Reklama

Pět přísad chemie vztahu - 2. LEGRACE

Potřebujete všech pět přísad. Pokud jedna chybí, vztah z toho pravděpodobně nebude. Může chvíli pokulhávat, ale časem bude ta chybějící přísada důležitější a to špatné ve vašem vztahu brzy zahltí to dobré. Mezi tyto základní přísady patří SNADNÉ SPOJENÍ, LEGRACE, BEZPEČÍ, VZÁJEMNÝ RESPEKT, FYZICKÁ CHEMIE

LEGRACE. Možná že vás překvapí, když uslyšíte, že legrace je jednou z pěti základních přísad v chemii vztahu. Legrace je pojidlo intimity. Vím: Sex je důležitý. Sdělovat si niterná tajemství je důležité. Ale umět se spolu zasmát dodává vztahu tu vlastnost, jako když atomy drží u sebe a nerozletí se.

Vidím, jak teď vypadáte trochu ustaraně. Pojďte se tomu postavit, život teď pro většinu z vás není kupa legrace. Jen tak pro sebe si říkám, že většinou jsem šťastná, pokud se umím odpoutat od stresujícího života k méně stresujícímu.

A legrace samozřejmě znamená pro každého něco jiného. Pro některé lidé je zábava stanování, já to nazývám utrpením. Ale to je v pořádku. Legrace je cokoli, co je zábava pro vás.

A proč se zábava počítá? Je to jeden z nejčistších způsobů, jak ukazujeme naše vzájemné zalíbení.

Reklama

Takže co byste řekli, máte tuto chemickou přísadu, za předpokladu, že život není legrační slavnostní průvod? Zeptejte se sami sebe:

Když jste spolu jen vy dva, žádné jiné páry, žádné děti, žádné hračky (jako třeba loď), žádné berličky (jako třeba párty nebo klub), cítíte, že vždycky existuje skutečná možnost, že vy dva naleznete nějaký způsob, jak se pobavit? Stává se to ve skutečnosti spíše častěji?

Jestli mezi vámi legrace není, neexistuje žádná chemie a ani moc pravděpodobnosti, že spolu budete šťastni.

Nejedná se o hysterický smích. Může to být jen okamžik, kdy uslyšíte nějakou hudbu, která vás zasáhne tím správným způsobem a začnete společně zpívat nebo tančit. Může to být diskuse o politice, kterou z nějakého důvodu považujete za zábavnou. Může to být jen pohled, který na sebe vrhnete, když kolem vás na ulici projde nějaký divně vypadající člověk.

Zdroj: Mira Kirshenbaum – Nevěra. Co dělat, když se objeví někdo další. Nakladatelství ComputerPress

 

Reklama

Komentáře

SrandaPanda (St, 18. 11. 2009 - 06:11)
Ta legrace by mela byt 1. prisada ! muhehe
Petr (St, 18. 11. 2009 - 07:11)
Proboha, co je to za blábol?
Lidna (St, 18. 11. 2009 - 10:11)
Proboha, co je to za blábol?Proboha Petře, s tebou musí být asi nuda!
Petr (Pá, 20. 11. 2009 - 17:11)
Pro Lidnu: Kdo tě nutí, abys byla se mnou?
Lena (Pá, 20. 11. 2009 - 18:11)
cit, opora, důvěra, sex, humor
_ (Pá, 20. 11. 2009 - 21:11)
Lena - bla, bla, bla
Reklama