Nechce se vám cvičit? V týmu se to lépe táhne

Přinášíme tip na novou aplikaci Týmuj.cz, která podporuje kolektivní sportovní aktivity, usnadňuje jejich organizaci i pohlídá docházku.

S příchodem chladnějších dní klesá motivace cvičit a málokdo se věnuje sportování tak intenzivně jako v létě. Zvláště v případě individuálních lekcí nebo návštěv ve fitness centru, které jsou anonymní a nikdo nehlídá docházku ani intenzitu cvičení. Zkuste změnu a domluvte se s partou přátel nebo kolegů z práce a zaveďte pravidelnou sportovní aktivitu alespoň jednou týdně, ve které se navzájem podpoříte.

Ve větším počtu lidí se pak hůře porušuje docházka, zvyšuje se i motivace a chuť cvičit.

Pro snadnější komunikaci v týmu, výměnu informací, zážitků, a především také společnou kontrolu docházky vyzkoušejte službu Týmuj.cz, která je zcela zdarma. 

Službu lze využít pro všechny sporty, od oblíbených kolektivních jako je například volejbal či florbal, přes badminton až po společné lekce jógy nebo tance.

Aktuální novinkou služby je mobilní aplikace, která umožňuje organizaci a sledování události i přes mobil, umí také upozornit na každou novou událost či změnu času nebo místa.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama