Jóga: Úvodní lekce

Když jsme natáčeli první díly jógy, nemohli jsme se v redakci shodnout, jestli je cvičení moc rychlé, nebo naopak pomalé. Proto si první lekci vyzkoušela Mirka Vopavová, aby měla jistotu, že bude vyhovovat opravdu všem.

 

Na všechna videa online jógy se můžete podívat na www.kondiceonline.cz v sekci Kondice TV.

Zuzka vede lekce jógy ve studiu Fitlight a je programovou ředitelkou Resortu Svatá Kateřina. Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu a jógu studuje na Hindu University v americkém Orlandu a v Londýně. Kromě toho se věnuje potápění, aerobiku, plavání, sportovní masáži a správné výživě.

Budete potřebovat jen pohodlné oblečení, karimatku a provaz. Ne, vážně nechceme, abyste se šli oběsit, provaz nebo ručník později využijete při cvičení.

Při hathajóze dochází ke sladění pohybu těla a dechu. Cvičit budete klasické jógové asány, při nichž se dává důraz na správné dýchání, koncentraci a relaxaci.

Jóga je skvělá nejen pro procvičení zmožených svalů a narovnání páteře, ale také prospívá vnitřním orgánům a endokrinním žlázám. Bude vám stačit chvilka, abyste si uvědomili sama sebe a cítili se v pohodě a kondici!

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele novakovaa
    novakovaa

    Super, Joga je jednoducho perfektná ...

    Led 26, 2012

Přidat komentář

Reklama

Reklama