Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

Zvědavá (St, 5. 3. 2008 - 19:03)

Samozřejmě, že vím, co mě čeká, informací jsem dostala od svého výborného pana doktora Paducha opravdu dost, už jsem dokonce po liposukci boků,ale ptám se na subjektivní pocity, které mi pan doktor poskytnout nemůže, protože liposukci nepodstoupil.Už to chápeme???

pro zvedavou (St, 5. 3. 2008 - 16:03)

a proc se nezeptas sveho vyborneho doktora Paducha? Jestli mas ty nejlepsi zkusenosti, pak musis mit dost informaci co te ceka uz predem :-)))))))))))))

Zvědavá pro 33 (St, 5. 3. 2008 - 13:03)

A jak je to dlouho, co jsi byla na odsátí, a jestli se můžu zeptat, kdo Ti to dělal?Měla jsi pak velké bolesti, za jak dlouho jsi byla opět pohyblivá?Dík za odpovědi, sbírám zkušenosti, za týden se taky chystám na břicho.

12.33 (Út, 4. 3. 2008 - 11:03)

Tak nikdo z nas te nevidel, takze tezko rict, zda je to hodne nebo malo :-), ale to uvidis, az ti opadnou otoky, ty budou min. 2 mesice.

33 (Po, 3. 3. 2008 - 20:03)

holky myslite,ze odsati tuku asi tak 500 ml z bricha je malo? spis me to tak prijde kdyz se vidim :(

Zvědavá (Ne, 2. 3. 2008 - 20:03)

Tak holky to teda nevím, paní Bažantovou ani žádnou blondýnu v autě neznám, ale s Mudr. Paduchem z Medicomu, mám jen ty nejlepší zkušenosti. Všem mohu jen doporučit.

bella (So, 1. 3. 2008 - 15:03)

Zatím nic, ale jdu na kolena.. Máte s nimi někdo zkušenost?

ata (So, 1. 3. 2008 - 14:03)

Nebude to ta blondýna v autě pomalovaném reklamou na Medikom,s takovým vulgárně- laciným výrazem a několika lechtivýma fotkama v podřadnych časopisech? Ta musí být spokojená, protože jí ještě odsával odborník - ve zlatých časech - Dr.Linzer.

simča (Pá, 29. 2. 2008 - 20:02)

To je fajn,žeje paní Bažantová je spokojena,my pacientky již méně.Radím méně specielistů a fluktuantů,více odborníků se zkušeností.

super (Čt, 28. 2. 2008 - 20:02)

...akorat, ze si ty prispevky z Medicomu pise sama manzelka spolumajitele .....

Ingrid (Čt, 28. 2. 2008 - 12:02)

Zvědavá, já jsem byla na liposukci břicha, náhodou taky v Medicomu, už to bude půl roku, ze začátku to bylo hodně bolestivé, ale modřiny jsem neměla žádné,než to vypadalo pěkně, tak to trvalo tak asi 3 měsíce, bouličky jsem rozmasírovala tlakovou masáží.Nemůžu to srovnat s bokama,ale myslín, že se to dá vydržet, co bychom neudělaly pro krásu, že?Já jsem spokojená.

Zvědavá (Út, 26. 2. 2008 - 14:02)

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, jesli máté někdo zkušenost s liposukcí břicha, já mám za sebou liposukci boků v Medicomu v Praze, jsem spokojená,ale co jsem četla, tak to břicho je horší, dlouho trvá, než se zahojí, také vznikají hodně nerovnosti a bouličky,prý, nevím. Má tady někdo osobní zkušenost?

letice (Út, 26. 2. 2008 - 00:02)

Alexandro,18.března jdu k Točíkové na lipo břicha a boků a chtěla bych se tě zeptat,jestli jsi spokojená i po půl roce? díky

Michaela (Pá, 22. 2. 2008 - 18:02)

Před týdnem jsem byla v Havířově: mám odsátá stehna ( rajtky), vnitřní stehna a kolena. Vůbec to nebolelo (děsně jsem se bála) a pan doktor se setřičkou si povídali o různých diskuzích a docela solidně se tím bavili...Jsem nacpaná v kompresu, na výsledky je samozřejmě brzo, ale zatím jsem neupadla do kómatu, ani jsem neumřela...:)))

Spokojená (Pá, 22. 2. 2008 - 09:02)

Já mám odsáté vnitřní stehna a nikde mě nic nevisí....

Dáma (Čt, 21. 2. 2008 - 22:02)

Belo,a co ti vlastně odsávala?

z (Čt, 21. 2. 2008 - 19:02)

Myslim, ze je to od Dr.Tocikove velmi rozumne, ze se vnitrnim stehnum vyhyba - opravdu je to problematicke misto a videla jsem uplnou pohromu, osklive visici kuzi na vnitrkach-pak totiu nezbyva nez podstoupit plastickou opeaci k vypnuti - taky desiva zalezitost, nariznou kuzi v trislech (kolem dokola), nekdy musi fiknout i svisle ty vnitrky a prebytecnou kuzi odriznou - nasledne opet kompres na docela dlouho - o problematickem hojeni po operaci nemluve. Takze pokud si clovek vyslovene nedre stehny o sebe tak, ze to dela potize pri chuzi, tak radsi nic -)

bella (So, 16. 2. 2008 - 09:02)

Ahoj, potvrzuji fakt, že Točíková dělá nerada vnitřní stehna. Nepřemluvila jsem jí, bohužel. Prý je na nich kůže moc tenká, takže je nejistý výsledek. Jinak musím potrvdit, že má ceny poloviční oproti ostatním pražským chirurgům a jestli je takový machr, jak se říká, tak klobou dolů. Jen ten přístup by mohl být trochu lepší - polovinu času, co jsem u ní strávila na konzultaci (poplatek 300,-)se se sestrou bavila o úplně jiné pacientce:-(.

kamco (Út, 12. 2. 2008 - 09:02)

elektrolipolyza je houby, jediny efekt je ze zhubne penezenka a naopak tem co to provozuji tloustne -je to drahe, neefektivni, spousta navstev, spousta penez a nulovy vysledek - ktery se da okecat "objektivnimi pricinami", za mnohem mene lze ziskat ambulatnim vykonem liposukce s vysledekm jistym a efektivnim. To je jako nabizet krem na oci za 30 tis. a doufat, ze mi jeho ucinky vypnou vytahana vicka(nerealne) - kdyz za 5 tis. mi vicka odoperuji - vysledek je rychle, levne a hlavne skutecne.

kamča (Po, 11. 2. 2008 - 22:02)

proč mluvíte stále o kudle...? Co vím, tak několik let ( 6 let určitě ) existuje mnohem lepší metoda, kvalitnější i trvalejší ( psali v Elle ), liposukce laserem "elektrolipolýza", stačí zadat do vyhledávače a najdete spoustu kosmetických ústavů co to dělaj. Tak tam holky mrkněte !

Reklama

Přidat komentář