Reklama

Liposukce IV.

Lenka (Po, 10. 2. 2020 - 14:02)

Podívejte se na stránky perfectclinic .cz cena je počítaná dle místa, které chcete upravit, a také podle rozsahu zákroku. Klinika má pobočky v Brně, Praze a Liberci. Když si otevřete jejich stránky, tak tam najdete i kompletní popis zákroku.

Káča (So, 8. 2. 2020 - 17:02)

Kde tento způsob dělají? a je to výrazně dražší?

Lenka (St, 5. 2. 2020 - 16:02)

Byla jsem na liposukci, ale ne klasickou metodou kde do Vás hodně vrtají, ale byla jsem na liposukcí pomocí vodního paprsku, která minimálně ovlivňuje cévy, nervy i okolní tkáň.

Káča (Po, 3. 2. 2020 - 11:02)

Dámy byla jste některá na liposukci? jaké to je? bolelo by mě to hodně? hojí se to dlouho?

klara40 (Po, 2. 9. 2013 - 08:09)

Já mám dobrou zkušenost s paní doktorkou Zimovčákovou. Je šikovná a pečlivá. Dělala mi lipo břicha a s výsledkem jsem do dneška spokojená. Je to už skoro dva roky zpátky a vážně mi ten tuk na břicho nesedá. Na podzim chci ještě spravit víčka, tak se chystám zase k ní.

pavluš (Čt, 15. 8. 2013 - 10:08)

Zkusila bych pohledat po různých diskuzích, na netu je toho mraky a podle toho vybírala.Pak bych si k vytipovaným lékařům zašla na konzultaci.O lipce taky nějakou dobu uvažuju a tak různě pročítám, kdo je dobrý. Hodně narážím na justana a nebo kliniku medicomvip, kde taky má nějaké zákroky.Trošku pohledej a určitě si někoho vybereš :)

stáňa (St, 24. 7. 2013 - 10:07)

Ahoj a koho byste mi doporučili na liposukci v brně??Nejde mi vyloženě o cenu,ale taky nechci jen to nejdražší. Spíš aby to byl někdo šikovný, kdo odvede dobrý výsledek. Chci liposukci boků, takže aby to bylo po zákroku souměrné. Určitě to plánuju až na podzim, nedokážu si představit, že bych to podstoupila v těchto vedrech a ještě nosila stahující prádlo..

vladis (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

Ája (So, 18. 10. 2008 - 12:10)

Ahoj všichni. Ráda bych se zeptala, jestli někdo máte zkušenosti s Dr. Ivo Menšíkem (pracuje na klinice Laurea v Brně). Ráda bych si nechala odsát vnitřní a vnější stehna, v celkové anestezii (v lokální se bojím). Děkuju moc za odpověď.

DADA (St, 19. 9. 2007 - 17:09)

Jano,to není pomluva,to je jeho odpověd na Diskuse plasticka-chirurgie pod liposukcema.

Jana (St, 19. 9. 2007 - 09:09)

Nevím jestli je dr. Foldyna magor nebo ne, ale mě dělal liposukci dvakrát.Jednou mi dělal venkovní stehna a stehna zezeadu pod zadkem a rok potom mi dělal vnitřní stehna a kolena. Ještě k němu možná půjdu na ty tuky co mám nad bokovkama na boku a dozadu.
Druhou liposukci mi dělal koncem května a určitě mi nedoporučoval chodit na pláž v kompresu (čtyři týdny poté jsem jela na dovolenou k moři).Prostě pomluvy tu na doktorce byly,jsou a budou,závist dělá svoje.Jisté je,že dr.Foldynu pomlouvají jen ty co u něj nikdy nebyly.Zajímavé že?

Návštěvník (Út, 18. 9. 2007 - 18:09)

Mě tedy lipo v létě rozhodně nedoporučoval. Mám přijít až na podzim.

Dada (Út, 18. 9. 2007 - 17:09)

Foldyna je podle mne magor,který odsaje každého a kdykoliv-důkaz na Diskusi,kde doporučuje lipošku před dovolenou a chodit po pláži v kompresu.

pro renatu (Út, 18. 9. 2007 - 15:09)

To je hloupost-je pravda ze se zbyle tukove bunky zvetsi az stokrat-ale pouze kdyz priberes treba 10kg a vic..Ja mam po lipo a nic se mi tam uz neukalada-asi ji to udelali blbe. Jdi k Foldynovi do Havirova-i kdyby jsi mela jet pres celou CR tak se ti to vyplati(je dobrej). a je Levnej 10tis za prvni lokalitu a za kazdou dalsi 5.pa

Návštěvník (Út, 18. 9. 2007 - 14:09)

pepa1, neveris, ze ti na to nekdo skoci, ze ne?!

pepa1 (Út, 18. 9. 2007 - 13:09)

Pomohl jsme zhubnout i na stehnech a dost.

Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Návštěvník (Po, 17. 9. 2007 - 14:09)

ja jsem asi rok po lipo vnitr stehen, i kdyz sem pribrala 3 kg, tak tam na tom odsatem vubec....bunky se sice zvetsi,ale je jich tam moc malo..

renata (So, 29. 10. 2005 - 18:10)

hoj holky, já zatím po liposukci nemám, ale uvažuju o tom. Potřebovala bych vnější stehna. Ale mám kámošku, která na tom byla před 4 roky- měla dělaný boky a vnější stehna a i když přibrala jenom jedno kilo, má to tam všechno zpátky. Měřila se a obvod boků a stehen má zhruba jak předtím. Ono se říká, že zbylé tukové bunky jsou schopné se zvětšit až 100x. Tak tohle se u ní asi stalo. Tak by mě zajímaly zkušenosti ostatních, co na tom byly dřív, jak to je s nabíráním v těch odsátách oblastech zpátky. Díky

Mirka (Út, 6. 9. 2005 - 16:09)

Novotko - běž na Liposukci V., sem už nikdo nechodí a diskuze pokračuje tam.

novotka (Út, 6. 9. 2005 - 12:09)

Ještě jedna věc: prosím vás, kde přesně v Jihlavě sídlí MUDr. Procházková??? Na netu není adresa!!!! :-(

Reklama

Přidat komentář