Reklama

Ode dneška:-)

Nikola (Út, 27. 5. 2008 - 20:05)

Lučíjo, přesně tak, jo jo efekt je prevíta lilianu evidentně nemine, pokud se nevzpamatuje.

Nikola (Út, 27. 5. 2008 - 20:05)

Vítám nové "spolutrpitelky" :-))
Alík: měřím se v nejširším místě, takže blíž k zadku :-) Kéž by mi stehna hubla stejně tak dobře jako pas. :-)
Liliano, neblázni. Víš, jak to skončí? Budeš mít vlčí hlad a sníš všechno, co ti přijde pod ruku a tělo to všechno uloží na tzv. horší časy, až ho zase budeš nechávat hladovět. Nejlepší a nejúčinější je jíst malé porce několikrát denně, tělu dodáš energii, kterou si nebude ukládat do tuků, protože bude vědět, že zase živiny dostane. Neztrácej čas hladovkama, zbytečně si rozházíš metabolismus, a to je potom docela pakárna, znovu ho nahodit.

Lučíja (Út, 27. 5. 2008 - 19:05)

Alík:
no tak v tomhle vedru by ně nikdo nikam nedostal. Natož pak do kopce pro mlíko! Jsi dobrá!!! :-)

Liliana:
když se člověk sám na sebe naštve kvůli váze, je logický že ji chce dostat dolů co nejrychleji, ale... pominu-li to, že to co děláš je nezdravý a ubližuje ti to, počítej tedy alespoň s tím, že pak, jakmile si dáš jednou třeba ty okurky dvě místo jedné, okamžitě se ti to uloží. Nastane jojoefekt a přibereš všechno, co jsi zhubla. Zkus hubnout pomaleji, pak ti ta shozená váha zůstane!!!!

Jinak, holky, jsem asi zešílela, s kamarádkou jdeme na skvoš. Nikdy jsem to nehrála, netuším co to se mno udělá. No hlavně ať tam po mně nikdo nečumí! ;-)

voldy (Út, 27. 5. 2008 - 19:05)

Ahojte, ráda bych se taky přidala do klubu :-)
Já nezačínám ode dneška, ale od včerejška :-))).Vážně, včera jsem zjistila, že dovolená za dveřma, chtělo by to nějaká kila dolů. Do cvičení se mi moc nechce, to je se mnou právě ta potíž. Jsem prodavačka v potravinách, celý den jsem na nohou a doma jsem už unavená, že se mi do nějakých cílených cviků nechce :-( Ale doufám, že se přinutím oprášit rotoped.
Mé míry 150cm a 49 kg. Byla bych ráda za 45kg, na 38kg, které jsem měla, když jsem se vdávala už nepomýšlím :-)
Začala jsem změnou stravy. Žádné sladkosti, hodně zeleniny a ovoce, jednodruhových diet se bojím.
Hubnutí zdar!

prorok (Út, 27. 5. 2008 - 19:05)

vede ....do hrobečku.

Lukilla (Út, 27. 5. 2008 - 18:05)

Liliano, vzpamatuj se. Tudy cesta nevede.

liliana (Út, 27. 5. 2008 - 18:05)

Dnes som zjedla jeden pomaranc a polovinu uhorky. Boli ma hlava, ale ja vydrzim...

Evca (Út, 27. 5. 2008 - 16:05)

Ahoj holky,jestli muzu,pridala bych se do klubu "ode dneska",mate uz nejaky ten tyden naskok,ale to mne neodradi :). Je to hruza,leto pomalu tady a ja se nemohu do niceho oblect...jeste pred 2 mesici jsem mela o 6 kg mene,ani nevim,jak jsem je tak rychle nabrala..takze dnes zacinam,startuji na 170/69.drzim pesti nam vsem!piste,pls sve zkusenosti,co vam nejvic zabira - kdy posledni jidlo,pohyb atd..at se inspirujeme

Alík (Út, 27. 5. 2008 - 15:05)

To Nikola: Kde si měříš obvod stehen? V tom nejširším místě, hned pod zadkem nebo spíš uprostřed? Ikdyž to je asi jedno, když hubneš, tak hubne celé stehno :-)
Já jsem dneska byla poprvé pro to mlíko, v tom vedru jsem si pěkně zanadávala, co jsem si to zase vymyslela, ale když jsem došla..... Ten výhled dolů a hlavně pocit, že jsem to zvládla. Už se těším na pátek, půjdu zase. Už vidím ty špeky, jak jdou do háje. Ovšem než budou definitvně v pr...., tak si je ještě opálím v solárku. Každý špek vypadá líp, když je opálený. Zatím se nevážím, uvidím, co udělá ten pohyb. Mějte se hezky.

sára (Út, 27. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj, držím Vám všem palce, já jsem se rozhodla už v dubnu začít hubnout a zatím to jde, mám 8 kg dole a chci tak ještě 5, takže hlavně vydržet, výsledek stojí za to.

Lučíja (Út, 27. 5. 2008 - 13:05)

Kačule: díky za uklidnění :-) vidíš - promazávat, to zní logicky! klasická osmička- to je jako promasírovávat tu kůži "do osmičky" (sorry, jsem v tomhle ohledu poněkud tupá ;o))

Nikola (Út, 27. 5. 2008 - 07:05)

po týdnu:
váha 57,8 kg,
tuk v těle (orientační podle váhy): 23,2
míry: 91 68 96, stehno 57

Kačule (Po, 26. 5. 2008 - 22:05)

Lučíja:Vždyť jsme ještě "srny":D,takže se kůže dost přizpůsobí..navíc X kilo dole by mi stálo za trošku vytahanější kůže,třeba bych se pak odměnila,odstraňování přebytečné kůže není žádnej strašlivej zákrok:o)ale co se osvědčuje,jsou kvalitní krémy,osobně mám dobrou zkušenost s Oriflame-mají krém přímo na dekolt:o)a když to každej den něčim máznem,pomasírujem klasickou osmičkou,tak nikdo nepozná,že kdysi jsme neměli daleko do Pamely:o)

Lučíja (Po, 26. 5. 2008 - 21:05)

...ohledně těch prsou a tak... mám holky docela obavy, jak to moje tělo bude asi vypadat, když zhubnu avizovaných 25 kilo.
Myslím kůže, prsa a tak. Abych nebyla nakonec jako šarpej s plácačkama na mouchy... :-(

Nemáte o tomto problému nějaký info???

Nikola (Po, 26. 5. 2008 - 20:05)

liliano, neblázni, tohle není správná cesta...

Jinak se ještě vrátím k tomu poprsí. Jedna moje známá, která má asi sedmičky, se rozhodla, že si je dá taky zmenšit a u ní to prý půjde přes pojišťovnu, protože má šílené problémy se zády. No prošla x vyšetřeníma, jak na u normálního doktora, tak u psychologa, kde musela dopodrobna popisovat, jak jí štvou narážky na prsa atp., jak se cítí poníženě a tak, no trvalo to všechno šíleně dlouho, nakonec papír na operaci dostala, ale to překvapení, když zjistila, že na pojišťovnu ji odstraní jen pár deko z každého prsu a ostatní by si musela zaplatit. Takže se na to vykašlala, na doplacení neměla a kvůli té troše se jí operace nevyplatila.

liliana (Po, 26. 5. 2008 - 17:05)

Ahoj, ja mam prsia velkost 6 a nenavidim ich. navyse su ovisnute, nemozem zohnat dobru podprsenku pod 1500Sk a ked zozeniem, po 4 mesiacoch je vytahana. Rozhodla som sa schudnut, dnes som jedla iba jedno jablko a jeden pomaranc. Kym sa prsia nezmensia, nebudem jest skoro nic a hotovo.

Kačule (Po, 26. 5. 2008 - 17:05)

Ahoj holky,koukám,že je to tu taky samá prsatice..já mám postavu do Y-X,prsa 4ky a kdybych měla finance uháním na zmenšení.Mám úzký pas,takže ten "přechod" je až komický:((ale utěšuju se tím,že když zhubnu tak ty prsa mus jít dolů.Známá zhubla z 90ti asi na 60 kilo,dřív prsa tak 5ky a teď má sotva 2ky.Kdy mám "svoje holky" ráda,to je při sexu,jinak mě to dost obtěžuje..s tou pojišťovnou to neni jednoduchý,samozřejmě všechno stokrát přezkoumávají aby nemuseli platit,takže to by mi neprosšlo...zas tak veliký aby trpěli záda je nemám.Nebo někdo z vás pracuje v pojišťovně?:D:D

Lukilla (Po, 26. 5. 2008 - 12:05)

Alíku, já mám 3 - 4, celý život toužím po pěkných 1 - 2, zatímco kamarádky "jednušky" závistivě pokukují po mém výstřihu. Fakt je, že s přibývajícím věkem přestávám tak nějak velikost náplně do podprdy řešit, nejdůležitější je pro mě negativní nález z mamografu :-).

Alík (Po, 26. 5. 2008 - 11:05)

Tak já mám prsa 4-5, jsem z nich nešťastná celý život. Nikdy jsem nepochopila holky, které mi je záviděly a k mému překvapení jich bylo docela dost. Já naopak závidím těm stolařovým dcerám, které ani nepotřebují podprsenku. Mnohokrát jsem uvažovala o jejich zmenšení, neřku-li přímo uříznutí :-) Prý to jde udělat přes pojišťovnu, že vás jako z nich bolí záda, jenže tak obrovské je zase nemám. Kozy jedny hnusný...... :-(

Nikola (Po, 26. 5. 2008 - 10:05)

Lukillo, a co třeba začít chůzí? Chodit na dlouhé procházky, spíš rychlým krokem. Chůze je nejzdravější pohyb :-) A nebo kolo či rotoped. Na zpevnění je dobrá kalanetika nebo pilates, to zvládne každý a může se začít kdykoli :-)

Reklama

Přidat komentář