Reklama

LINDYNETTE 20

Tereza (St, 14. 7. 2004 - 09:07)

Mě to nejdřív taky nepotěšilo, ale jenom ze začátku. Postupem všichni píšou, že se zvykli a je to v poho. Mně to naštěstí sedlo hned.

kate (St, 14. 7. 2004 - 07:07)

Ahojky holky, zrovna včera mi doktor předepsal Lidynette, tak jsem si řekla, že se první kouknu na net a něco si o tom zjistím. To co jsem si tady přečetla mě moc nepotěšilo, ale došla jsem k závěru, že na každého to působí jinak. Jen doufám, že na mě to bude působit dobře. Zatím se mějte

Lucie (Út, 13. 7. 2004 - 14:07)

Ahoj, promiňte že otravuji, ale jestli Vám náhodou nezbylo nějaké platíčko Diane 35. Koupím na dobírku. Díky Luciepište na bombai"email.cz

Tereza (Po, 12. 7. 2004 - 16:07)

Tak já s ní taky problémy nemám. Špinila jsem 2 dny. Příští týden to dostanu, tak jsem zvědavá, jak to bude s těma bolestma.

Marcela (So, 10. 7. 2004 - 22:07)

Já beru Lindynette teď druhý měsíc,první měsíc jsem taky špinila asi 2-3 dny uprostřed cyklu,teď už je to v pohodě,jsem s ní maximálně spokojená,žádný problémy nemám,žádné přibírání na váze ani s pletí.Předtím jsem brala Exluton protože jsem kojila,taky jsem s ním neměla problémy,menstruaci jsem při něm neměla vůbec.Teď při Lindynette trvala 3 dny.

Lenka (So, 10. 7. 2004 - 21:07)

Myslím že je to celkem dobrý, beru to třetí měsíc, se špiněním sem potíže vůbec neměla. Jen se chci zeptat jestli se u někoho kvůli téhle antikoncepci zvýšili problémy s pletí?

Lenka (So, 10. 7. 2004 - 21:07)

Beru to asi dva měsíce a je to celkem v pohodě. Se špiněním sem problémy vůbec neměla akorát mě prvních pár dní bolely prsa. Malinko sem přibrala, ale vůbec mě teď nebolí při menstruaci břicho a krvácím znatelně míň.

Tereza (Čt, 1. 7. 2004 - 13:07)

Bavila jsem se s jednou holkou, která jí bere taky a řikala, že od začátku bez problému a ani nešpinila. Já jsem před tim hlavně brala Femoden a ten má u toho jednoho hormonu hodnotu uplně stejnou a u druhýho a jednu desetinu vyšší, takže si myslim, že to až takovej rozdíl nebude

makča (Čt, 1. 7. 2004 - 07:07)

Comelie, a jak dlouho jsi to brala? ja fakt spinila jen prvni mesic, pak uz byla pohoda a porad je, teda chci to brat jen pul roku a pak na to kaslu, ale ja ted na lindynette nemuzu rict jedine spatne slovo, zadne problemy, nepribiram a otekle nohy taky nemam

Cornelie (St, 30. 6. 2004 - 14:06)

Po Lindynette budeš špinit taky, protože je to nízkodávková antikocepce.Užívala jsem ji, byla sem celá ?zavodnená?, šílene mi otékali nohy a pribrala jsem. Možná to bylo z toho, že zadržovala vodu,,,tak nevím. Ted mám Yadine, jsem zvedavá...

Cornelie (St, 30. 6. 2004 - 14:06)

Po Lindynette budeš špinit taky, protože je to nízkodávková antikocepce.Užívala jsem ji, byla sem celá ?zavodnená?, šílene mi otékali nohy a pribrala jsem. Možná to bylo z toho, že zadržovala vodu,,,tak nevím. Ted mám Yadine, jsem zvedavá...

Tereza (Út, 29. 6. 2004 - 09:06)

Tak jsem to v neděli dostala, takže jsem si vzala první tabletku. Zatím nic nepozoruju, uvidím, až mi to skončí. Hlavně jsem zvědavá na další menzes, jestli mě přestanou ty bolesti. Doufám jenom, že mě nepostihne to měsíční špinění, jak psala Makča. Jinak taky kouřím. Doktorka mě samozřejmě varovala, že to s antikoncepcí nejde vůbec dohromady, ale já asi jen tak nepřestanu. Tak zatím ahoj a budu psát další postřehy a vy taky pište holky.

iliška (Po, 28. 6. 2004 - 14:06)

Tak právě dnes začnu brát Lindynettu, nemusím říkat, že co tady čtu, mě zrovna potěšilo, ale každopádně očekávám změnu. Předtím jsem brala Regulon, menstruace sice krátká a ani jsem o ní nevěděla :), ale přecházela mě chuť na sex. Ani by mě to nedošlo, kdyby jednou můj přítel neřekl, že měsíc je fakt docela dlouhá doba..a mně to ani nepřišlo..milování bylo pro mě spíš opruz, bývala jsem suchá a prožitek nic moc. Po nějaké chvíli jsem si fakt připadala frigidní, a deprese byla na světě. Jsem teda zvědavá, co mi přinese tahle antikoncepce. Očekávám dobré :)

makča (Po, 28. 6. 2004 - 12:06)

tak mam za sebou tri baleni, musim rict ze az na prvni mesic si nemuzu na nic stezovat, menstruace je dvou az tridenni, bezbolesti, zadne pribirani, nafoukla nejsem a kourim normalne, tak doufam ze me to nekdy neklepne

Tereza (St, 23. 6. 2004 - 15:06)

Tak v neděli to začnu brát, tak jsem opravdu zvědavá.

makča (Pá, 28. 5. 2004 - 10:05)

nafoukla? to snad ne, to jsem kdyz se prejim:-)))doufam ze me to nezklame, nechci to zkouset driv, ale az na tu dovosku, takze uvidim pak v zari, ale neboj, urcite Ti dam vedet, kdybys to nahodou vyzkousela Ty driv, tak dej taky vedet

Tereza (Pá, 28. 5. 2004 - 10:05)

Tak to jsem ještě nezkoušela. Musíš mi pak napsat, jak to dopadlo, jestli třeba nebudeš nafouklá a tak.

makča (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

Terko, to se ti nedivim, ono to spineni neni nic moc, hlavne pri sexu:-)))ja jen doufam, ze jak zacnu brat baleni hned po dobrani abych to nedostala, tak to fakt nedostanu, v tomhle byl triquilar spolehlivy, uvidim jak lindynette

Tereza (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

No u mě je to právě naopak. Já když jsem nic nebrala, tak jsem ani nevěděla, že to mám a od tý doby, co jsem začla brát Femoden, tak první dva dny mám hrozný bolesti. Doufám, že s Lindynette se to zlepší. Začnu jí brát až za měsíc. Akorát se fakt bojim toho špinění, protože to by mě fakt štvalo, kord v létě. Ale třeba mě to nepostihne. No uvidíme.

makča (Čt, 27. 5. 2004 - 10:05)

pred rokem jsem brala triquilar, mela jsem nejake problemy s videnim, tak jsem to vysadila, ale nevim jestli to bylo v souvislosti s antikoncepci, mam pry samovolne zuzovani cev, tak jsem nechtela do sebe ladovat hormony. ted jsem zacla brat, protoze se chystam na mesic do zahranici a nechci tam menstruovat, jinak musim fakt rict, ze prvni mesic s lindy jsem to mela porad a ted uz mam konecne klid, tak zkus taky vydrzet. ja mela silene bolesti a silne krvaceni kdyz jsem to nebrala, ted mam klid a pohodu

Reklama

Přidat komentář