Reklama

Celulitida

Mi (Po, 21. 7. 2008 - 13:07)

Bohumile, vy jste asi vševěd - do rubriky o hubnutí se vnucujete se svými radami, na celulitidu znáte nějaké kouzlo... Běžte se bodnout a nezamořujte diskuze pokud nedokáže být konkrétní a poradit něco smysluplného, ideálně na své osobě vyzkoušeného, přímo v diskuzi...

Bohumil (Po, 21. 7. 2008 - 11:07)

Vím o produktech, které tuto nepříjemnost pomáhají likvidovat. Máte-li zájem dozvědět se více, napište mi na adresu:B.Jaeger"seznam.cz

Jojo (Čt, 12. 6. 2008 - 22:06)

V lékárnách či zdravotních pomůckách je mají.

Martina (Čt, 12. 6. 2008 - 12:06)

Ahojd, mám přesně to samé doporučení od lékaře.tekutiny, pohyb a punčocháče, ale bohužel je nemohu sehnat. Poradí mi někdo. Díky Martina
dostalova"wo.cz

Návštěvník (Út, 13. 5. 2008 - 11:05)

To: Kessie
Cvičím už 15 měsíců a teď od ledna mám trénink víc zaměřený na prdelní partie.

Kessie (Po, 12. 5. 2008 - 23:05)

XARO a jakou sklasbu cviku si davas v te posilce?jak dlouho tam jsi?

Soňa (Po, 12. 5. 2008 - 19:05)

Asi tak, dík.

NeMo (Po, 12. 5. 2008 - 13:05)

Soňa, možná máš pravdu, člověk by se neměl vzdávat, pokud o něco opravdu stojí a pokud to, o co stojí, stojí za to. :-)) Tak přeju kůži hladkou jako prdelku od mimina.

Xara (Po, 12. 5. 2008 - 13:05)

Mně celulitida mizí a to je mi téměř 40 a HA užívám.
3x týdně posilovna, správná, co nejčistší strava, denní masáž lufou ve sprše a nepřibírat tuk.

Sona (Pá, 25. 4. 2008 - 21:04)

Pro holky!
Pokud to myslíš vážně a chceš to zkusit, musíš zabrousit na diskuzi Tabithy Hume, a opsat si
recepty a a 3 tydny takto papat, zaručuji ti, že zhubneš hlavně tukové zásoby.
Proč zrovna na Tabithu, protože to stravování neobsahuje živ. tuky, a věř, že to má na celulit. zásadní vliv.
Nikoho nenutím, ale lepší zkusit, než si koupit drahý zázračný krém.
Nemusíš tam nic psát, ale jen si tu diskuzi přečíst, abys dostala do hlavy co máš hlavně jíst.
Nic to nestojí, jen trochu silné vůle.

Sona (Pá, 25. 4. 2008 - 21:04)

NeMo jasně, že s tebou nesouhlasím, proč by to nešlo zlepšit??
Když se budeš snažit, tak vzhled kůže změníš, a dolíčky ubydou!!
Že to měly ženský dřív, to je jasný, akorát v tý době ještě nikdo nevěděl, že to je celulitida, že na to udělaly kšeft s tím souhasím, ale to už je na ženské, jestli dá peníze za krém a napálí se nebo ne.
A že modelky nemaj celulitidu?? Promin abych se zasmála, oni nemaj tuk?? No jak který, rozhodně když se díváme na přehlídku, tak se tam producírujou hubené postavičky, ale zadek se jim jen klepe, a dolíčky jsou vidět, oni maj tuk, ale nemaj svalov. hmotu, proto kostru maj potáhlou spíš tukem.., to nemluvím za všechny, ale jen za ty co nežerou a necvičej..
Srovnání najdeš třeba na f sportu, tam vyfocený modelky a jejich zadky ze zadu, a celulitidu tam najdeš, oproti sportovní rozhodně silnější holce, která ji nemá..

A proč to ženské řeší?? To je jednoduché, protože se nám to nelíbí mít pomeranč na zadku a stehnech, a jelikož nejsi ženská, a nemáš s tím žádnou zkušenost, tak nepiš, že se s tím nedá nic dělat.
Asi tak, ale samozřejmě každý má názor, abych to schrnula, můj je ten, že se dá velmi dobře ovlivnit, ale je potřeba ubrat tukovou hmotu a ne svalovou.., a to správným jídelníčkem i třeba cvičením rozhodně jde..

Návštěvník (Pá, 25. 4. 2008 - 15:04)

Spravna strava, dostatek tekutin a cviceni!!

Iva (Pá, 25. 4. 2008 - 12:04)

Soňo, napiš co teda ty 3 týdny jíst, aby to zabralo?

NeMo (Pá, 25. 4. 2008 - 12:04)

Soňo, mohla bys napsat, proč nesouhlasíš? Nesouhlas ještě fakta nezmění :-))

Soňa (St, 23. 4. 2008 - 20:04)

Strava je nejdůležitější, zkusit to můžete na 3 týdny, a pak uvidíte!
Samozřejmě, že si dělám jídlo do krabičky do práce, kolegyně chodí do kantýny na chlebíčky.
S posledním příspěvkem nesouhlasím.
Celulitidu můžete celkem snadno setřást, ale jen s pevnou vůlí, a určitě nemusíte vypít 3 až 4 litry vody.

NeMo (St, 23. 4. 2008 - 09:04)

Milé dámy. Celulitida má stejný původ jako plešatění u mužů. Přemíru hormonů. U žen estrogenu a vázaně na ně také způsob ukládání tuku, což způsobuje ony dolíčky, u mužů testosteronu, což způsobuje typickou pleš. Hormonální antikoncepce efekt celulitidy zhoršuje. Všechno, co tu jmenujete, jí může jen zastavit, ale nikoli podstatně zlepšit. Že tu byla vždy, o tom svědčí akty žen z různých století. Jen ji tehdy vnímali jako ženský atribut, nikoli jako něco ošklivého. To se změnilo v okamžiku, kdy z toho kosmetický průmysl udělal kšeft a všechny ženy podlehly diktátu dokonalého vzhledu anorektických modelek, které celulitidu pochopitelně nemají, neboť jim chybí tuk vůbec. Ach jo. Co kydybyste se zeptaly svých milých, jak se jim líbíte? Ta moje nic neřeší, protože ví, že jí mám rád takovou jaká je.

Mocka (St, 23. 4. 2008 - 08:04)

Ahojky, takže mám za sebou 10 lymfodrenáží a ani sebemenší změna se nekoná. Celuli mám značnou, nohy stále oteklé sni deko dole.HA beru 9 let v kuse. Piju akorát docela se hýbu i s jídlem se omezuji ale stejně je něco špatně.Uvažuji o přístroji Accent v Pardubicích, nemáte někdo zkušenosti?

Katka (Čt, 3. 4. 2008 - 22:04)

Já věřím že to pravda je, protože sama jsem pravy opak-cpu se čokoládou ale díky tomu pak mám energii, cvičím jak o život, dlouhý tůry, celodenní výlety na kole, tenis apod.. ale vůůbec na mě ten sport není vidět a mám celulitidu snad všude:( Takže asi strava fakt bude hlavní.. ten příspěvek jsem myslela tak, že mam pocit že s nulovym pohybem musi byt telo hrozne rozkydle a roztekle:) Aspon ja bych teda z toho byla cela nesva:-) Zajima me, jak resis stravu v pracovni dny, delas si sebou do krabicky salat atd?

laky (Čt, 3. 4. 2008 - 22:04)

Žany, za celulitidu může určitě i antikoncepce.Je mi 18, začala jsem ji brát před rokem. Předtím ani jeden ďolíček, byla jsem hubená, ale teď co ji beru mám celulitidu na první pohled viditelnou a přibrala jsem..No jo ono se to řekne změnit stravu, ale nemáte někdo recept na to jak vydržet? Já to zvládám vždycky tak maximálně týden a pak už to nemůžu vydržet...Jen jsem se chtěla zeptat jestli třeba vynecháváte sladké a tučné nebo jestli jíte všechno ale v malém množství? Děkuji :)

Zaneta (Čt, 3. 4. 2008 - 21:04)

Ja si myslim, ze za celulitidu muze i antikoncepce. Melo by se taky hodne pit.

Reklama

Přidat komentář