Cvičte v listopadu zdarma

Stránky Plus pro Vás od Nestlé (www.plusprovas.cz) přinášejí svým uživatelům akci Měsíc naplno - jedinečnou příležitost, jak po celý listopad sportovat zdarma po celé České republice. Uživatelé stránek se mohou registrovat od 17. září do 14. října 2012.

Pohyb jednoznačně patří k vyváženému životnímu stylu a je jedním z hlavních pilířů webových stránek Plus pro Vás společnosti Nestlé. Ta se rozhodla, že uživatelům poskytne nejen informace, co vyvážený životní styl je, ale zároveň je v něm také reálně podpoří. Při této příležitosti vznikla myšlenka pro uskutečnění Měsíce naplno od Nestlé. „Jak už napovídá název sám, jedná se o akci, která má podpořit aktivní život a především pohyb, který by měl být nedílnou součástí života každého z nás,“ říká Martin Staněk, nutriční specialista společnosti Nestlé. „Pro 1.000 uživatelů jsme připravili možnost zcela zdarma získat na dobu jednoho měsíce kartu MultiSport, která držitele opravňuje po dobu celého měsíce listopadu sportovat jedenkrát denně na více než 400 sportovištích po celé České republice a vyzkoušet si tak více než 40 nejrůznějších sportovních a relaxačních aktivit.

Aby návštěvník kartu získal, musí splnit pár jednoduchých podmínek. Je třeba, aby byl registrovaným uživatelem stránek Plus pro Vás, následně vyplnil registrační formulář akce Měsíc naplno (která je součástí stránek Plus pro Vás, stačí kliknout na banner na domovské stránce) a být jedním z prvních 250 registrovaných každý týden. „Jelikož očekáváme velký zájem, chtěli jsme dát šanci všem uživatelům, i těm, kteří se o Měsíci naplno dozví až po jejím spuštění,“ říká Martin Staněk. „Rozhodli jsme se, že kartu MultiSport obdrží každý týden prvních 250 registrovaných,“ dodává Staněk. 

Registrace poběží celé 4 týdny od 17. září do 14. října 2012. Následně budou do konce října probíhat rozesílky karet celkem tisícovce šťastných uživatelů. Karty mohou používat jedenkrát denně na více než 400 vybraných sportovištích po celé České republice po celou dobu měsíce listopadu 2012.

Přesný rozpis týdnů, pravidla a podmínky a další informace o akci Měsíc naplno od Nestlé najdete na www.plusprovas.cz.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Realistka
  Realistka (anonym)

  Zaregistrovat se můžeme do 14. října a článek vyjde 18. října! Jděte do p....e! Úžasně aktuální :-)

  Říj 18, 2012
 • Obrázek uživatele Milena
  Milena (anonym)

  Registrace od 17. září do 14. října a článek vyšel dnes 18. října ????

  Říj 19, 2012

Přidat komentář

Reklama

Reklama