Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

Katka (Po, 12. 5. 2008 - 11:05)

myslela jsem třeba jaké složky jsou vhodné a dobře pleť ošetřují. Nevím, třeba jestli jste spokojeni s gelem z břečťanu, nebo s kofeinem, nebo co na tmavé fleky po liposukci....

Spokojená (Po, 12. 5. 2008 - 07:05)

Pro Katku
Katko není potřeba žádný drahý gel, či krém, stačí obyčejné tělové mléko a prstama rozmasírovávat případné bouličky a zatvrdlinky.Popřípadě použít váleček, takový ten obyčejný z kuchyně, dřevěný.

pro spokojenou (Ne, 11. 5. 2008 - 19:05)

to je reklamicka zadarmicko co? jak jinak na ty desny ceny a mizernou kvalitu nalakat?

Katka (Ne, 11. 5. 2008 - 11:05)

Co byste mi doporučili po tumesc. lipošce vnějších stran stehen na vyhlazení a vypnutí kůže? Jsem 3 týdny po operaci a nevím co koupit za gel či krém... Můžu se vůbec takhle brzy něčím patlat???

Spokojená (So, 10. 5. 2008 - 14:05)

pro Matesku
Medicom rozhodně ANO , mluvím z vlastní zkušenosti, mám za sebou boky a břicho. Mohu jen doporučit,rychlé jednání, příjemné prostředí a fajn lidičky. Od 1.6. Medicom expanduje do Brna, takže pro toho kdo to má blíž do Brna, než do Prahy, je tu skvělé řešení. Stačí si jen domluvit konzultaci.

Zuza Buza (Čt, 8. 5. 2008 - 08:05)

a proč je odklon od Foldyny ? dělal mi stehna a pas a mojí ségře taky a navíc zadek a jsme obě hodně spokojené...

Zuza Buza (Čt, 8. 5. 2008 - 08:05)

a proč je odklon od Foldyny ? dělal mi stehna a pas a mojí ségře taky a navíc zadek a jsme obě hodně spokojené...

Barča (Čt, 8. 5. 2008 - 01:05)

Foldyna, samozřejmě....:)))

Zuza (St, 7. 5. 2008 - 23:05)

Kdo je to dr. Folda?

Barča (Út, 6. 5. 2008 - 09:05)

Četla jsem si diskuze na Dámě a Omlazení, a je tam docela patrnej odklon od Dr. Foldy, k Dr. Janečkovi v Pardubicích...

Lipka (Út, 6. 5. 2008 - 07:05)

Matesko, když si tu přečteč víc diskuzí na téma liposukce, tak uvidíš, proč Medicom NE!!!

Návštěvník (Po, 5. 5. 2008 - 18:05)

Kasenkak prostě jen potřebuje prodat...

mateska (Po, 5. 5. 2008 - 17:05)

Pro Kasenkak
zlato, nepotřebuju shodit kila, potřebuju jenom poupravit vnitřek stehen :-)

Návštěvník (Po, 5. 5. 2008 - 14:05)

Pro Kasenkak
Ženská,Vy teda máte žaludek cpát se do všech diskuzí a nabízet své zázračné preparáty.Fuj

kasenkak (Po, 5. 5. 2008 - 14:05)

ahojky,
nechápu proč vůbec někdo o liposukci uvažuje. Jsem kosmetička a v životě bych do tohoto procesu nešla. Za nedlouho budete mít v kůži dolíky a je to jen tím, že tím zásahem do organismu se Vám naručili některé vlákna, co drží kůži ve svém tvaru. Toto je nejhorší způsob jaký znám. Já jsem taky měla velkou nadváhu, nyní jsem zchudla 10 kilo a myslím, že to je docela dobrý výkon. Jsem za to ráda. Dokonce jsem k tomu používala jen přírodní doplňky stravy, takže jsem tělo nijak nezatěžovala. Tak zkuste spíše něco takového. jestli chcete ozvěte se na mail a já Vám ráda poradím a klidně pošlu moje fotky chalupovakatka"seznam.cz

mateska (Po, 5. 5. 2008 - 12:05)

mohla bych prosím vědět proč NE medicom? myslela jsem, že jsou nejlepší :-)

Katka (So, 26. 4. 2008 - 22:04)

Holky nejste některá objednaná na liposukci do Medicomu na květen? Já mám termín 16. května a potřebovala bych to přehodit z rodinných důvodů.Nechci to úplně zrušit,mají to tam celkem nabitý,chci to určitě stihnout v květnu.Díky za odpověď.

Lola (Po, 14. 4. 2008 - 22:04)

Holky, neblbněte, nechoďte do Medicomu, to vám nestačily ty varovný příspěvky tady?

Lenka (So, 12. 4. 2008 - 18:04)

Lucko, ona má dost nabito, ale zkus tam zavolat, občas někdo vypadne.

Lucka (So, 12. 4. 2008 - 17:04)

Nevíte některá,jestli Točíková bere ještě do leta?

Reklama

Přidat komentář