Reklama

LINDYNETTE 20

Tereza (St, 15. 9. 2004 - 11:09)

Iliška: A kde bydlíš? Já jsem z Prahy, možná ten rozdíl ceny bude v tom. Jinak k příbalovýmu letáku, ten je hroznej u jakýchkoli prášků, takže kdybych ses tim měla řídit, tak si nemůžeš vzít pomalu ani Paralen.

Petra (St, 15. 9. 2004 - 07:09)

Z příbalovýho letáku mi taky vstávali vlasy hrůzou, jenže ono to zřejmě bude u všech prášků stejný. Jak už jsem psala - já je měsíc beru a nemám vůbec žádnej problém...

myjako (Út, 14. 9. 2004 - 13:09)

tak ja zhrniem svoje skusenosti: menzes v pohode 2dni, sexualny apetit 0 bodov (partner mi zacina balit kufor) depresie na dennom poriadku, nehovoriac o vybuchoch zlosti bez priciny, odsunutie menstruacie zlyhalo na plnej ciare, prisla nacas a krvacala som 2,5 tyzdna aj po navrate z dovolenky.. tak asi tak.. doberiem posledne plato a idem sa poradit ci zmenim druh, alebo sa vratim k DANE, ktoru som mala 5 rokov bez problemov

myjako (Út, 14. 9. 2004 - 12:09)

ja som tiez neprerusila branie a menzes sa dostavil tak ako obycajne a krvacala som 2,5 tyzdna

iliška (Po, 13. 9. 2004 - 15:09)

Já jsem za 3-měsíční prášule dávala 350,- Kč.

Monika (Po, 13. 9. 2004 - 15:09)

Já teda nevím děvčata, ale četli jste ten příbalový leták. Já si ho koupila minulý týden a můžu vám říct, že ten text v příbalovém letáku je dost děsnej. Hlavně ta poslední část.Schválně si ho přečtěte stojí to za to.Já osobně i když už ho mám koupenej ho brát nebudu.

Petra (Po, 13. 9. 2004 - 13:09)

Tak právě dobírám první platíčko Lindynette a úplně bez problémů - žádné špinění, ani deko navíc, takže si určitě zajdu pro další Lindynette :-))

Tereza (Po, 13. 9. 2004 - 09:09)

Na 3 měsíce stojí asi 410 Kč.

digi (So, 11. 9. 2004 - 17:09)

Ahoj,moc prosím o radu,beru cilest asi rok bez problému s menstruací.nyní se mi stalo,že jsem menstruaci dostala asi 2 dny před dobráním plata.Nemáte s tím někdo zkušenost?předem dík.

:-) (So, 11. 9. 2004 - 14:09)

Ahojte..prosim vas,vite nekdo kolik stoji Lindynette na 3 mesice?..diky

katka (So, 11. 9. 2004 - 09:09)

ahojky...jak si na tom?ja to beru taky uz 10 den a stále špiním,už jsem z toho nešťastná. Přejde to?mám vydržet nebo vysadit? začínám se cítit slabě :(

Tereza (Čt, 9. 9. 2004 - 14:09)

Tak to mě štve, každej píše jak to mám jen 3 dny a jám to mám furt 5 a ještě potom 2 špinim. To je k vzteku.

Vendy (Čt, 9. 9. 2004 - 12:09)

Jestli šlo o 10 minut, tak to vůbec nevadí, ani to myslím nesouvisí s užíváním HA, horší by bylo zvracení. Já ty pilule užívám už dva měsíce (dříve jsem měla 3 roky Logest)a jsem v pohodě. Menses mám jenom 3 dny a většinou jen špiním, je to super!!!

Peta (St, 8. 9. 2004 - 17:09)

Ahoj..potrebuju poradit..dnes jsem si vzala prvni prasek z noveho plata a deset minut potom jsem musela na velkou...myslite ze to vadi?(nebyl to prujem)Diky

Martina (St, 8. 9. 2004 - 14:09)

Můžu jen doporučit, s jinou jsem měla problémy - bolest prsou a depky, ale Lindynette beru už třetí měsíc a nemám vůbec žádný problém.

katka (St, 8. 9. 2004 - 10:09)

tak jsem tu zas...už to beru 5 dní a nevím,nevím. Krvácím dost,až začínám mít obavy,jestli to je normál. Bez tablet už bych měla dávno po a s nima je to děs. Co mám dělat?

Tereza (Út, 7. 9. 2004 - 09:09)

Kamule: Pokud si vezmeš první prášek v první den menstruace, tak jseš chráněná hned od prvního dne užívání. Pokud si ho vezmeš v jiný den cyklu, tak seš chráněná až po týdnu užívání.

Kamule (Po, 6. 9. 2004 - 22:09)

Teď jsem začala brát poprvé Lindynette. Dřív jsem brala Tri-Regol ale kvůli štítné žláze jsem ho musela vysadit. Po roce mi zase doktorka dovolila antikoncepci. Chci se zeptat kolik prášků musím vzít abych byla chráněná? Podle mě jenom 1, ale zas je mi divný, že by 1 prášek zabránil aby uzrálo vajíčko a nemohla bych být oplodněná? Nebo se musí vybrat třeba celý plato?

Tereza (Po, 6. 9. 2004 - 11:09)

Terka: v návodu většinou píšou, že večer, ale já ji beru v 11 ráno a bez problémů. Podle mě je lepší brát spíš dopoledne, protože když zapomeneš, tak si do večera určitě vzpomeneš a pokud si tabletku vezmeš do 12 hodin od bežného braní, tak je to v poho.

Terka (Pá, 3. 9. 2004 - 17:09)

Diky:-)..a je lepší ji brát spíš ráno nebo večer?

Reklama

Přidat komentář