Sportovci aneb jak se brzy vrátit do hry?

Zranění jsou jedním z největších strašáků pro sportovce ať už rekreační nebo výkonnostní. Ti, kdo jsou zvyklí se pravidelně hýbat, nesou jakékoliv omezení velice těžko. A přitom existuje pomocník navýsost účinný a bezpečný - přístroj Handy Cure.

Natažený sval, výron, zranění Achillovy šlachy nebo tenisový loket, s tím vším si poradí čtyři druhy záření, které v sobě skrývá Handy Cure. Jeho paprsky pronikají hluboko do těla, a kudy proudí, tudy léčí. Hlavní výhodou je možnost okamžitého použití. Záření se naprosto slučuje s dalšími léčebnými postupy. Klinické studie prokázaly 94 procentní účinnost v relativně krátkém čase.

Léčebné účinky má laserová terapie, kterou umocňuje pulzní infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole.

Laserová terapie je velice účinná, protizánětlivá, netoxická, nemá prakticky žádné kontraindikace, je neinvazivní, lehce aplikovatelná, bezpečná, tlumí bolest a snižuje potřebu analgetik, protizánětlivých léků a jeho použitím se můžete vyhnout i nepříjemné operaci.

To, co komplikuje všechna zranění i úrazy, jsou záněty. Zpomalují hojení a jsou často nesmírně bolestivé, omezují pohyb při sportu i v běžném životě. Přístroj Handy Cure vyniká právě v léčení zánětu buněčné tkáně. Způsobuje prokrvení postiženého místa, které je lépe vyživené, a proto se mnohem rychleji uzdravuje. Odstranění spasmat a otoků umožňuje dopravit do buněk dostatek potřebných živin, a tím uspíšit uzdravení. Laserová terapie také pomáhá rychleji obnovovat nervové funkce, což ocení zvláště ti, kdo se věnují kontaktním sportům, kde rána loktem, nakopnutí a modřiny nejsou vůbec neobvyklé. Poškozená tkáň může způsobit znecitlivění zasažené oblasti a laser urychlí proces propojení nervů buněk.

 Jednostranná námaha je u sportovců často příčinou zdravotních obtíží. A je jedno, jestli jde o mladé vrcholové sportovce, anebo ty, kdo se pohybu věnují už jen rekreačně. Handy Cure je možné s sebou vzít na aktivní dovolenou, mít jej doma, anebo jej použít při soustředění. Je skladný, samotná aplikace  trvá pět minut nejlépe ráno a pět minut večer. Díky nabíjecímu akumulátoru při použití nepřekážejí žádné kabely.

Největší výhodou jsou frekvence všech záření, které nevydávají teplo, proto se člověk nemůže popálit. Přesto pronikají do potřebné hloubky a působí v místě, kde je to třeba. Špičkový výkon a účinek se snoubí s maximální bezpečností. 

Použitá Handy Cure Technology(TM) umožňuje bezpečně dodávat léčivou sílu fotonů přesně tam, kde mohou nejlépe ovlivnit potřeby pro léčbu.

Přístroj Handy Cure je certifikovaný zdravotnický prostředek a jeho výrobce - izraelská firma Medical Quant Ltd - na něj poskytuje prodlouženou tříletou záruku.

I když se při sportu drobným nebo větším zdravotním problémům nevyhnete, Handy Cure vás brzy vrátí do hry.

Více informací o léčebných účincích přístroje Handy Cure naleznete na www.handycure.cz nebo na zákaznické lince tel. 234 372 372.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama