Reklama

LINDYNETTE 20

Mariana (St, 11. 8. 2004 - 13:08)

Zkoušela bych měnit tak dlouho, dukud nějaký nesednou nebo dokud všechny nevyzkuším.Mě naštěstí sedly hned ty první pilule (Pramino).

iliška (St, 11. 8. 2004 - 12:08)

Holky moje, já se z těch hormonů snad zblázním..minule jsem tyhle prášky docela vyzdvihovala, teď zas jinak..Chuť na sex opět nulová (ale to nevím, to bude možná tím, že mám teď zmateček v hlavě kvůli milému), prsa zasej maličká :), ale přijde mi, že jsem se nějak oplácala na břiše a na stehnech :(Fakt nevím, teď beru druhé pláto, doberu třetí a uvidím. Jak často se dají měnit antiprášky? :)

Jana (St, 11. 8. 2004 - 12:08)

Honzo, to je mě srdečně líto, že ni:-))))) Fákty by sis užil...chíííí

honza (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

Ty, Jani, píšeš, že nic není na chlapy. Já to beru ze solidarity už týden a nic. Tak mi to vysvětli!

Jana (St, 4. 8. 2004 - 22:08)

Ahote. Já beru Lindynette první měsíc...5 dnů pohoda a od té doby špiníííímmmm....v neděli doberu 1. platíčko....a uvidím.....Brala jsem půl roku Cilest...byla jsem skoro v pohodě...prsa velké, hlava bolela...ale nešpinila jsem, menzes 2 dny....a teď prsa normální, špiním....hlava nebolí...já vážně nevím...no mám ještě jedno balení. Proč není něco na mužské??? chííííí. Tak pěkné dny

makča (St, 4. 8. 2004 - 09:08)

ja to taky mela prvni mesic tak tech pet dni, no a spinila jsem skoro cely:-) ale dalsi uz jen tri dny a dost slabe, ja si to docela pochvaluju

Tereza (St, 28. 7. 2004 - 16:07)

Tak jsem to měla normálně 5 dní, plus 2 dny navíc špinění a to přitom už beru druhý platíčko. No budu doufat, že další menzes budu mít kratší, ale moc v to teda nevěřim.

Kite (So, 24. 7. 2004 - 06:07)

já jsem dostala vzorek na jeden měsíc zrovnavčera takže budu čekat až to začnu brát :o)....před tím jsem dlouho nic nebrala .....dlouho jsem kojila :o)

iliška (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Jo, teda zcela jsem zapomněla, že se mi o píď zvětšily prsa, ale to ještě čekám, až mi to odjede, jestli se zase nezfouknou. O přibrání taky nemůže být snad řeč, jen mám nafouklé bříško, ale to mívám pokaždé před a při.

iliška (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Takže..dostala jsem to, překvapilo mě množství hned první den, ale dnes (druhý den) je toho už pomálu, bolesti - vůbec, špiním taky méně, nadržená a vzrušená jsem teď taky dost, takže v mém připadě jenom pozitivní změny :)

Tereza (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

Tak začínám bejt celkem naštvaná, protože to mám 4. den a furt ze mě teče krev. Předtim jsem to 4. den už skoro vůbec neměla. Takže nejenom že mě nepřestalo bolet břicho, ale ještě to budu mít tejden či co? Doufám, že se to teda po dalšim platíčku zlepší, jinak nevim.

Tereza (Čt, 22. 7. 2004 - 11:07)

Já to už mám teď třetí den a nevypadá teda, že by byl poslední. Jinak jsem spokojená, ale v menstruaci žádná změna, což mě štve nejvíc.

makča (Čt, 22. 7. 2004 - 09:07)

ja uz si na to zvykla, a bolesti mam minimalni, proti tomu co jsem zazivala, nespinim a menses mam max 3 dny. takze ja to chvalim

Ciri (St, 21. 7. 2004 - 12:07)

Docela me prekvapilo kolika lidem nevyhovuje,ja ji beru treti mesic a o naprosto bez problemu...menstuaci mm sice slabsi a mozna i o den kratsi ale bricho me taky boli,ale tak na to sem siuz docela zvykla...a naky spineni nebo tak...diky bohu sem to nepoznala, to se tyka i bolesti hlavy prsou nebo tloustnuti(co bych dala za to kdybych tak kilo az dve pribrala)ted beru bez prestavky tak jendoufam ze nezacnu spinit.a mozna jedno zlepseni,brala sem cilest sice bez problemu ale mela sem strasny problem dosahnou orgasmu,ted je to v poho:)

Tereza (St, 21. 7. 2004 - 11:07)

Tak musim říct, že jsem zklamaná. Břicho mě bolí stále stejně, takže žádná změna. Ach jo.

Tereza (Út, 20. 7. 2004 - 10:07)

Tak jsem to dostala, zatim mě trochu pobolívá, ale jsem zvědavá na zítra. Druhej den to bylo vždycky nejhorší. Jestli to nepřestane, tak se fakt zbláznim.

Tereza (Po, 19. 7. 2004 - 13:07)

Tak čekám zítra menzes, tak jsem zvědavá, jestli mě bude bolet břicho jako dřív nebo jestli se to zmírní.

makča (Po, 19. 7. 2004 - 11:07)

taky kvuli dovolene planuju neprerusit brani, tak snad se menstruace nedostavi

tereza (So, 17. 7. 2004 - 10:07)

Ahojky.Musím říct,že s LINDYNETTE jsem opravdu spokojená,a to hned od počátku braní.Chtěla jsem se zeptat,zda můžu vzít dva a půl platíčka těsně po sobě,je to z důvodů 2x2týdenních dodolených a blbě mi to vyjde zrovna.Díky

iliška (St, 14. 7. 2004 - 10:07)

Já si po třech týdnech užívání nemůžu stěžovat - ještě čekám na menstruaci, jak bude probíhat a jak dlouho ji budu mít (jsem zvyklá na 2-3 dny :)Předtím jsem po práškách neměla chuť na sex, teď nevím, jestli je to sugesce, ale milovala bych se pořád :)Tohle vítá můj partner s nadšením. Tak tolik z mých 3-týdenn´ích zkušeností.

Reklama

Přidat komentář