Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Madonna si zvětšuje prsa na středověkém skřipci

K utužení své fyzičky a kondice, ba i dokonce k zvětšení poprsí, využívá Madonna středověký skřipec. Netradiční cvičební nástroj je patrně jen další inspirací z kabaly, jíž se absolutní světová superstar číslo jedna věnuje již několik let.

Na celých devadesát minut denně svého času svěřovala Madonna své tělo mučícímu přístroji, aby se dostala do skvělé formy před světovým turné. Za hodinu soukromého výcviku zaplatí Madonna ve specializovaném studiu na přístroji Gyrotonic Expansion System více než dva tisíce osm set korun.

Studio, jež má tu čest týrat tělo megastar, se jmenuje St John´s Wood a nalézá se v Londýně.

Přístroj, na němž se zpěvačka a herečka v jedné osobě trápí, je založen na setrvačníkovém vyvíjení tahu a tlaku na různé svalové skupiny. Speciální zařízení je opravdu podobné středověkému skřipci, proto mu tak jeho fandové mezi sebou přezdívají. Je sestrojen tak, že napíná a protahuje střídavě různé svalové skupiny v těle a tím je velice účinně posiluje. Autorem jedinečného stroje je rumunský baletní tanečník Juliu Horvath, který na něm připravuje své svěřence před vystoupením na pódiu.

Matka dvou dětí ve svých šestačtyřiceti letech vypadá pořád výborně a tělo jí závidí dvacetileté dívky. Madonně se navíc v poslední době díky speciálnímu přístroji také zvětšují ňadra.

Zdroj: PLUS

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Misa
  Misa (anonym)

  No,vzhledem k tomu,ze Madonna cca 20 let cvici velmi poctive sve telo je treba podotknout,ze tzv.skripec netrenovaneho cloveka spise zmrzaci :-)) Takze tlustosi a lenosi,napred cvicit,nebastit a potom na skripec.Misa

  Srp 27, 2004
 • Obrázek uživatele Luďa
  Luďa (anonym)

  Pěkná kravina ,pominu-li už samo podivné cvičení (mimochodem,dříve se hodně používal podobný přístroj v medicínské praxina trakční rehabilitaci páteře)Ale o skřipci v samotné kabale podle mne není ani zmínka, neboť kabala s tímto nemá vůbec nic společného

  Feb 07, 2005

Přidat komentář

Reklama

Reklama