Reklama

Celulitida

Soňa (Čt, 3. 4. 2008 - 18:04)

Jinak každý má svůj recept, já tenhle ale nemusí se nikdo podle toho řídit, jen jsem napsala svůj názor neboli systém, jak s tím trochu zatočit.
No někdo si třeba koupí šikovnou "mašinku", a může se cpát jak chce, a celuli. zázračně mizí, také jsou tady někde takové názory, ale?? No kdo by tomu věřil, že??
Takže prostě, takhle to dělám já.
Uvítám samozřejmě rady od jiných, třeba jsou lepší věci, jak se zbavit celulitidy.

Soňa (Čt, 3. 4. 2008 - 18:04)

Však jsem psala, že pohyb by k tomu byl nejlepší, ale já v té době neměla čas ani na pohyb, ráno sednu do auta, jedu do školky, pak do práce, tam sedím u PC, pak ve 16 do školky, doma v pět, a cvičit pak nemám už čas, ani bych klidně neusla, chodím spát brzo.
Na mě to fungovalo, ale ted chci zas začít, mám doma eliptical, takže budu se snažit každý den aspon 15km ujet.
Ne nadarmo se říká, že strava je až 90procent úspěchu.
A nezmizela úplně asi, tak Z 80procent určitě, ale taky už mi je přes 30, no i když věřím, že kdybych vhodně cvičila byla by pryč.

Katka (St, 2. 4. 2008 - 22:04)

Soňo ale nejaky pohyb urcite mit musis.. aspon minimalni, treba rychla chuze do prace.. neumim si predstavit ze jenom sedis, spis a krmis se a celulitida mizi:o)

Soňa (St, 2. 4. 2008 - 18:04)

Angie máš celkem pravdu, já si myslím, že celuli. měla i moje máma když byla mladá, ale je fakt, že dnešní holky to maj čím dál dřív..stačí jít na bazén a koukat..
Je to určitě životosprávou opravdu.

Ale věř, že se to dá velmi!! dobře ovlivnit.
Já když jsem začala tak jsem vážila 66kg, 172cm, shodila jsem každý týden 1kg, celkem 8kg, pouze upravou jídla.
Opravdu mě skoro zmizela celul. ze stehen všude...
Mám lepší postavu než ve 20 a necvičím, nemám ted čas, ale zas začnu aspon pro radost a odreagování.

Návštěvník (St, 2. 4. 2008 - 13:04)

Ale jak je to mozne? Urcite ne kazda holka se vali a cpe hamburgry a pritom neznam nikoho kdo by ji nemel.. Nejspis to bude tim, ze i potraviny, ktere by mely byt prirodni, tak jsou zaneseny postriky, hnojivy a hormony:( to pak asi dela v tele paseku.. anebo to je tim ze driv nikdo to slovo neznal a neresil:o)?

angie (St, 2. 4. 2008 - 11:04)

nepomůže vůbec nic. je to dané orgnizmem každé z nás.starší ročníky s tím bojují až v pozdějším věku - rozhodně né už od puberty, jako tomu je u puberťaček dnes. Vídám 13ti leté holčiny, co mají na svých miniprdelkách ďolíčky jako já když min bylo 20. My jsme si alespoň užili mládí s hezkýma stehnama... Já si myslím že je to hodně v genech a zhorší to právě ta špatná životospráva. Zvrátit tenhle proces lze jedině včas, kdy se vše teprve začíná objevovat. Ale zbavit se několikamilimetrových ďolíčků, které okupují celá stehna a zadeček je nereálné!

Návštěvník (Út, 1. 4. 2008 - 20:04)

Nepomůže ani krém z Avonu.

Jana (Út, 1. 4. 2008 - 18:04)

Také nesnáším lidi, co koupí každou kravinu, a pak to strašně chválej ale hned to "musej" prodat, že už jim to jako pomohlo.
Strč si to někam.

Soňa (Po, 31. 3. 2008 - 20:03)

No hvězda jsi hlavně ty, nesnáším takové lidi, co se napalí, a koupí krávovinu a aby to přiznali, tak radši chtěj napálit někoho dalšího.
No sama píšeš že "s jistým úsilím mě to pomohlo", tak vidíš bez úsilí je to na hovno.
Stačí sisalka za pár korun, a efekt bude také.
No a pokud máš 11leté kámošky tak věřím, že celuli. nemaj.
Vlastně nechápu tu tvou předposlední větu, kámošky bojují jako ty?? S mašinkami?? Nebo bez mašinek?? Jo, jo kdyby to byl zázrak, tak tady se "zázraky" nebudeš prudit.

Jo a díky za přání a štěstí mám i bez tvé super mašinky.
Možná být tebou tak si zázračnou mašinku nechám, co kdyby se ti jedna rozbila?

Martina M. (Po, 31. 3. 2008 - 14:03)

Pro Soňu:
Milá dámo,myslela jsem to s tou mašinou na celul.dobře.Chtěla jsem jen pomoct,jestli by někdo měl zájem.Já mám za sebou 3 porody je mě 37 let a s jistým úsilím mě to pomohlo.A mé kámošky buď celul.nemají nebo proti ní bojují podobně jako já,každá po svém.Tak čau hvězdo a hodně štěstí!

SOňa (Ne, 30. 3. 2008 - 10:03)

Máš pravdu, málokdy vypiju 2litry vody, většinou ne.
Na mě funguje opravdu jen strava.
Já masíruji večer jen 5min každou nohu od kotníků nahoru, a jedině olejem na celuli, žádnou chemkou, takže doporučuji zn. Saloos, nebo Weledu vše na celuli.

bublinka (Ne, 30. 3. 2008 - 09:03)

Soni, o stravě možná, ale o pitném režimu rozhodně ne. Já vypiju tak 3,5 litru denně a ýe by to nějak pomáhalo se říct nedá. Taky jsem si objednala krém z avonu a asi 4 dny pravidelně masíruju :) tak doufám že to aspoň trošku pomůže :)

Soňa (So, 29. 3. 2008 - 12:03)

cvičení ti je na prd, pokud nezměníš stravu, znám lidí co chodí cvičit, ale pak jdou na večeři do restaurace, po roce cvičení jsou furt stejní, a jen andávaj kolik to stojí peněz, a žádný výsledek.
Celuli je spíš o stravě a pitném režimu.

Návštěvník (So, 29. 3. 2008 - 02:03)

cvicit cvicit cvicit

lubi (Pá, 28. 3. 2008 - 18:03)

kolko stoja tie rybie kapsle?

miss prissy (Pá, 28. 3. 2008 - 16:03)

zkoušel někdo z Vás ten masážní přístroj Celullese? reklamujou to v top shopu. Prý to je obdoba vacupressu - domácí použití :-)

Soňa (So, 22. 3. 2008 - 19:03)

Beru HA Diane, a celuli. nemám jen pokud jím správně, pokud začnu hřešit smaženým apod.., zase více zvýrazní.
Já chtěla i zhubnout, tak jsem nejedla žádné tuky, ani rostliný prostě tuk jako tuk.
Koupila jsem rybí v kapslích, hoodně ho doporučují pro hubnutí.
Podle mě je vše o jídle, hoodně přemýšlet co do tý huby strčit, uvědomit si, že pokud sním langoše apod.. tak se celuli nezbavím, ale po rostliné stravě naopak doopravdy mizí.
No je to jen můj názor, já ji měla vždycky, i hoodně když jsem byla mladší, ted jsem celkem spokojená.
A cukry jím!! Ale žádné umělé, pouze fruktozu, a hnědý přírodní, a sladím, a piji 4 kafe denně, jo a ještě kouřím, a beru HA.

Nejd§ležitější je se zbavit podkožního tuku, a zvýšit svalovou, a to jídlem také jde,
A

Bohumil (Pá, 21. 3. 2008 - 22:03)

Vím jak se této nepříjemnosti zbavit. Pokud máte zájem, napište mi na adresu : bjaeger"tiscali.cz

Bohumil (Pá, 21. 3. 2008 - 22:03)

Je to nepříjemná záležitost,které je možno se zbavit. Vím jak. Pokud Vás zajímá jak, napište mi na adresu: bjaeger"tiscali.cz

Nikki (Pá, 21. 3. 2008 - 17:03)

Muj recept je : NEBRAT HAK.

Mela jsem celulitidu, jak jsem brala Diane 35, a nehla jsem s ni.

Asi mesic po vysazeni celulitida zmizela. Muj celkovy zdravotni stav se vyrazne zlepsil a ja vim jedine, ze radeji nebudu mit celej svuj zivot sex, jako polknout co i jen jedinou tabletku hormonalni antikoncepce

Reklama

Přidat komentář