Jóga: Úvodní lekce

25.1.2012 00:01
Zdravý pohyb

Když jsme natáčeli první díly jógy, nemohli jsme se v redakci shodnout, jestli je cvičení moc rychlé, nebo naopak pomalé. Proto si první lekci vyzkoušela Mirka Vopavová, aby měla jistotu, že bude vyhovovat opravdu všem.

 

Na všechna videa online jógy se můžete podívat na www.kondiceonline.cz v sekci Kondice TV.

Zuzka vede lekce jógy ve studiu Fitlight a je programovou ředitelkou Resortu Svatá Kateřina. Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu a jógu studuje na Hindu University v americkém Orlandu a v Londýně. Kromě toho se věnuje potápění, aerobiku, plavání, sportovní masáži a správné výživě.

Budete potřebovat jen pohodlné oblečení, karimatku a provaz. Ne, vážně nechceme, abyste se šli oběsit, provaz nebo ručník později využijete při cvičení.

Při hathajóze dochází ke sladění pohybu těla a dechu. Cvičit budete klasické jógové asány, při nichž se dává důraz na správné dýchání, koncentraci a relaxaci.

Jóga je skvělá nejen pro procvičení zmožených svalů a narovnání páteře, ale také prospívá vnitřním orgánům a endokrinním žlázám. Bude vám stačit chvilka, abyste si uvědomili sama sebe a cítili se v pohodě a kondici!

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Super, Joga je jednoducho perfektná ...
novakovaa  |  26.1.2012 13:50

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *