Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

bulule (Ne, 10. 2. 2008 - 17:02)

Já jsem měla už dvě liposukce...měla jsem takový ty rajtky (podprdelníky:-) a pak držáky lásky (boky nad pánví-pod pasem) jak tomu říká dr. linzer...na jednom zákroku jsem byla u Dr. Vrbického a na druhém myslím u Dr. Poláka...sestra byla u Linzera...já jsem o 10 let mladší než sestra, neměla jsem ani modřinu a každá operace mě stála něco ke 20ti tisícům, ale spokojenost velká, když teď vidím staré fotky vůbec nechápu, že jsem tak někdy vypadala...přikláněla bych se k panu Dr. Linzerovi, na sestře vidím, že je velmi precizní, ale moji dva lékaři byli naprosto k mé spokojenosti...

Spokojená (Út, 5. 2. 2008 - 19:02)

Pro Hectora:Měla jsem pár zatvrdlinek, které jsem si sama rozmasírovávala rukou. Na masáže jsem nikam nechodila.

anonyme!!! (Út, 5. 2. 2008 - 18:02)

to jsou kecy, nestras, to je nesmysl!!! U tumescencni liposukce neni duvod k tomu co pises, leda tak pri nejake plastice bricha - samozrejmne kazda narkoza a operace je moznym rizikem - pokud clovek neni zcela zdrav - ale o tom to tu neni.

anonym (Út, 5. 2. 2008 - 15:02)

moje známá po tomto zákroku přijela domů,upadla do komatu a několik dní trvalo než se probrala.od té doby je ochrnutá a neví o světě.k čemu je jí liposukce? Prostě se to stalo,někde se něco podcenilo a pro falešnou krásu a slávu je zmařen život jedné moc krásné ženské.

Anela (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

Pred dvema lety jsem byla na liposukci u Dr. Linzera, tenkrat jsem za nim jeste cestovala az do Breclavi. Dnes je uz v Praze. Odsal mi brisko, platila jsem 25t.Kc, stahovaci oblecek jsem nosila ve dne v noci cca 2 a pul tydne, pak jeste cca 2 mesice jen na sport, cca po pul roce perfektni vysledek. Jsem rada, ze jsem se k tomu odhodlala. Dr. Linzer umi, mohu jen doporucit.

Hector (Po, 4. 2. 2008 - 23:02)

Pro spokojenou- 9 týdnů, tak to mám ještě 4 před sebou.A prosím Tě, jestli se můžu zeptat, jak dlouho si to měla zatuhlé a jestli si chodila někam na masáže,nebo máš vyzkoušenou nějakou jinou metodu?V Medicomu jsem dostala váleček a tak to masíruji tím.Dík za odpověď.

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 14:02)

Nestranní Foldynovi konkurenti si musej drbat hlavu...

Soudce (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Nene, určitě je to pravda, když to rozhlašujou Foldynovi konkurenti - je to určitě nestranné a spotánní...

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2008 - 23:01)

To je gulage

Michaela (Čt, 31. 1. 2008 - 11:01)

Pro Spokojenou: díky za info a gratuluju k nový postavičce. Já se do Havířova chystám taky.

karol (Čt, 31. 1. 2008 - 09:01)

dobry den,opravdu nereste tady Dr.Foldynu ( i kdyz jen poznamka,kdyz uz se tu resi,jiny MUDr. o nem rekl,ze je to vrah v bilym a ze jen ceka,az mu nekdo pri zakroku umrE

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2008 - 09:01)

jezisi pochopte, ze tady nekdo Foldynu pomlouva a jsouto takovy nesmysly, ze se jim musim smat a enchapu jak to muzete brat vazne-to jste uplne blby nebo co?..

Spokojená (St, 30. 1. 2008 - 22:01)

Pro Michaelu: U Foldyny. 25 tis.

Ona Doňa (St, 30. 1. 2008 - 18:01)

Co to měl doktor Foldyna za aféru v Makru?

Michaela (St, 30. 1. 2008 - 18:01)

Spokojená, kde jsi na tom byla a kolik tě to stálo?

Mám to pořád sr (St, 30. 1. 2008 - 18:01)

ne nestojí mi to az to se zase rozčilovat, ale nevím, jak to udělat, když na liposukci nemám a od home creditu si pučovat nechci, a od providentu teprve ne, protože oni na mě buď pošlou vymahače, nebo mě přijdou zmlátit sami., ale mě nejde už o tu nesplacenou odsávačku, ta mi může být někde, ale jde o to že mě tu nikdo hned nemusí říkat různý věci o to mi nejvíc jde ale řešit to tu nemá cenu protože tu některý mají svý názory a že jejich jsou ty nej. ale jinak dík

Děkujem Lilianě za za podrobné informace o Foldynovic nesplacené odsávačce. Jsem z toho špatná. A nevíte, jak dopadl pan Dvořák z Celetné? Měli mu trhat mandle liposukční kanylou. To nás všechny přece taky zajímá!!!

. (St, 30. 1. 2008 - 13:01)

Kompresní prádlo? Maximálně dva týdny. Stav=super.

Irena (St, 30. 1. 2008 - 13:01)

Karolino, a jak dlouho se ti hojilo to břicho?

Spokojená (St, 30. 1. 2008 - 13:01)

Já jsem kompres nosila asi 9 týdnů, pak jen na sport cca půl roku.Mám odsáté boky, vnější, vnitční stehna a zadní pod hýžděmi.

Evžen (St, 30. 1. 2008 - 10:01)

Tak jo, dámy, běžte k někomu, kdo vám to sice zkazí, ale nekrade v Makru tatranky!

Reklama

Přidat komentář