Pohyb bez bolesti a omezení vám uchová mládí

Menší pohyblivost kloubů, bolesti zad, záněty šlach, neprůchodnost karpálních tunelů, tyto i další nemoci vás už nemusí omezovat v pohybu. Sami si můžete pomoci a dokázat, že vás se věk a s ním spojené opotřebení organismu jednoduše netýká.

Rčení, že proti věku není léku, nemusí platit. Na léčení nemocí pohybového ústrojí je určený přístroj Handy Cure. A pomocník je to opravdu všestranně užitečný. Jeho účinek je založený na jednoduchém principu: kde je tkáň dobře prokrvená, tam se nemoc nedrží, anebo rychle odejde. A týká se to zejména nepříjemně bolestivých zánětů. Klouby, šlachy, karpální kanály umí skutečně pozlobit. Konzervativní léčba trvá hodně dlouho.

Vy se jí ale nemusí vzdát. Můžete připojit působení přístroje Handy Cure, který v sobě pojí čtyři účinné složky: nízkou úroveň pulzního laserového záření, pulzní infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole. Vzájemně se propojují a podporují, a tak působí ve všech hloubkách tkáně.

Laserové záření vás zbaví bolesti ať už akutní, anebo chronické, má preventivní účinek na artritidu, je výtečný při bolestech zad, uvolňuje karpální tunely, léčí záněty šlach, kloubů, které bývají provázené úpornými bolestmi.

Využití přístroje Handy Cure je možné i v méně závažných případech, jako jsou drobná poranění. Laserové světlo stimuluje rozvoj buněk vazivové tkáně a urychluje syntézu kolagenu. Tím urychluje hojení ran a redukuje tvorbu jizev po úrazech, operacích nebo popáleninách.

A protože laserové záření zrychluje proces propojování nervových buněk, je vhodným  pomocníkem pro ty, kdo mají kupříkladu vyhřezlé ploténky, které dráždí okolní nervy.

Způsobů použití přístroje Handy Cure je opravdu celá škála. Samotná aplikace je velice jednoduchá. Přístroj přiložit na postižené místo a zapnout. Přístroj se sám po pěti minutách vypne. Protože záření nevydává teplo, je aplikace naprosto bezpečná. Jedna léčebná kůra trvá pouhých pět minut a doporučuje se opakovat ji ráno a večer. Klinické studie potvrdily 94 procentní účinnost léčby.

Přístroj může používat celá rodina. Šetří peníze i čas, dokáže urychlit jinak složité uzdravování.  Přístroj Handy Cure je certifikovaný zdravotnický prostředek a jeho výrobce - izraelská firma Medical Quant Ltd - na něj poskytuje prodlouženou tříletou záruku.

Vraťte se i vy do doby, kdy pro vás pohyb nebyl problémem, kdy jej neprovázela bolest. 

Více informací o léčebných účincích přístroje Handy Cure naleznete na www.handycure.cz nebo na zákaznické lince tel. 234 372 372.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama