Sportovci aneb jak se brzy vrátit do hry?

4.12.2012 00:01
Zdravý pohyb

Zranění jsou jedním z největších strašáků pro sportovce ať už rekreační nebo výkonnostní. Ti, kdo jsou zvyklí se pravidelně hýbat, nesou jakékoliv omezení velice těžko. A přitom existuje pomocník navýsost účinný a bezpečný - přístroj Handy Cure.

Natažený sval, výron, zranění Achillovy šlachy nebo tenisový loket, s tím vším si poradí čtyři druhy záření, které v sobě skrývá Handy Cure. Jeho paprsky pronikají hluboko do těla, a kudy proudí, tudy léčí. Hlavní výhodou je možnost okamžitého použití. Záření se naprosto slučuje s dalšími léčebnými postupy. Klinické studie prokázaly 94 procentní účinnost v relativně krátkém čase.

Léčebné účinky má laserová terapie, kterou umocňuje pulzní infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole.

Laserová terapie je velice účinná, protizánětlivá, netoxická, nemá prakticky žádné kontraindikace, je neinvazivní, lehce aplikovatelná, bezpečná, tlumí bolest a snižuje potřebu analgetik, protizánětlivých léků a jeho použitím se můžete vyhnout i nepříjemné operaci.

To, co komplikuje všechna zranění i úrazy, jsou záněty. Zpomalují hojení a jsou často nesmírně bolestivé, omezují pohyb při sportu i v běžném životě. Přístroj Handy Cure vyniká právě v léčení zánětu buněčné tkáně. Způsobuje prokrvení postiženého místa, které je lépe vyživené, a proto se mnohem rychleji uzdravuje. Odstranění spasmat a otoků umožňuje dopravit do buněk dostatek potřebných živin, a tím uspíšit uzdravení. Laserová terapie také pomáhá rychleji obnovovat nervové funkce, což ocení zvláště ti, kdo se věnují kontaktním sportům, kde rána loktem, nakopnutí a modřiny nejsou vůbec neobvyklé. Poškozená tkáň může způsobit znecitlivění zasažené oblasti a laser urychlí proces propojení nervů buněk.

 Jednostranná námaha je u sportovců často příčinou zdravotních obtíží. A je jedno, jestli jde o mladé vrcholové sportovce, anebo ty, kdo se pohybu věnují už jen rekreačně. Handy Cure je možné s sebou vzít na aktivní dovolenou, mít jej doma, anebo jej použít při soustředění. Je skladný, samotná aplikace  trvá pět minut nejlépe ráno a pět minut večer. Díky nabíjecímu akumulátoru při použití nepřekážejí žádné kabely.

Největší výhodou jsou frekvence všech záření, které nevydávají teplo, proto se člověk nemůže popálit. Přesto pronikají do potřebné hloubky a působí v místě, kde je to třeba. Špičkový výkon a účinek se snoubí s maximální bezpečností. 

Použitá Handy Cure Technology(TM) umožňuje bezpečně dodávat léčivou sílu fotonů přesně tam, kde mohou nejlépe ovlivnit potřeby pro léčbu.

Přístroj Handy Cure je certifikovaný zdravotnický prostředek a jeho výrobce - izraelská firma Medical Quant Ltd - na něj poskytuje prodlouženou tříletou záruku.

I když se při sportu drobným nebo větším zdravotním problémům nevyhnete, Handy Cure vás brzy vrátí do hry.

Více informací o léčebných účincích přístroje Handy Cure naleznete na www.handycure.cz nebo na zákaznické lince tel. 234 372 372.