záda aspon bez tuku.No,a teď mám všechno takové štíhlounké, a jako správný člen našeho klubu jsem vzala malé zrcátko, a koukala zezadu na sebe do většího, a ZDÁ se mně, že už začínají mrchy tvořit!Moc tě Mirko potřebuju vidět, a Kamču, a vůbec - to bylo to nejkrásnější na všem, to naše setkání. Žádné povídání byť sebelepší nenahradí osobní kontakt. Kdo je teď na řadě k Foldynovic? Mám v tom zmatek, fakt jo....Já jsem se rozhodla, že musím pár kilo přibrat, jsem taková nějaká vychrtlá :-), potřebuji dodat stehnům a zadečku trochu tuku.Jo, bijte mne, kamenujte mne! Ale já jsem po tatínkovi! Panděro - jsem říkala, 93 cm, a stehna: 49 :-((((

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

Jo a ještě jedna novinka: neodolala jsem a dnes ráno si zkusila džíny, ve kterých jsem jela na zákrok. Jednak se do nich dostanu úplně krásně, řekla bych, že jsou mi trochu volnější než před lipkou, ale HLAVNĚ - VNITŘNÍ STRANY STEHEN jsou krásný. Co tohle udělá s celkovým dojmem, to je fantazie. Musím se odpoledne pochlubit manželovi. Ten se mě každý den ptá, kdy to bude vidět (ale v dobrým - on se na to taky těší). Přemýšlím pak o nějakým tetování - nám se líbí nad zadek - no uvidíme.

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

Ahoooooooj holčičky !Vidím, že boje jsou všude stejné. My máme 2 počítače na 4 osoby a jak vidět, stejně je to málo. A taky už "děti" (14, 17) někdy choděj spát dýl než my (tedy i když nechodily, byló mi blbý cvakat, když oni usínaj - mají PC v dětských pokojích). No a taky se musím věnovat manželovi, že jo ? Ahoj Míšo, Marika je taky z Prahy, tak by se dalo čekat, že si zjišťovala i informace o pražských lékařích. Pravdou je, že nakonec jela do Havířova. Pokud jsi takhle z dálky, tak oni tě po telefonu informují o těch nejdůležitějších věcech, řekneš jim, jaké oblasti by sis přála upravit a pak už jedeš na zákrok rovnou (já to měla taky tak; jela jsem z Pardubic). Můžeš tam i přespat, Marika i já jsme si asi hoďku odpočinuly a pak jsme jely domů (vlakem). Nevím jak Marika, já jsem domluvená, že pokud se bude hojit vše dobře a nebudu mít něco k opravě, tak na kontrolu (vzhledem k té vzdálenosti) nemusím.

Misa (St, 4. 1. 2006 - 21:01)

Jo a jeste me napadlo, kdyz bych jela do toho Havirova, musim tam jet znovu po zakrokuna kontrolu nebo uz to neni nutne?

Misa (St, 4. 1. 2006 - 21:01)

ahoj holky, taky se chystam na liposku a ta vase diskuse tady me dost pomohla se rozhodnout :) akorat me zarazi, ze jste vsechny takove hubenourky... jak sem procitala ty vase miry, vzdyt to neni daleko od modelek!!! Na Dr. Foldynu jsou tu skvele reference, ale sem z Prahy a do Havirova je to pro me trochu z ruky.. nemate nejaky dobry tip na prazskeho doktora? Teda ne Dr. Linzera, ten mi prijde trochu dost drahy...ale takove ceny jako v Havirove v Praze asi nebudou, co?? Rada bych sla na vice oblasti najednou - vnitrni a vnejsi stehna a zadecek... (da se to delat najednou, ne?) asi by mi to dost pomohlo, nejen se dostat to nekolikerych kalhot, ktere jsou mi male a ktere uz roky skladuju s marnou nadeji, ze se do nich jeste nekdy vejdu, ale hlavne to sebevedomi :) uz se docela zacinam tesit, ale porad jeste nemam vyresenou otazku, kam jit... jsem studentka, takze bych uvitala i co nejnizsi cenu... I kdybych uvazovala o tom Havirove, tak je pro me dost casove narocne tam jet jeden den jen na konzultaci a pak znovu na zakrok (prespava se tam, nebo se jede hned dom?). Diky moc za pripadne odpovedi :) preji dobrou noc!

Marika (St, 4. 1. 2006 - 20:01)

No koukám že je tu dnes klídek, ještě že já nemám dítka před kterýma bych se musela krotit :-) i když v dohledné době tomu taky neuteču....kolem se všude rodí nebo těhulí je to k zamyšlení :-)

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 20:01)

Jééé, já taky dohopsala u televize. Volal mě manžel, ať se jdu podívat, jak tam všichni makají a přitom se smějí od ucha k uchu. Tak jsem s nima poletovala po obýváku, samozřejmě nestíhala a pak se to u počítače uvolnilo, tak jsem rychle zasedla. Kikin je ve vaně, mám asi 20 minut:-)))

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 20:01)

Tak buď elektrika, nebo dcera:-)) A kde jsou ostatní? Hážou sníh? Mě zas na chvíli pustil synátor. To jsou boje:-)))

evina (St, 4. 1. 2006 - 20:01)

To je jak u nás. Mami děléj. Tak honem přečíst tady, zkontrolovat aukro a zpátky ke štrikování. Teď bylo na 2. programu nějaké cvičení, tak mě honem vystrkali z křesla. Když já to hopsání tak neumím:-)) Doufám, že se máte fajn, manželé neškoděj (můj trochu jo), a děti už spinkaj:-)Takže zbývá kocour a televize:-(

Lada (St, 4. 1. 2006 - 20:01)

Tak holky, já zas musím jít, dcerka jde na chat.Tak achoooooj zítra ráno.

Lada (St, 4. 1. 2006 - 20:01)

Teda holky, to je děs. Já když si to po sobě vždycky přečtu - to jsou romány !

Lada (St, 4. 1. 2006 - 20:01)

Čauky holky, to je cvrkot.Mirko, díky za podporu (co se týče stažení v kompresu). Ještě k tomu rotopedu: je fakt, že kolegyně se diví, že na něm můžu číst, taky se nemůže soustředit. Mně to s knížkou vždycky (no většinou) uteče, stává se, že ještě chci dočíst kapitolu, tak jsem tam dýl než jsem původně chtěla.Ahoj Jájo, na otázky ohledně ceny ti už odpověděla Kamča (děkuji). Jenom ještě něco málo doplním: mě kompres stál 2000,- Kč (mám ho od podprsenky po kolena) - to pro případ, že bych se někdy v budoucnu rozhodla pro kolena nebo břicho. Z toho důvodu druhý neplánuju, i když by byl strašně fajn. K těm oblastem - jela jsem tam s nějakou představou, kterou mi pan doktor ještě doopravil, takže já dala na něj. A jak tady psal někdo i vepředu, když na to nemáš hned, tak tě to nechá splácet pět měsíců (Dr. Foldyna). Pro mě je třeba lepší absolvovat to, co jde, najednou. Já jsem byla na konzultaci v Jihlavě (paní doktorka byla moc příjemná a ochotná, za každou oblast účtuje 14 000, konzultace zdarma), ale pak jsem se tady na netu dozvěděla víc informací o Havířově a nakonec jsem to prostě riskla a jela bez konzultace tam (je tam levnější a reference odtud byly kladné). Potom při osobním jednání V Havířově mě okouzlila ta jeho zaujatost - já to jinak neumím říct. On ty ženský asi fakt dělá rád hezčí !Když jsem se teď v pondělí ptala, jaký termín je volný, tak mi sestřička říkala, že objednávají na únor.K té vzdálenosti - nevím, odkud jsi ty, já tam jela z Pardubic. Jsem zatím spokojená (jednání, ceny), jenom ti ještě nemůžu říct výsledek, na to je moc brzo. Ale referovat budu, to si pište !Děkuji za přání rychlého hojení - budu se snažit. Ještě píšeš, že nemáš okolo sebe nikoho, koho se ptát. Úplně přesně ! Byla jsem tak ráda, když jsem našla tuhle diskuzi ! Ahoj Mariko, mně se to taky líbilo, na cos včera narazila. Bylo to spontánní, dobrý :-)))

Jája (St, 4. 1. 2006 - 19:01)

Prozatím díky za rady, dám si to v Havířově, budu to brát jako výlet, poněvadž jsem tam v životě nebyla. Už mi zbývá domluvit jen termín, pojedu z vody na čisto. Přece jen je to dálka a nerada bych si prošustrovala dovolenou tím, že si budu dělat výlety. Přeci jen právo volby jít nejít mám dokud nebudu ležet na sále a jak se znám, když už bych byla na konzultaci, nemohla bych dospat termínu. Omlouvám se, že jsem z určitého druhu zoufalosti vstoupila k Vám na chat, ale z druhé strany v jednotě je síla a jsem přešťastná, že nejsem jediná s takovými svým způsobem pro někoho malichernými problémi. Jája

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 18:01)

Čus, ale bylo to zajímavé:-))

Marika (St, 4. 1. 2006 - 18:01)

Čus děvčata :-)) jsem tu...no včera nebylo vůbec mým záměrem vytahovat sex :-)Co se týče diet....znám jedinou co na mě působí a to nežrat, žádný jídlo 6x denně prostě nejíst :-( a cvičit, hýbala jsem se celkem dost, jsem i dost silná svalově, taky poměrně dost lidí co jsou v kg štíhlejší by neřekli že mám tolik kg.

Reklama

Přidat komentář