Reklama

Jak na HUBNUTÍ

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 07:03)

Bobulinko: Adipex v žádném případě nedoporučuju. Zkusila jsem ho dvakrát, výsledky byly dost dobré, ale následky hrozné. Pokaždé jsem vše přibrala zpět a ještě něco navíc, takže teď mám o 10 kg víc, než když jsem s tím začala a už dva roky se těch kil nemůžu zbavit. Poté, co jsem Adipex přestala užívat, jsem začala mít ŠÍLENÝ hlad. Nikdy za svůj život jsem neměla takový hlad. Dala jsem si třeba v práci oběd a když jsem za hodinu přišla z práce domů, tak jsem si dala druhý, protože jsem měla dojem, jako bych nejedla tři dny. Bylo to hrozné. Od té doby mám chutě i na jídla, která jsem nikdy předtím nejedla, jako anglická slanina a podobné "mastnoty". Nevím si sama se sebou rady a mám dojem, že jsem si vypěstovala bulimii. Jedla bych pořád. Adipex nedoporučuji!!!!!!

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 21:03)

Ahoj Bohunko,mám podobný problém co ty.Sice nejsem vdaná a nemám děti,ale zase musím vařit pro otce.Ráda bych si stebou vyměňovala rady a návody atd.

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 21:03)

Ahojte všichni,také jsem uvažovala,že bych zkusila ty lázně,jenže problém je v tom,že nemám s kým jet.Mám kamarádky,který to nepotřebujou.Tak zatím doma cvičím podle kazety.

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 21:03)

AHOJ,chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s užíváním ADIPEXU. Moc bych přivítala, kdyby se ozval někdo, kdo tento lék užíval. díky a mějte se krásně.

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 20:03)

AHOJ JANI a všichni ostatní,díky za tvůj návod. Můžeš mi trošku podrobněji popsat, v čem pobyt spočíval? Jídlo, cvičení ? Taky by mě zajímalo, jak pokračuješ teď, když už jsi týden doma, držíš se? Napiš o sobě víc, určitě to bude zajímat spoustu lidí.Zatím ahoj.

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 15:03)

S nadbytečnými kily už bojuji snad deset let. Věřte mi, že jsem vyzkoušela snad sta tisíce diet, který existujou. Efekt byl výbornej, za čtrnáct dní jsem shodila třeba i 8 kilo. Jenže za další měsíc jsem přibrala nazpátek nejen to, co jsem shodila, ale i pár kilo navíc. Jsem bezradná, jako vy všichni ostatní. Mám docela náročné zaměstnání, takže jsem ráda, když přijedu domů, potom už mě zajímá jenom postel. Dřív jsem chodívala na aerobic, což mi dost pomohlo. Teď nemám čas na nějaké cvičení a hladovět taky nevydržím.Ale podělím se s Vámi o můj osobní názor. Můj otec je alkoholik. Bil nás a terorizoval. Kolikrát jsme s mámou musely utéct z domova. Mimochodem, přípravu na maturitu jsem strávila u kamarádky, abych se mohla učit.Když se otec napil, s hrůzou jsme všichni očekávali, kolikrát na nás zase vytasí nůž nebo začne škrtit. V té době jsem při výšce 171cm vážila 50kg, což bylo docela málo. Člověk ve stresu nemyslí na jídlo, ale na záchranu svýho holýho života. Tak tomu bylo u nás. KDyž otec přišel opilý a já jsem večeřela, začal křičet a házet hrnky, talíře, škrtit mámu, přešla mě chuť na jídlo. Došlo to dokonce tak daleko, že jsem postupem času všechno jídlo pokaždý vyzvracela. Teď jsem se odstěhovala. Mám skvělýho kluka, kterej mě miluje i s těmi mými kily navíc, a já jsem ráda, že i když mám o dvacetpět kilo víc než před dvěma lety, nemusím už snášet ten hroznej teror mýho otce. Proto jedna rada - zhubnout se snažím dál, jde to pomalu a dost často ztrácím naději, ale už nikdy bych nechtěla hubnout kvůli psychickýmu týrání. NIKDY! To ať radši zůstanu jaká jsem, protože ZDRAVI JE NEJDULEZITEJSI VEC V MYM ZIVOTE.A zdraví by měla výt nejdůležitější věc i v životech VAŠICH!!!

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 09:03)

Ahoj Ivano,já mám zcela stejný problém. Jenom jsem momentálně ve stadiu, kdy jsem se rozhodla něco změnit. Minulý týden jsem se vrátila z lázní v Lipové. Byla jsem tam na 14 dní. Byl to záhul, ale podařilo se. Zhubla jsem tam 7 kg, což není až tak moc, ale hlavně 7 cm v pase. To už je znát. Naučila jsem se nesolit, což je hrozně důležitý. Zaprvé ti to jídlo tolik nechutná a za druhé to nepodporuje chuť na další jídlo. Sůl totiž, jak jsem se dozvěděla, probouzí chuťové buňky. Teď vypadám hrozně chytře, ale tak strašný to se mnou není. Jestli máš chuť, čas a nějakou korunu navíc tak ti opravdu Lipovou - lázně doporučuji. Vem kamarádku a vyražte. Nic lepšího jsem nezažila. Ahoj Jana

Návštěvník (Po, 19. 3. 2001 - 22:03)

AHOJ VŠICHNI,teprve nedávno jsem tyto stránky objevila a musím říct, že jsou super. Mám podobný problém jako většina co tady přispěli - potřebuju zhubnout. Točí se to pořád dokola, dieta, týden až 14 dní, něco velmi málo zhubnu, pak si řeknu, že teď si můžu něco dobrého dopřát, když už jsem přece něco zhubla a začnu opět přibírat a pořád dokola. Měřím 166 a vážím 70kg což je hodně. Manžel mi neustále říká, nejez to sladký, budeš tlustá, ale tím víc mě ještě rozčilí a schválně se nacpu. Prostě kruh a jak z něho ven nevím..... Čtu si často příspěvky dívek trpících anorexií a bulimií a na jednu stranu je obdivuji, že dokáží prostě nejíst , ale na druhou stranu vím, že je to velmi nebezpečná nemoc a není radno si s ní zahrávat. Mně chybí silná vůle a motivace, takže nevím, jestli to někdy dokážu dotáhnout do konce. Uvítala bych odpověď holek které jsou na tom podobně, když nás bude víc, půjde to snad líp. Zatím se všichni mějte hezky a berme to lehce, bude hůř.... :o)

Návštěvník (Ne, 18. 3. 2001 - 15:03)

Hledám někoho, kdo by se mnou chtěl společně bojovat a hubnout. Prosím paní Doktorku, jestli by mohla poradit. Už jsem psala, že měřím 160 a vážím skoro 100 kg. Nesmím moc cvičit, kdysi jsem měla kýlu a prodělala operaci a operaci očí jako dítě. Jsem máma tří dětí a tak to budě asi chtít něco.....Jak zvládat vaření pro 6 lidí a přitom hubnout a nezešílet...

Návštěvník (Ne, 18. 3. 2001 - 10:03)

Chtela bych se zeptat, jak nejlépe zhubnout v oblasti stehen.

Návštěvník (So, 17. 3. 2001 - 09:03)

ahojky holky, mam problem jako vy ostatni....Cgtela bych zhubnout alespon 2kg, ale nejde mi to..At se snazim jak chci, vzdycky vecer , ale to az kolem 22.30h a nekdy i po plnoci vstanu a jako namesicna jdu do lednice a vezmu si co me napadne..jednou je to jogurt s vlockama a zase jindy rizek se syrem.......je fakt za cely den moc toho nesnim........Vetsinou si k obedu koupim 1 celozrnou housku a pak uz se tesim domu co si dobreho udelam..........Drive jsem jedla same salaty, ale ani po tech jsem nehubla a pak jsem si zasla za doktorem.....Rekl mi ze mam trosisicku poskozenou slinivku a tak mi predepsal lek: Pantenorm........mam i po nem dokonce chut na jidlo, ale to me desi...........Vim ze nemou zhubnout pri tomto stravovacim rezimu, al nevim jak z toho ven...Uz se to tahne pres pul roku....... Kdyz bych najele na normalni stravovani tak mam uz predem strach ze i presto ze se 3 za den najim v noci vstanu a pujdu do lednice:o(((((( Delenou stravu jsem zkouse( no proste vse) Ptam se vas jak z toho ven???????????????????????????????

Návštěvník (Ne, 11. 3. 2001 - 14:03)

Ahoj Evo, ve Tvém příspěvku jsem se docela poznala. Jsem 2,5 roku po čtyřicítce a přibrala jsem 10 kg. Nemám naprosto žádnou vůli a v tom je celý problém. Nejhorší je večerní jídlo. Nemohla bych jít spát s kručícím žaludkem. Ale nestavuju se zase až tak špatně. Celozrnné pečivo, pouze bílé maso, minimum tuku, hodně zeleniny. Starší dcera je vegetariánka, takže i my ostatní jíme hodně "jejich" jídel. Asi se, s přibývajícím věkem, zhoršuje metabolismus. Ale ruku na srdce, chtělo by to i víc pohybu. Normální cvičení nenávidím, takže se těším na pěkné počasí, abych mohla vyrážet na kole. Zdraví DAGI

Návštěvník (Po, 5. 3. 2001 - 17:03)

Teprve dnes jsem zjistila, že existuje tato stránka a byla bych moc ráda, kdyby se ke čtení tohoto příspěvku dostala i jista Sára ze sedmého měsíce. Sáro, ty možná si hezká, ale dle tvých příspěvků jsi asi hodně jednoduchá. Apropo podotýkám, že já nejsem tlustá ani silnější.

Návštěvník (Ne, 4. 3. 2001 - 21:03)

Pro Moniku. Záleží na vadě. Já jsem měla hlavně tupozrakost. Trávila jsem několikrát dlouhé dva měsíce v oční škole. Taky jsem byla ve 2letech na operaci. Moje spolužačka měla 11 dioptrií a podrobila se operaci asi před 10 lety na Slovensku a od té doby má jen čočky a asi 1,5 dioptrie. Ahoj Bohunka

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2001 - 00:03)

Ahoj Bohunko, mne osobne hodne pomohlo stravovat se podle zasad zdrave vyzivy - jenom celozrnné výrobky, celozrnné těstoviny, amarantové těstoviny, těstoviny se spirulinou, špaldové těstoviny, zelenina na všechny způsoby, ovoce, bílé maso, luštěniny, bílé jogurty nebo zakysanou smetanu jako zálivku, rýže Natural, jáhly, pohanka, kus-kus, vše málo solené, čaj neslazený, kafe slazené přírodním cukrem... Zhubla jsem tak z 63 na 53. Též jsem hodně tancovala. No teď již tancovat nechodím a stejně nepřibírám a té zdravé výživy jím podle chuti, docela dost. Jsem gurmánka. Ono se to dá upravit velmi dobře. Chce to jenom fantazii. I mému příteli to moc chutná.Prosím tě mohla by si mi napsat, jak se ti podařilo snížit 15 dioptrií na 4. Já mám 6 a byla bych moc ráda, kdyby šla nějaká ta dioptrie dolu.

Návštěvník (St, 28. 2. 2001 - 20:02)

Přidávám se k vám a hledám pomoc při hubnutí. Je mi 31 let, měřím 165 a vážím 98 kilo. Je to hrůza a chci zhubnout už proto, že se ozývají klouby. Loni jsem vydržela asi půl roku korespondenčně hubnout se STOBem, shodila asi 7 kilogramů, ale pak šla váha zpět. Prosím všechny, kteří by mi mohli cíleně pomáhat, aby se ozvali. Píši ještě, že mám tři děti, odmala jsem měla zakázaný tělocvik kvůli očím- nosívala jsem 15 dioptrii a teď mám jen 4 dioptrie. Měla jsem vždy víc kil, takže to asi nebude se mnou jednoduché. Kdo by chtěl, ať se prosím ozve na mail. boh.kubickova"raz-dva.cz

Návštěvník (Út, 27. 2. 2001 - 10:02)

ahojky, měřím 176 cm a vážím 72 kg a potřebovala bych zhubnout v okolí břicha, stehen a zadku, jenže mi to nejde, dietu vydržím držet max. dva týdny a pak sklouznu na normální stravu, mimo chození pěšmo moc pohybu nemám. Poraďte prosím, třeba i nějaké prášky nebo tak Dík

Návštěvník (Ne, 25. 2. 2001 - 23:02)

Sladké jím minimálně, bílé pečivo téměř vůbec ( 1 rohlík za týden) převážně jím bílé maso bez příloh jen se zeleninou. Přesto jsem za poslední dva roky přibrala téměř 15 kg. Sedavé zamětnání, které ovšem mám již 20 let. Ale po čtyřicítce se mi zřejmě změnil nějak zažívací systém.Co s tím?Asi nejíst vůbec, což je ovšem nezdravé. A jíst pouze zelninu je též nezdravé, neboť člověk je všežravec.Jinak by neměl špičáky. Takže?

Návštěvník (Út, 20. 2. 2001 - 23:02)

Ahoj,ráda bych chodila do posilovny,ale s mou postavou se tam stydím jít když je otevřeno.Proto hledám kamarádku z okresu Česká Lípa ,která má možnost chodit do posilovny když je zavřeno.Mám na mysli ,že někdo z rodiny má Fitness.

Návštěvník (So, 17. 2. 2001 - 04:02)

Ahoj Renato a všichni, kdo jste marně hledali jídelníček na Doktorce. Už jsem ho také neobjevila, buď ho stáhli nebo byl jinde, takže se omlouvám. Můj e-mail je schelzig"volny.cz, tak stačí poslat mail, že chcete jídelníček a já hned odpovím. Mám ho na pevném disku.

Reklama

Přidat komentář