Reklama

Seniorky na netu

zuzana (St, 2. 7. 2008 - 22:07)

Pekny neskory vecer pre par z vas,viem ze niektore nemozete spavat chichi.
Chcem vam hlavne podakovat za vase mile priania,ste strasne zlate,dakujem.Zaroven sa s vami s milym pozdravom s vami rozlucim,kufor zbaleny,penazenka-pol dochodku v nom,sponzor v nedohladne ale aj tak sa tesim na oddych.
Stretnem sa s vami 24 jula,zatial budem na vas spominat.
S peknymi spomienkami sa s vami luci Zuzana

astra (St, 2. 7. 2008 - 22:07)

Kde jste všichni? Upečení, ugrilovaní, uvaření?
Míšo, co je to zodpovědné otáčení - to jako tři minuty po jedné straně, tři minuty po druhé straně a mezitím výskok jak omeleta na pánvičce? To by chtělo automatickou obracečku, což bude pro bosorku hračka.
Jinak máš pravdu, ten taxikář byl asi divnej.
Začali jste parádně, tak doufám, že ostatní díly se budou hemžit žraloky.
Zuzanko, měj se v těch kúpeloch /je to tak správně?/ krásně, pozdravuj místní hlemýždě, asi se na mne už nebudou pamatovat a pamatuj na dobré vychování /chichi/, jak říkávaly naše maminky. aa

bosorka (Út, 1. 7. 2008 - 17:07)

Ahoj lidičky, AS se ptá jak se máme. Slovy písně: Žiju si jako v pohádce, když nechci nejdu do práce. Ale ta fuška na lehátku, nikdo mě neobrátí, nikdo nenapolohuje tak jak je třeba, všechno aby člověk odřel sám! Teď už asi třetí odpoledne držím siestu, válím se a dolekohledem sleduju ptáky, létají tady i černí čápi, ale nejvíc těch stříbrných z Ruzině. Stopuju, volám k moři, nikdo nezastaví, to je život! Mějte se letně a krásně, Zuzko ty nezapomeň hlavně tu peněženku plnou peněz a krásně si to tam užij. Těším se na další popovídání. Bosorka.

AS (Út, 1. 7. 2008 - 16:07)

Posílám vám všem hezké pozdravení.Jak se máte děvčata na prázdninách?

astra (Út, 1. 7. 2008 - 08:07)

Všem dobré ráno.
Míšo, to je trest za dovolenou, že ti tady zůstane hora práce. Tak nezapomeň, až to zvládneš, že po tobě budeme chtít seriál o dovolené, ne abys nás odbyla třemi řádky.
Zuzanko, jednodušší je digitální fotoaparát, protože tam, kde budeš mít uvolněnou kadeř na nesprávné straně se potom můžeš vymazat. Já si půjčuji od dcery, ale vždycky mně to musí znovu ukázat. No, už jsem zvládla fotografování, ještě prohlížení a všelijaké nastavování jako sníh, noční osvětlení, pohyb, pláž a podobné hejbličky.
Včera jsem psala s dětmi na skype, konečně jsme se sešli najednou, nemáme mikrofon, ale stačí to, abychom si podali zprávy v rámci republiky.
A když se mají ti důchodci tak dobře a v super a hypermarketech jim přetékají košíky, tak jsem si řekla, že někam ty ohromné peníze musím uložit. Reality. To bude nejlepší investice. Tak jsem si je na internetu našla, zadala atraktivní lokalitu v Praze l, velikost bez omezení, cena bez omezení. Hodilo mně to luxusní mezonetový byt někde na Starém Městě, bratru cca za 45 milionů. Ale představte si, že bez výtahu. No to přece nebudu kupovat!
Mějte se zatím hezky, vypadá to na horký den.
Borůvky už jsou, ale já počkám až na ty naše zahradní na keři. aa

mimi (Po, 30. 6. 2008 - 22:06)

Zdravím, teď jsem se dost naštvala, napsala jsem obsáhlý příspěvek, nešlo to odeslat a pak se mi smazal:-(. Nechce se mi psát znova, napíši více zítra, díky všem za pěkné počtení a přeji všem krásný zítřejší den, pááááá

zuzana (Po, 30. 6. 2008 - 22:06)

Rada vas pozdravim,ja mam vecer len teraz chichi.Dcera chce volny cas vyuzit plnym duskom,velmi dobre to pozna,ze ked zostane sama,neda sa nikde ist.Prisla jej kamaratka,vari od 5 rokov,sla studovat do Francuzka,tam sa zalubila? do takeho 40tnika,aj sa za neho vydala.Maju teraz take 7mesacne dievcatko.Nahoda chcela,aby sa po2 rokoch stretli,od svadby spolu neboli,tak to vieme vsetci,ze si maju co povedat.Ten vydaj som preto s ?,lebo stale mam pocit,ze do toho sobasa ju natlacila matka,nikdy to sice to dievca nepovedalo,ale tak pomedzi rec som to pochopila.Ta jej mama ju utvrdila,aka to bude vyhoda,ked dostane fr.obcianstvo.Ale predsa je medzi nimi 16 rokov rozdiel,ja by som to nikdy nenutila.Ona ho poznala este tu,ked chodila na gymn.potom jej on nejak pomahal,ked zacala studovat vo Fr.no atak vzniklo priatelstvo,ktore doslo az do manzelstva,ale teraz prisla sama,len s dietatom.Tak asi to take vyhodne nebude,ale drzim dievcatu paste ako sa da.On tu totiz ucil francuztinu,ale tam sa mu nejak moc pracovat nechce.
Ale som sa rozbehla,cooo?Ja sa nejak neviem zastavit,chcem cim viac porobit,burina a trava rastie ako besna.Tak jej chcem,aby mala co najmenej roboty po vonku.Dnes pekne zaprsalo,trochu bleskov,ale uz zasa ten dazd bol potrebny,neviem ci len tuna,ale tie vetry strasne susia podu.
Dievcata,co vase kanadske cucoriedky?Ja asi tento rok nase lesne nestihnem,teraz este nie su,a ked pridem tak zasa nebudu,dobre ze su nejake vlanajsie zasoby.Usetrena praca,chichi.
Tak zajtra sa mam ucit fotit s dig.fotakom,no to zas bude presne take ako ked mi ukazovala co sa robi s pc.Ja to odmietam,ze mi staci ten klasicky,ale ona ani pocut.Moc zaberov asi nebude chichi.
Pekny zvysok vecera,ja idem spat,obdivujem vas,ktore ste tak dlho hore.
Tesim sa opat na vas na vsetky!!!!!!

astra (Po, 30. 6. 2008 - 20:06)

Všem horký podvečerní pozdrav.
Bosorko, já jsem přesně ten typ, který si dělá seznamy čtrnáct dnů předem, potom lomí rukama, kam to všechno dá, protože kufry nejsou nafukovací, opakovaně třídím na věci méně nezbytné a více nezbytné, takže nakonec to do zavazadel vejde a stejně zjistím, že dobrou polovinu věcí jsem mohla nechat doma.
Syn také putoval s kamarády o prázdninách po vlastech českých, míval takový normální batoh, jeden z jejich party nosil doslova miniaturní batůžek, tam se snad vešel jen kartáček na zuby, byl tím pověstný.
Mám se teď sejít se dvěma spolužačkami, domluvily jsme se, že aspoň jednou za rok. Jdu to organizovat, loni jsme se domlouvaly v červnu a nakonec jsme se sešly až v říjnu. Není to, s námi seniory, lehké. aa

bosorka (Ne, 29. 6. 2008 - 22:06)

Zdravím všechny píšící i čtoucí účastnice našeho babince. Tak opět všechno jinak, kamarádka má zdravotní problémy tak nepřijede, ach jo.
Zuzko, tvůj způsob balení na cesty se velmi podobá tomu jak jsem balila já. Ráno v 7 hod byl třeba odjezd, jezdila jsem s partou kamarádů do přírody, spali jsme v lese a tam co jsi zapoměla, to jsi nepotřebovala, jak jsem říkala. Tak kolem půlnoci jsem nandala pár věcí do rance, vzala jsem to od nohou k hlavě. Většinou jsem byla zajištěna praktičtěji než ti, kteří měli 2 týdny předem sepsaný seznam a pořád něco dolňovali, vyškrtávali a dopisovali.
Jo heslo jednoho kamaráda bylo: Nevadí že prší, hlavně že je hezky ! Tím odzbrojoval takové ty bručouny, kteří si nechali zkazit náladu špatným počasím. Další kamarád nás utěšoval, když jsme někde stíhali vlak nebo autobus: Když nám ujede, tak jenom o chvilku.
A s takovou bandou jsem kamarádila, moc mi chyběji uličníci!
Tak zítra skočíme rovnýma nohama do prázdnin, snad bude přát počasí. Budu se těšit na vaše příspěvky, mějte se fajn Bosorka.

astra (Ne, 29. 6. 2008 - 19:06)

Také žiju a čtu,jako Grešlička. Doufám, že se zregeneruji natolik, že dám dohromady i pár vět.
Míšo, houby ještě budou, možná ti ta bublinková voda prospěla víc.
Zuzanko, škoda, že jahody nejdou posílat přes PC, určitě bychom se s tebou rozdělily
/chchi/. aa

zuzana (Ne, 29. 6. 2008 - 15:06)

Dobre Greslicka,a ked aj citas tak si v poriadku chichi!

zuzana (Ne, 29. 6. 2008 - 15:06)

Slnecne popoludnie!Az prilis teplucko,aj u vas?Ja som prisla z prechadzky,bola som zbierat lipovy kvet.Fuj,ale je az neprijemne teplo.Tak teraz s vami oddychnem,urobim domace opatrenia a idem spat.Dcera si vysla s kamaratkami,musi vyuzit cas,zakial som doma,chichi.Ony su take super 3 slobodne dievky,tak si vzdy urobia take volno pre seba.
Misa,musim ta sklamat,nebalim.Vo stredu vecer poukladam na postel,okom pozriem ci je to vsetko,poukladam do kufra,no a niektore veci zistim az na mieste,ze to nemam.Najdolezitejsia je penazenka a karticka poistenca,vsak?
Musim vam povedat,ze tych par jahod som velmi rychlo pozbierala,drozdy vstavaju ovela skor,ako ja.Takisto mi obzieraju ribezle,stale tam zostavaju len take ruzove.
Pozdravim vas na cele popoludnie,vecer pozriem kto ma co nove.Peknu pohodicku!!!!

grešlička (Ne, 29. 6. 2008 - 14:06)

Žiju, čtu.

bosorka (Ne, 29. 6. 2008 - 12:06)

Ahoj, ahoj, tak nějak se nemůžeme sejít. Buď dovolenkujeme, nebo se nám asi nedostává čas a nebo není co psát? Tak snad se zase dáme dohromady. U mne je vše při starém, žádné převratné novinky. Zítra přijede spolužačka ze zemědělky, tak babička měla šok, narušitel našeho domácího klídečku, asi má strach , že se jí budu ty dva dny méně věnovat. Ale už jsem se naučila některé věci nekomentovat. Tak se těším na změnu ve stereotypu mého života.
Mějte se všichni nádherně letně a nepřipalte se. Bosorka.

astra (So, 28. 6. 2008 - 00:06)

Ahoj děvčata a chlapci, tedy chlapče - zatím. to naše nadělení /mám to dnes s celodenní i celonoční péčí/, usnulo únavou u televize, tak mám konečně klid. Ve třetí třídě měl první dvojku na vysvědčení, z češtiny, ach, ten pravopis, ač přispíval letos pravidelně do školního časopisu - ale tam ty chyby, babi, někdo opraví. No, aspoň nemáš pořád stejně nudné vysvědčení, řekla jsem mu.
O vnučce jsem psala výš, ta prostě udělala sešup. Na co by se taky učila, když střední školu už má jistou.
Odměna za vysvědčení byla netypická - půlroční preventivní zubní prohlídka /nebyl jiný termín už dlouho před prázdninami/. Naštěstí dopadla dobře. Oslavili jsme to na zahradě opékáním, jahodové a malinové dezerty se opakovaně doplňovaly přímo ze záhonků a potom mě dítě málem uhonilo při hře s míčem. Nebýt toho, že po půlhodině míč škrtl o růže a nějaký trn ho propíchl, tak nevím, jestli bych došla vůbec domů.
Ještě k tomu vysvědčení - když byl syn na prvním stupni, při třídních schůzkách se známky na vysvědčení probíraly veřejně - a jejich třídní učitelka vždycky našla něco, pro co mohla dítě pochválit. Mělo třeba špatnou známku z češtiny, ale nejkrásnější výkresy na nástěnce, neexcelovalo sice v matematice, ale poznalo kdejakého brouka. Takže ani nikdo z rodičů se nemusel nikdy za svoje dítě cítit třeba méněcenný či ukřivděný.
Mějte se prázdninově.
Ach jo, už zase jsem za ranní ptáče. aa

bosorka (Pá, 27. 6. 2008 - 22:06)

Ahojky děvčata a hochu! Tak nevím , jestli se mám taky chlubit, vnouček, 2 třída taky samé a ředitelskou pochvalu. A ten druhý, ten chudák s tou školou tak zápasí, nebo ta škola s ním, ale mám ho ráda i se špatným vysvědčením, to je takový mazel i když mu je už 11 let. Je to život, moje děti jsou také každé jiné.
Těm, kdo odjíždějí na prázdniny, nebo dovolenou přeji krásné dny plné slunce a pohody.
Těm z vás, co musí být doma přeji totéž. Já asi opět nikam nepojedu, hrozně mi to chybí, ale jezdím za synem, i když tam jezdím pracovně, babička to bere jako že si vyjíždím. Bráška ten si užívá života se svojí mladou přítelkyní a nějaká péče o bábinku nepřichází v úvahu. A tak dopoledne bude práce v domácnosti a odpoledne budu dovolenkovat na zahradě, mám to hezky naplánované. Už se na to těším. Ale nastěžuju si.
Hezký víkend a těším se na vás Bosorka.

zuzana (Pá, 27. 6. 2008 - 21:06)

Mimi,pokom ta vnucka asi je???
Ja vas tiez len kratucko pozdravim,je pekny tichy vecer/napodiv/,tak vonku opekame.Samozrejme vsetci susedia.Ja som odbehla urobit uspavacie manevre,idem sediet k nim.
Vsetkym babkam a vnucatam prajem pekne prazdniny!!!!!!
Pekny vikend!!!

AS (Pá, 27. 6. 2008 - 20:06)

mimi blahopřeju,na to si ještě chvilku počkám

mimi (Pá, 27. 6. 2008 - 20:06)

Tak koukám, že jsem dnes první, přišla jsem jen pozdravit a pochlubit se, moje vnučka Katka má na vysvědčení samé jedničky(4.třída), čekala dvojku z češtiny a já taky (podle jejích chyb ve psaní SMS), učitelka byla nějak hodná:-). Uvidím jí asi až v neděli, tak asi půjdeme slavit do cukrárny:-). Co vy ostatní babči a dědové, taky se vám vnoučci pochlubili? No a začínají prázdniny, čas hlídání vnoučátek, mě to čeká asi za týden, už se těším.
Přeju všem hezký večer a příjemný víkend, pááá a těším se zase na vás:-))))))))))))

Mardagma (Čt, 26. 6. 2008 - 13:06)

Manžel mi kouká přes rameno - tak musím upřesnit - blesky a hromy prý byly , ale já zrovna koupala mámu a do koupelny to nebylo slyšet.A protože nám to s mámou trvá velmi, velmi dlouho a vlastní bouřka byla krátká, tak to nevím.:-)))

Reklama

Přidat komentář